suknie ślubne Warszawa


Ostatnia wizyta: Teraz jest 28 mar 2024, 13:59


Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Chcę zaoszczędzić na ubraniach
PostNapisane: 16 kwi 2015, 14:05 
Offline

Dołączył(a): 05 mar 2015, 16:08
Posty: 7
Witam wszystkich. Od jakiegoś czasu jestem szczęśliwą mężatką, ale widzę, że po ślubie wyrozumiałość mojego męża odnośnie moich wydatków na odzież znacznie się zmniejszyła i już nie jest tak entuzjastycznie nastawiony do moich nowych bluzeczek czy spódniczek ;) Dlatego chciałabym na tym trochę zaoszczędzić i zapytać się was, czy może odzież online jest tania, a przynajmniej tańsza niż w normalnych sklepach? Można tam znaleźć znane marki ale o niższych cenach?


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Reklama

 Tytuł: Re: Chcę zaoszczędzić na ubraniach
PostNapisane: 16 kwi 2015, 16:05 
Offline

Dołączył(a): 03 kwi 2015, 20:19
Posty: 1
W internecie jest wiele sklepów oraz portali (aukcyjnych, ogłoszeniowych), na których można kupić ubrania. Oczywiście trzeba jeszcze uwzględnić koszty związane z koniecznością wysyłki towaru, ale przy większych zakupach koszty transportu szybko się bilansują. Jeżeli chcesz zrobić większe zakupy w jakiejś internetowej hurtowni odzieży to z pewnością wyjdzie to taniej niż w jakimś butiku z galerii handlowej.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Chcę zaoszczędzić na ubraniach
PostNapisane: 17 kwi 2015, 18:59 
Offline

Dołączył(a): 24 mar 2015, 17:01
Posty: 3
zawsze możesz zmniejszyć ilość kupowanych ubrań i wtedy będziesz sobie mogła kupić coś droższego w galerii :) a jeśli nie to możesz poszukać czegoś dla siebie na allegro lub w second handach, czasem można wyłowić naprawdę fajne okazje :) a jeśli kupisz wszystko w jednym miejscu to wysyłkę też masz tańszą i w ten sposób też oszczędzasz parę złoty :)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Chcę zaoszczędzić na ubraniach
PostNapisane: 19 kwi 2015, 18:52 
Offline

Dołączył(a): 05 mar 2015, 16:08
Posty: 7
Bejka napisał(a):
zawsze możesz zmniejszyć ilość kupowanych ubrań i wtedy będziesz sobie mogła kupić coś droższego w galerii :) a jeśli nie to możesz poszukać czegoś dla siebie na allegro lub w second handach, czasem można wyłowić naprawdę fajne okazje :) a jeśli kupisz wszystko w jednym miejscu to wysyłkę też masz tańszą i w ten sposób też oszczędzasz parę złoty :)

O second hand'ach jakoś nie pomyślałam, ale może faktycznie się tam przejdę. Często słyszę od znajomych, że ktoś coś fajnego tam znalazł i zapłacił całą złotówkę. Kiedyś byłam w takim sklepie, ale mi się nie spodobało, ale chyba czas znowu się przemóc. A co do kosztów przesyłki, to pewnie by mi się zwróciły, bo jak już bym zamawiała to raczej więcej rzeczy naraz.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Chcę zaoszczędzić na ubraniach
PostNapisane: 20 kwi 2015, 18:03 
Offline

Dołączył(a): 31 mar 2015, 11:13
Posty: 4
Jeżeli będziesz więcej rzeczy naraz zamawiała to jasne, że ci się zwróci możesz też się rozglądać w sklepach stacjonarnych czy tez internetowych np http://yups.pl/sale na duże promocje często takie są ewentualnie outlety też fajne wyjście z sytuacji bardzo tanio rzeczy idzie kupić i twój portfel, czy też wasz nie ucierpi za wiele. Kobieta musi pięknie wyglądać i tyle... :)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Chcę zaoszczędzić na ubraniach
PostNapisane: 14 cze 2018, 21:21 
Offline

Dołączył(a): 09 mar 2016, 21:22
Posty: 9
Jak chcecie oszczędzać na zakupach ubrań to koniecznie trzeba po prostu robic zakupy online w tego typu sklepach - https://factoryprice.pl/fao_m_Bluzki_Bluzki-longsleeves-12075.html tak jest po prostu taniej :)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 16 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów


  • Reklama

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group