suknie ślubne Warszawa


Ostatnia wizyta: Teraz jest 28 mar 2024, 19:57


Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 103 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 11  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Suknia wypożyczona czy kupiona?
PostNapisane: 17 gru 2010, 11:34 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 06 gru 2010, 15:28
Posty: 558
Lokalizacja: Poznań
KSN napisał(a):
Złośnica napisał(a):




ojjjj i tu sie nie zgodzę :) Zazwyczaj do wypozyczalni oddawane są suknie po jednym weselu. a większość kobiet mieści sie w ranicach 164-170 ja z moim 175 to co-miałabym sztukować sukienkę? ;>


no to może w wypożyczalniach jest inaczej...hymmm
myślałam, że jest podobnie jak w salonach sukienek - tam modele są strasznie długie :roll:
w sumie to rzeczywiście masz rację - przecież tam są suknie, w których już ktoś wystąpił (czyli podobne wymiarowo do większości społeczeństwa...)
dzięki za uwagę ;)[/quote]


podejrzewam, że w salonach są długie, bo lepiej podwinąć przy przymierzaniu niż by przyszła panna młoda oglądałą za krótką... poza tym jeżeli by się zdecydowała na ten konkretny model to lepiej jest ją skrócićszybciej, niż dorabiać jakiś element. Trzeba brac pod uwage to, z e nei zawsze da sie dorobić ....


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Reklama

 Tytuł: Re: Suknia wypożyczona czy kupiona?
PostNapisane: 17 gru 2010, 12:35 
Offline

Dołączył(a): 04 gru 2010, 11:50
Posty: 1199
Lokalizacja: Gdańsk
ja będe wypozyczała suknie w salonie,czyli np ona moze byc całkowicie nowa jeszcze nie uzywana, mam nadzieje ze nie bedzie problemu z dlugoscia


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Suknia wypożyczona czy kupiona?
PostNapisane: 18 gru 2010, 21:28 
Offline

Dołączył(a): 04 gru 2010, 19:45
Posty: 935
Lokalizacja: Warszawa
Ja właśnie boje sie ze ta którą sobie wybiorę będzie za dluga a po skróceniu straci swój krój i będzie sie zle układać.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Suknia wypożyczona czy kupiona?
PostNapisane: 18 gru 2010, 22:04 
Offline

Dołączył(a): 04 gru 2010, 11:50
Posty: 1199
Lokalizacja: Gdańsk
zawsze mozna kupic buty na wyzszym obcasie i wtedy nie bedzie trzeba skracac :)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Suknia wypożyczona czy kupiona?
PostNapisane: 19 gru 2010, 00:22 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 06 gru 2010, 15:28
Posty: 558
Lokalizacja: Poznań
Katorii napisał(a):
Ja właśnie boje sie ze ta którą sobie wybiorę będzie za dluga a po skróceniu straci swój krój i będzie sie zle układać.



zapewniam CIę, że Panie pracujące w salonie nie pozwolą na to. W koncu masz być ich zadowoloną klientką i chodzącą reklamą :)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Suknia wypożyczona czy kupiona?
PostNapisane: 19 gru 2010, 09:37 
Offline

Dołączył(a): 04 gru 2010, 19:45
Posty: 935
Lokalizacja: Warszawa
Czasem jest to niezależne od krawcowej po prostu sukienka po przeróbkach inaczej sie układa i nic nie da sie z tym zrobić


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Suknia wypożyczona czy kupiona?
PostNapisane: 20 gru 2010, 09:31 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 06 gru 2010, 15:28
Posty: 558
Lokalizacja: Poznań
Katorii napisał(a):
Czasem jest to niezależne od krawcowej po prostu sukienka po przeróbkach inaczej sie układa i nic nie da sie z tym zrobić



dlatego one by nie wykonały czegoś takiego Ci w ogole. Jeżeli suknia by zmieniła krój to podejrzewam, że odradziłyby Ci ten model czy przeróbki.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Suknia wypożyczona czy kupiona?
PostNapisane: 20 gru 2010, 09:58 
Offline

Dołączył(a): 04 gru 2010, 19:45
Posty: 935
Lokalizacja: Warszawa
Ostatnio trafiam na strasznie wrednych ludzi i chyba trochę przestaje wierzyć że sa jeszcze tacy którzy poreafia coś bez korzyści dla nich doradzic


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Suknia wypożyczona czy kupiona?
PostNapisane: 20 gru 2010, 10:02 
Offline

Dołączył(a): 06 gru 2010, 13:53
Posty: 921
Lokalizacja: Ostrołęka
Złośnica napisał(a):
Katorii napisał(a):
Czasem jest to niezależne od krawcowej po prostu sukienka po przeróbkach inaczej sie układa i nic nie da sie z tym zrobić



dlatego one by nie wykonały czegoś takiego Ci w ogole. Jeżeli suknia by zmieniła krój to podejrzewam, że odradziłyby Ci ten model czy przeróbki.



Zgadzam się całkowicie ze Złośnicą - one muszą wiedzieć, która nadaje się do skrócenia a która nie - jeśli się nadaje to zrobią to tak, że nie będzie tego widać - czasem to kwestia nawet nie ucięcia - a tylko zebrania troszkę materiału i spięcie go np. kwiatkiem delikatnym (jeśli kwiatki są w sukience) lub jakimś innym sposobem skrócona :)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Suknia wypożyczona czy kupiona?
PostNapisane: 20 gru 2010, 12:32 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 06 gru 2010, 15:21
Posty: 815
Lokalizacja: Warszawa
tak odnośnie pań pracujących w salonach - oczywiście nie generalizuję, bo są naprawdę różne Panie...
ale byłam jakiś miesiąc temu w salonie, przemiła Pani mnie obsługiwała, i mierzyłam prześliczną sukinię, ale też strasznie długą (jakieś pół metra za długą na mnie - i nie przesadzam!.
Żeby dostosoawać ją do mnie trzeba by było skrócić ten dół i jak dla mnie sukienka straciła by całkowicie na wartości, bo i tak rozszerzała się od punktu bioder (u mnie od kolan)...
a Pani i tak mnie namawiała na tę sukienkę! spytałam sie nawet czy skrócenie nie mogło by przebiegać inną metodą (tj, nie skracamy dołu, tylko część pośrodku, takie wydłużenie tułowia, bez którego sukience by się nic nie stało), ale to było niemożliwe i w grę wchodziło jedynie obciachanie całego dołu...a Pani nadal mnie namawiała...
Mimo, że była przesympatyczna i ewidentnie się znała na tym co robi, to nie mogłabym jej zaufać w ciemno, bo najwyraźniej miała prowizję od sprzedaży i bardzo chciała mi tę sukienkę wcisnąć!!!


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 103 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 11  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 15 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów


  • Reklama

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group