suknie ślubne Warszawa


Ostatnia wizyta: Teraz jest 28 mar 2024, 23:17


Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 103 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 11  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Suknia wypożyczona czy kupiona?
PostNapisane: 08 gru 2010, 12:19 
Offline

Dołączył(a): 04 gru 2010, 11:50
Posty: 1199
Lokalizacja: Gdańsk
Moje koleżanki się "bujają" z sukniami po 2 lata a tak naprawde ta suknia mi wcale nie jest potrzebna, to żeby wisiała w szafie i żółkła... bez sensu. Zdecydowałam się na wypożyczenie sukienki. a napiszcie kiedy trzeba wybrać suknie mi pozostało do ślubu pół roku..powinnam jucz iść wybrać?


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Reklama

 Tytuł: Re: Suknia wypożyczona czy kupiona?
PostNapisane: 08 gru 2010, 12:37 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 06 gru 2010, 15:28
Posty: 558
Lokalizacja: Poznań
beti86 napisał(a):
Moje koleżanki się "bujają" z sukniami po 2 lata a tak naprawde ta suknia mi wcale nie jest potrzebna, to żeby wisiała w szafie i żółkła... bez sensu. Zdecydowałam się na wypożyczenie sukienki. a napiszcie kiedy trzeba wybrać suknie mi pozostało do ślubu pół roku..powinnam jucz iść wybrać?



Dokładnie! Na ślubie kuzyna jego zona miała szytą sukienkę za ponad 3000... a nie są jakośwybitnie zamożni.... :|

Myslę, ze juz powinnaś się zacząć rozglądać, bo np nie wiadomo czy skienka, ktorą sobie wybierzes zbędzie dostępna w ten dzień.


Inna kwestia, ze mozna poszukać w sieci czy ktoś nie chce sprzedać-ceny są naprawdę okazyjne!


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Suknia wypożyczona czy kupiona?
PostNapisane: 08 gru 2010, 12:56 
Offline

Dołączył(a): 04 gru 2010, 11:50
Posty: 1199
Lokalizacja: Gdańsk
ale kupiona od kogoś można już tak chyba nie leżeć a jak się wypożycza to się ma przymiarki i poprawiają na twoja figurę


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Suknia wypożyczona czy kupiona?
PostNapisane: 08 gru 2010, 19:39 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 06 gru 2010, 15:28
Posty: 558
Lokalizacja: Poznań
beti86 napisał(a):
ale kupiona od kogoś można już tak chyba nie leżeć a jak się wypożycza to się ma przymiarki i poprawiają na twoja figurę


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Suknia wypożyczona czy kupiona?
PostNapisane: 08 gru 2010, 19:56 
Offline

Dołączył(a): 04 gru 2010, 11:50
Posty: 1199
Lokalizacja: Gdańsk
Wypożyczenie jest mniejszym wydatkiem niż jej kupno i jest to duży plus tego rozwiązania. Ponadto nie trzeba się martwić, co zrobić z suknią po weselu. Wystarczy ją zwrócić.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Suknia wypożyczona czy kupiona?
PostNapisane: 09 gru 2010, 14:29 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 06 gru 2010, 15:21
Posty: 815
Lokalizacja: Warszawa
no tak ale jeśli na weselu coś się z tą suknią stanie? porwie się czy poplami? co wtedy? czy wypożyczalnia nie zechce dużo większych pieniędzy?


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Suknia wypożyczona czy kupiona?
PostNapisane: 09 gru 2010, 15:52 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 06 gru 2010, 15:28
Posty: 558
Lokalizacja: Poznań
KSN napisał(a):
no tak ale jeśli na weselu coś się z tą suknią stanie? porwie się czy poplami? co wtedy? czy wypożyczalnia nie zechce dużo większych pieniędzy?

\

Oni na takie ewentualności są przygotowani. Raczej nie sądzę by były takie przeboje z tym-w końcu mało osob by się na to decydowało...


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Suknia wypożyczona czy kupiona?
PostNapisane: 09 gru 2010, 17:21 
Offline

Dołączył(a): 04 gru 2010, 11:50
Posty: 1199
Lokalizacja: Gdańsk
jakies dodatkowe koszta napewno by były ale mysle ze to będzie mniej niż za kupno nowej sukni


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Suknia wypożyczona czy kupiona?
PostNapisane: 10 gru 2010, 08:29 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 06 gru 2010, 15:28
Posty: 558
Lokalizacja: Poznań
Regulamin wypożyczalni sukni ślubnych i wieczorowych.



1. Wypożyczający zobowiązany jest podać wypożyczalni swoje aktualne dane osobowe i wymiary.

2. Warunkiem wypożyczenia sukni jest stworzenie konta na stronie www. akceptacja ragulaminu oraz dokonanie wszelkich opłat związanych z wypożyczeniem sukni.

3. Wypożyczalnia pobiera z góry opłatę za wypożyczenie sukni na podstawie indywidualnej wyceny uzgodnionej drogą elektroniczną ( e-mail) + cena kaucji.


Cena za wypożyczenie + kaucja = 80% całkowitej ceny sukni.

4. Cena wypożyczenia obliczona jest na podstawie wartości danej sukni.

5. Standardowy okres wypożyczenia sukni to 7 dni + czas na dostarczenie i zwrot. Po tym okresie osoba wypożyczająca zobowiązana jest zwrócić suknię nie upraną do wypożyczalni.

6. W przypadku wyrażenia chęci wypożyczenia sukni na okres dłuższy wypożyczalnia pobiera dodatkową opłatę, płatną z góry w momencie wypożyczenia.

7. W przypadku nie zwrócenia sukni w uzgodnionym terminie wypożyczalnia pobiera opłatę karną, w wysokości stawki standardowej wg cennika pomnożonej przez liczbę dni ponad uzgodniony termin korzystania z sukni. Opłata karna jest płatna po ustaleniu okresu na jaki suknia jest wypożyczona.

8. Osoba wypożyczająca ponosi odpowiedzialność za wypożyczoną suknię od momentu wypożyczenia do chwili jej zwrotu do wypożyczalni. Wypożyczający powinien zwrócić suknię w stanie nie uszkodzonym. Dopuszczalne jest istnienie zabrudzeń powstających w wyniku normalnego użytkowania.

9. Pranie i czyszczenie sukien znajduje się w wyłącznej gestii wypożyczalni. Zabronione jest pranie lub czyszczenie sukni przez klienta.

10. Po otrzymaniu sukni z powrotem, pracownik wypożyczalni ocenia jej stan i w przypadku nie stwierdzenia uszkodzeń ani zabrudzeń powstałych w wyniku niewłaściwego użytkowania, zwraca wypożyczającemu wpłaconą kaucję.

11. W przypadku stwierdzenia uszkodzeń lub zabrudzeń nie wynikłych w toku normalnej, zgodnej z przeznaczeniem danej sukni eksploatacji, wypożyczalnia potrąci z kaucji wpłaconej przez klienta kwotę niezbędną na naprawę lub dodatkowe czyszczenie.

12. W przypadku zniszczenia lub uszkodzenia jej, kaucja wpłacona przez osobę wypożyczającą przepada na rzecz wypożyczalni.

13. Wypożyczalnia uprawniona jest do dochodzenia od wypożyczających wszystkich roszczeń związanych z usługą wypożyczenia sukni.

14. W sprawach nie uregulowanych niniejszym regulaminem stosuje się przepisy Kodeksu Cywilnego.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Suknia wypożyczona czy kupiona?
PostNapisane: 10 gru 2010, 09:27 
Offline

Dołączył(a): 04 gru 2010, 11:50
Posty: 1199
Lokalizacja: Gdańsk
A czy każdy salon ma taki sam regulamin? Jak się pytałam w jednym salonie to za wypożyczenie chcieli 50-60% całkowitej ceny sukni


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 103 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 11  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 21 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów


  • Reklama

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group