suknie ślubne Warszawa


Ostatnia wizyta: Teraz jest 28 mar 2024, 19:59


Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 29 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Mieszkanie w stylu skandynawski
PostNapisane: 13 lut 2015, 17:38 
Offline

Dołączył(a): 08 paź 2014, 22:55
Posty: 1
Po ślubie, w nowym domu... wciąż czekającym na urządzenie! Marzy nam się mieszkanie w stylu skandynawskim - proste formy, przytulne wnętrza, białe ściany, delikatne dodatki i dużo drewna. Co sądzicie o takim stylu? Podoba wam się? Gdzie szukać inspiracji i przede wszystkim mebli w takim stylu?


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Reklama

 Tytuł: Re: Mieszkanie w stylu skandynawski
PostNapisane: 16 lut 2015, 10:48 
Offline

Dołączył(a): 11 wrz 2014, 20:32
Posty: 1
Na początek wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia, dużo szczęścia w nowym domu. Styl skandynawski - taki pure, czysty i biały wraz z powrotem do natury w postaci drewnianych dodatków jest super. Jednocześnie tradycyjny i nowoczesny, a do tego praktyczny, bo posłuży na wiele lat. Wiele inspiracji i samych dodatków na pewno znajdziesz w sklepach internetowych. Będzie na pewno dużo przyjemności z urządzania nowego domu.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Mieszkanie w stylu skandynawski
PostNapisane: 19 lut 2015, 11:53 
Offline

Dołączył(a): 09 paź 2014, 10:37
Posty: 7
Gratulacje! Dużo szczęścia i wytrwałości! :) Ja dodatków i inspiracji szukam w galeriach wnętrz. Tam mam pewność, że trafiam na obecne trendy i przy okazji mogę się zorientować w cenach, by później przez Internet poszukać tych samych rzeczy trochę taniej. Styl skandynawski jest śliczny i taki prosty, że aż niemożliwe, by dało się urządzić piękne mieszkanie ;) Moje zdjęcie-inspiracja do salonu
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Mieszkanie w stylu skandynawski
PostNapisane: 19 lut 2015, 17:45 
Offline

Dołączył(a): 30 wrz 2014, 22:39
Posty: 3
jonna97 napisał(a):
Gratulacje! Dużo szczęścia i wytrwałości! :) Ja dodatków i inspiracji szukam w galeriach wnętrz. Tam mam pewność, że trafiam na obecne trendy i przy okazji mogę się zorientować w cenach, by później przez Internet poszukać tych samych rzeczy trochę taniej. Styl skandynawski jest śliczny i taki prosty, że aż niemożliwe, by dało się urządzić piękne mieszkanie ;) Moje zdjęcie-inspiracja do salonu

Super aranżacja. Dokładnie tak8ie wnętrza lubię, przestronne schludne, aż chce się siedzieć w domu. Mam nadzieję, że i wam uda się coś fajnego dobrać do swojego mieszkania. W wyszukiwarce grafiki można znaleźć sporo fajnych propozycji.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Mieszkanie w stylu skandynawski
PostNapisane: 20 lut 2015, 15:11 
Offline

Dołączył(a): 11 paź 2014, 10:05
Posty: 4
Gratulacje i powodzenia na nowej drodze życia. Co do stylu skandynawskiego - marzy mi się mieszkanie urządzone zgodnie z jego zasadami. Załączona aranżacja jest wprost idealna. Uważam, że dużą rolę w tym stylu grają dodatki.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Mieszkanie w stylu skandynawski
PostNapisane: 23 lut 2015, 15:08 
Offline

Dołączył(a): 23 lut 2015, 14:54
Posty: 5
Mi się natomiast zawsze będzie marzyła chatka z bali z kominkiem. To dopiero byłoby wspaniale.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Mieszkanie w stylu skandynawski
PostNapisane: 21 maja 2015, 17:06 
Offline

Dołączył(a): 25 lut 2015, 14:13
Posty: 6
Takie mieszkania w stylu skandynawskim może i są ładne i eleganckie choć jednocześnie niestety też mało praktyczne. Poza tym najgorsze jest to że teraz do którego domu świeżo po remoncie się nie wejdzie w każdym jest styl skandynawski do zbrzydzenia wręcz.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Mieszkanie w stylu skandynawski
PostNapisane: 15 cze 2015, 21:29 
Offline

Dołączył(a): 15 sty 2015, 15:55
Posty: 12
Ja bym zachowała te biele i może dodała szarości i na przykład poduszki na kanapie (pewnie tez szarej) położyła w kolorach mocnego turkusu lub maliny. Na ścianach tych wrzuciłabym te ozdoby typu Trafalgar Square - czytałam o nich w artykule
Można je dopasować tak do salonu jak i do pokoju więc przy aneksie to będzie super i nie zajmuje miejsca,a wygląda bardzo stylowo i elegancko - kojarzy mi się dokładnie z tym stylem:)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Mieszkanie w stylu skandynawski
PostNapisane: 24 lip 2015, 12:16 
Offline

Dołączył(a): 24 lip 2015, 11:05
Posty: 1
Bardzo lubię mieszkania w tym stylu. Uwielbiam połączenie niebieskiego, białego, szarego z drewnem. Dobre jest też, to że takie urządzenie mieszkania jest tanie.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Mieszkanie w stylu skandynawski
PostNapisane: 21 paź 2015, 12:54 
Offline

Dołączył(a): 21 paź 2015, 11:37
Posty: 2
Wiecie może w jakim sklepie znajdę najtańsze meble w stylu skandynawskim? Potrzebuje sporej ilości mebli.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 29 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 17 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów


  • Reklama

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group