suknie ślubne Warszawa


Ostatnia wizyta: Teraz jest 28 mar 2024, 19:00


Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 63 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Paznokcie
PostNapisane: 14 sie 2014, 10:18 
Offline

Dołączył(a): 07 mar 2014, 12:44
Posty: 49
Paznokcie ślubne zazwyczaj kojarzą nam się z francuskim manicure, albo z błyszczącymi ozdobami na cielistym tle. Nawet jeśli mamy zamiar założyć białą suknię ślubną, nie oznacza to, że paznokcie też koniecznie muszą być białe, czy neutralne. Pudrowe kolory, takie jak bardzo delikatny róż czy kolor brzoskwiniowy, a do tego eleganckie wzorki


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Reklama

 Tytuł: Re: Paznokcie
PostNapisane: 09 paź 2014, 20:38 
Offline

Dołączył(a): 16 gru 2013, 20:54
Posty: 14
Moim zdaniem zdecydowanie paznokcie to dzień wcześniej - trzy dni to dużo...bałabym się że się coś może wydarzyć i... wiadomo...


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Paznokcie
PostNapisane: 31 paź 2014, 14:08 
Offline

Dołączył(a): 31 paź 2014, 14:01
Posty: 13
MałgorzataZMistrzem napisał(a):
Moim zdaniem zdecydowanie paznokcie to dzień wcześniej - trzy dni to dużo...bałabym się że się coś może wydarzyć i... wiadomo...

Też bym się bała :D Chyba, że ktoś się decyduje na hybrydę, albo przedłużanie, jednak do przedłużonych trzeba się przyzwyczaić :D


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Paznokcie
PostNapisane: 02 sty 2015, 16:27 
Offline

Dołączył(a): 02 sty 2015, 16:11
Posty: 5
Ja tam nie lubie malować paznokci ;)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Paznokcie
PostNapisane: 19 lut 2015, 11:18 
Offline

Dołączył(a): 05 lis 2014, 15:45
Posty: 6
Czerwone paznokcie do ślubu? Czemu nie! ;) Moim zdaniem jak najbardziej pasują, ale uważam, że oprócz paznokci powinny być jeszcze jakieś inne czerwone dodatki, bo sama czerwień na paznokciach może się zbyt mocno rzucać w oczy. Fajnie komponowałyby się z czerwonymi butami czy choćby bukietem :) No ale to już pozostawiam Tobie - bo przecież są gusta i guściki :P


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Paznokcie
PostNapisane: 30 mar 2015, 13:53 
Offline

Dołączył(a): 19 sty 2015, 11:00
Posty: 5
Po tym, jak wychwalałam odżywkę firmy Joko Witaminowa Bomba, moja mama zakupiła odżywkę Zadbane Paznokcie. Podobnie jak ja, jest bardzo zadowolona z efektów działania. Jej paznokcie są twarde, elastyczne i nie rozdwajają się. Odżywka bardzo ładnie wygląda na paznokciu, ponieważ ma lekko mleczny kolor, już w czasie kuracji stwarza efekt mocnych i zadbanych paznokci.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Paznokcie
PostNapisane: 30 mar 2015, 15:34 
Offline

Dołączył(a): 30 mar 2015, 15:29
Posty: 3
Ja planuję hybrydy na własnej płytce paznokcia, french nie jest dla mnie, więc pewnie zdecyduję się na rozbielony róż :)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Paznokcie
PostNapisane: 03 kwi 2015, 21:53 
Offline

Dołączył(a): 10 lut 2015, 23:21
Posty: 6
1. Piłuj śmiało
REKLAMA

Paznokcie szybko rosną, a za długie wyglądają słabo. Spiłuj je "na prosto", odrobinę zaokrąglając w kącikach. Zrób to papierowym pilniczkiem (metalowym możesz uszkodzić płytkę). Wykonuj delikatne ruchy zawsze tylko w jednym kierunku.
2. Wymocz dłonie w letniej wodzie
Na około 5 minut zanurz palce w misce z ciepłą wodą. Zmiękczysz skórki wokół paznokci i łatwiej będzie je odsunąć.
3. Skórki precz
Nie odsuwaj skórek ze wszystkich stron, tylko te u nasady paznokcia: chodzi o to, by "wysmuklić" płytkę. Używaj drewnianych i plastikowych patyczków, metalowymi łatwo się skaleczyć.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Paznokcie
PostNapisane: 04 kwi 2015, 22:42 
Offline

Dołączył(a): 11 lut 2015, 11:46
Posty: 5
Aby wzmocnić płytkę paznokciową warto zastosować specjalne odżywki wzmacniające i regenerujące w postaci lakierów do paznokci. Można również wzmocnić je od wewnątrz, stosując preparaty witaminowe. Skuteczny środkiem na wzmocnienie paznokci jest tran. Już po miesiącu paznokcie staną się mocne i twarde.
Jedną z domowych sposobów poprawiających wygląd paznokci jest moczenie ich w ciepłej oliwie z oliwek.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Paznokcie
PostNapisane: 12 kwi 2015, 19:52 
Offline

Dołączył(a): 14 mar 2015, 12:18
Posty: 6
Chcesz mieć piękne paznokcie? Tych sytuacji unikaj!

1. Nie używaj do paznokci lakierów i odżywek zawierających toluen i formaldehyd (te substancje silnie wysuszają paznokcie i mogą być niebezpieczne dla zdrowia).

2. Nie używaj paznokci jako narzędzi do otwierania, podważania czy zdrapywania czegokolwiek.

3. Unikaj długotrwałego moczenia paznokci w wodzie, zwłaszcza z mydłem lub detergentem – to prowadzi do ich osłabienia.

4. Jak najmniej używaj zmywacza do paznokci i ogranicz jego kontakt ze skórkami i skórą wokół paznokci.

5. Podczas manikiuru manikiurzystka nie może używać niezdezynfekowanych narzędzi. Infekcje bakteryjne i grzybicze niszczą paznokcie, a ich leczenie jest wyjątkowo uciążliwe i długotrwałe.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 63 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów


  • Reklama

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group