suknie ślubne Warszawa


Ostatnia wizyta: Teraz jest 29 mar 2024, 00:48


Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 24 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Do ślubu w okularach?
PostNapisane: 01 kwi 2015, 22:27 
Offline

Dołączył(a): 22 sty 2013, 14:51
Posty: 9
Mam dylemat ponieważ mam dość dużą wadę wzroku i na co dzień chodzę w okularach... Jednak w TEN dzień nie wiem czy "wypada"... Co o tym myślicie? Znacie jakieś panny młode w okularach?


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Reklama

 Tytuł: Re: Do ślubu w okularach?
PostNapisane: 02 kwi 2015, 09:09 
Offline

Dołączył(a): 01 kwi 2015, 10:48
Posty: 15
popieram, moja koleżanka brała ślub w okularach, miała zrobiony pod to typowy makijaż dla "okularnicy" (czyli taki mocniejszy, bardziej wyrazisty) i jak dla mnie wyglądała mega. ale jak masz się źle czuć w okularach, to na ten dzien po prostu zamień je na soczewki jak możesz i już ;)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Do ślubu w okularach?
PostNapisane: 03 kwi 2015, 10:43 
Offline

Dołączył(a): 19 lut 2015, 13:08
Posty: 2
Ja osobiście nie wyobrażam sobie życia bez soczewek. Niestety nie jest to obojętne dla zdrowia. Po 10 latach noszenia mam zespół suchego oka i muszę ciągle nawilżać oczy.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Do ślubu w okularach?
PostNapisane: 04 kwi 2015, 22:44 
Offline

Dołączył(a): 11 lut 2015, 11:46
Posty: 5
Zgłasza się okularnica. :D Do ślubu zamierzam iść bez okularów, szok to nie będzie bo już nieraz nosiłam soczewki. No i podobam się sobie bardziej bez okularów, zwłaszcza na zdjęciach. :wink:
Za to jak przymierzałam suknie to moje okularki w ogóle mi nie przeszkadzały, a gdybym kupiła białą ze srebrnym haftem to poważnie zastanowiłabym się czy w nich nie iść. Ale że będzie ecru ze złotymi dodatkami to srebrne oprawki w ogóle nie będą pasować.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Do ślubu w okularach?
PostNapisane: 07 kwi 2015, 12:02 
Offline

Dołączył(a): 07 kwi 2015, 11:53
Posty: 1
Ja idę do ślubu w okularach, nie wstydzę sie tego :). Całe życie mój narzeczony będzie mnie taka oglądał, więc czemu nie w TEN szczególny dzień?


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Do ślubu w okularach?
PostNapisane: 07 kwi 2015, 21:17 
Offline

Dołączył(a): 03 lut 2015, 12:46
Posty: 5
Noszę okulary, ale tak sobie wymysliłam, że jednak przerzucę się przed ślubem na soczewki, choćby żeby spróbować, zawsze chciałam, tylko jakoś tak wychodziło niespecjalnie. Trochę dlatego, bo okulary popsują mi efekt, są bardzo widoczne, bo oprawki mam wiśnowe. Więc jednak soczewki. W ten dzień chcę wyglądać wyjątkowo i dopieścić swój wygląd do najmniejszego szczegółu.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Do ślubu w okularach?
PostNapisane: 10 kwi 2015, 22:58 
Offline

Dołączył(a): 10 kwi 2015, 22:50
Posty: 5
Ja tam idę na własny ślub w okularach. Soczewek nie mogę nosić, a zdejmowanie okularów nie wchodzi w grę, bo a) mam -4 i cylindry, b) skrzydełka okularów się odciskają na nosie i mam ślady.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Do ślubu w okularach?
PostNapisane: 12 kwi 2015, 19:46 
Offline

Dołączył(a): 14 mar 2015, 12:18
Posty: 6
zdecydowanie polecam soczewki z wielu powodow:

- ze zdjeciami nie bedzie problemu
- wiecej mozliwosci przy makijazu
- przy zyczeniach bedziesz sie calowac ze wszystkimi okulary czasem przeszkadzaja
- duzo wiekszy komfort noszenia

wiem bo sama nosilam okulary, od lat juz soczewki

tylko naucz sie je zakladac, zdejmowac i przekonaj sie czy w ogole toleruja soczewki Twoje oczy conajmniej miesiac przed slubem zeby niespodzianek nie bylo


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Do ślubu w okularach?
PostNapisane: 14 kwi 2015, 10:44 
Offline

Dołączył(a): 14 kwi 2015, 10:38
Posty: 2
No a co ślepa pójdziesz na ten ślub... dziwne mam problemy no na prawdę


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Do ślubu w okularach?
PostNapisane: 14 kwi 2015, 20:09 
Offline

Dołączył(a): 14 mar 2015, 21:00
Posty: 7
Nosze soczewki ladne pare lat i nigdy nie wyleciala mi soczewka,a robie w nich wszystko,nawet plywam i nic!Soczewka nie ma prawa wyleciec z oka bo jest tak skonstruowana ze trzyma sie mocno rogówki.A poza tym nie wyobrazam sobie chodzic w okularach skoro wlasnie istnieja soczewki,ktora sa mega wygodne ,nie ograniczaja pola widzenia,mozna w nich uprawiac sporty.Trzeba tylko przestrzegac zasad pielegnacji i jest wszystko OK!!!:)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 24 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów


  • Reklama

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group