suknie ślubne Warszawa


Ostatnia wizyta: Teraz jest 29 mar 2024, 16:39


Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 13 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Cera naczynkowa. Jaki krem
PostNapisane: 27 lip 2020, 13:10 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 20 sty 2015, 08:04
Posty: 18
Czy taka pielęgnacja cery naczynkowej jest okej? Skóra niby sucha, ale zapycha ją chyba wszystko, a sporo rzeczy po jednorazowym użyciu wywołuje podskórne gule. Gdy tylko wygląda na dobrze nawilżoną, ma pełno zamknietych zaskórników (o ile dobrze je nazywam - nie są bardzo widoczne, ale łatwo się wyciskają - walczę z nawykiem)

Rano:
pasta fresh&natural - masaż, spłukanie chłodną wodą
hydrolat różany aktualnie nature queen (od wczoraj odstawiłam, mam wrażenie, że nic nie robi)
krem pod oczy nacomi arganowy
make me bio krem różowy
jeśli mam czas - olej z pestek malin (długo się wchłania)
podkład mineralny Annabell kryjący
puder ryżowy wibo
Wieczór:
nacomi olejek do demakjiażu dla skóry tłustej i mieszanej
pasta fresh&natural - masaż, spłukanie chłodną wodą
hydrolat różany aktualnie nature queen (od wczoraj odstawiłam, mam wrażenie, że nic nie robi)
krem pod oczy nacomi arganowy
make me bio krem różowy
olej zawsze jeśli jest krem
czasem użyję peelingu kwasowego do skóry naczyniowej bandi (bez kremu potem), czasem maseczki oczyszczającej duetus (bez kremu potem) , czasem glinki zielonej lub różowej (wtedy po niej krem i olej), raz pod krem użyłam pure hialu z nature queen, ale na drugi dzień pojawiły się duże podskórne gule i więcej nie próbowałam - ale te kosmetyki są nieregularne, nie wiem do końća co i jak
Chciałabym wzmocnić skórę aby nie była cały czas czerwona, czytałam o witaminie c, niacamidzie, retinolu, kwasie hialuronowym, acne derm i w ogóle kwasach (kiedyś używałam maseczki z isany z kwasem salicylowym, ale nie mogę jej już nigdzie znaleźć, skinoren też daje radę), o oleju tamanu, oleju z dzikiej rózy lub oleju konopnym. Nie wiem czy warto używać wszystkiego i jak, a jeśli nie wszystkiego - to czego? Czy coś jeszcze powinnam włączyć do pielęgnacji? Docelowo nie chcę się malować, mogę się błyszczeć lekko, ale zależy mi na tym braku zaczerwienia i mnóstwa drobnych niedoskonałości (aby dzieci z którymi pracuje nie myślały, że Pani ma ospę xd).
Dodatkowo, jaki polecacie krem przeciwsłoneczny?

Co dziwne - gdy myłam samym olejem (z czarnuszki) - skóra była miękka i naprawdę ładna, ale po 2 tyg pojawił się wysyp bolesnych guli.
Kosmetyki których teraz używam wydają się ok, na pewno nie szkodzą. Staram się kupować naturalne, nietestowane na zwierzętach.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Reklama

 Tytuł: Re: Cera naczynkowa. Jaki krem
PostNapisane: 27 lip 2020, 14:02 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 31 sty 2013, 10:57
Posty: 18
Zauwazyłam dość dużo olejków w składach twoich produktów, może to być przyczyna zapychania się skóry. Powinnaś może jakiś delikatny żel lub piankę do mycia twarzy - poszukaj sobie kosmetyków myjących do skóry zawierających w sobie delikatniejsze detergenty. Nie każdy lubi olejki, moja skóra nie za dobrze się z nimi zgrywa, tak więc w pielęgnacji staram się również zapychających olejków unikać. A peeling i glinke to raz w tygodniu wystarczy ;)

Jedyne czego nie widzę to dobrego kremu na naczynka. Odpowiedni krem do cery naczynkowej powinien mieć w sobie składniki, które wzmacniają naczynka skóry. Przetestowałam kilka, najbardziej polubiłam sie z kremem Niverosin. Używam codziennie wieczorem ( latem na dzień stosuję dodatkowo filtr 50 z rana). Jesienia i zimą lubię krem używać rownież na twarz w ciągu dnia Jest w sobie dość bogaty ale nie gryzie się z makijażem. Efektów nie zobaczysz tutaj od razu ale po pewnym czasie zobaczysz ograniczenie rumienienia się.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Cera naczynkowa. Jaki krem
PostNapisane: 10 lis 2021, 21:46 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 paź 2013, 13:01
Posty: 6
nie wiem jak u was, ale na mnie kremy nie dzialaly. rozprawilam sie z naczynkami, ale z pomoca zabiegu. w sumie pozalilam sie znajomej, a ona wlasnie byla po zabiegu. podsunela mi linka: www.laserowe-usuwanie-naczynek.pl zebym sie zapoznala z zabiegiem. u niej widzialam efekty i tez zapisalam sie do kliniki vesuna na zabieg. naczynka usunelam i znow moge sie cieszyc normalna cera.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 13 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów


  • Reklama

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group