suknie ślubne Warszawa


Ostatnia wizyta: Teraz jest 28 mar 2024, 12:55


Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 120 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Uważajcie na firmę Decor z Siedlec Naciągacze!!
PostNapisane: 14 mar 2012, 13:59 
Offline

Dołączył(a): 14 mar 2012, 13:55
Posty: 1
Hej dziewczyny, chłopaki i narzeczeni :)

Nie dawno brałam ślub gdzie skorzystałam z firmy Decor z Siedlec. Sytuacja wyglądała w ten sposób że wybieraliśmy ze zdjęć ubiór sali. Na zdjęciu była piękna wypełniona góra i ładnie wypełnione luki na suficie. Dobraliśmy też ubiór stołów weselnych, ubiór stołu młodych i niewiele kwiatów z powodu zimy. Byliśmy pewni że mamy do czynienia z profesjonalistami.

Krótko mówiąc zostaliśmy naciągnięci jak nikt. Całość kosztowała nas 4700zł za samiutki wystrój sali. (bez wiązanek i kościoła )
W ostatniej chwili musieliśmy ratować się inna firmą dekoracyjną która przyjechała by poprawić to co ta firemka zrobiła i to tylko dlatego że teściowa zwróciła uwagę na bardachę jaką zrobili.
Wówczas jeszcze Narzeczony dzwonił i prosił aby przyjechali, że to tak nie może być że się na to nie zgadzamy. Ja się popłakałam co zresztą powiedział mąż tej pseudo profesjonalistce, a lalka z tej firmy wiecie co odpowiedziała ? że ją to nie interesuje bo i tak dużo materiału wyszło, że jak chcemy to możemy dopłacić to poprawi. Coś obrzydliwego zwłaszcza że umowa wyglądała inaczej.
Wyobraźcie sobie że ślub waszych marzeń za nie całą dobę, a ktoś wam robi taką świnie i to za taką górę pieniędzy.

Ponad to materiały były po strzępione, różniły się kolorami przez to że były sprane.
Ponad to po rozłożeniu całej dekoracji pozostawili po sobie syf na całej sali. Nawet nie chciało im się po sprzątać poczęstunku jaki od nas otrzymali w trakcie wykonywania pracy. Przy ostatecznym rozliczeniu w ogóle się nie poczuli do swojego zachowania. Mąż rozliczył się z nimi i tak łagodnie ponieważ naszym błędem było podpisanie w ogóle z tą firmą krzak umowę. A najbardziej bezczelnym fantem było wsadzanie swoich wizytówek na stoły weselne będąc świadomym że robota była schrzaniona a sala wygląda jako tako tylko dzięki innej firmie. Na szczęście swoich gości już ostrzegłam i teraz ostrzegam wszystkich pozostałych UWAŻAJCIE NA NACIĄGACZY!!!

Po prostu szok. Mogłam mieć o wiele lepszą dekorację za 2500zł z kwiatami.

Naprawdę UWAŻAJCIE NA FIRMĘ DECOR Z SIEDLEC JEŚLI NIE CHCECIE PŁAKAĆ TAK JAK JA W PRZED DZIEŃ SWOJEGO WESELA.

Acha i co do ogółu Kochani, pytajcie o takie rzeczy jak ilość i jakość materiału na waszą dekorację bo może się okazać że powieszą wam szmaty i jeszcze będą pretensje że jak chce się więcej to należy dopłacić.

Pozdrawiam was ciepło


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Reklama

 Tytuł: Re: Dekoracja sali
PostNapisane: 27 mar 2012, 08:15 
Offline

Dołączył(a): 27 mar 2012, 08:09
Posty: 8
My zastanawiamy się dopiero nad kolorystyką. Myśleliśmy nad białym wystrojem i dużą ilością żółtych kwiatów i traw ozdobnych. Co o tym sądzicie?


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Dekoracja sali
PostNapisane: 29 maja 2012, 11:53 
Offline

Dołączył(a): 29 maja 2012, 11:32
Posty: 18
Zależy też jakie kwiaty,bardzo fajnie pasowałyby goździki,ale to tylko moja dekoracja i pomysł na ta salę. Pomarańczowe nakrycia na krzesła to też dobry pomysł,na pewno się sprawdzi.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Dekoracja sali
PostNapisane: 23 lip 2012, 13:23 
Offline

Dołączył(a): 23 lip 2012, 12:59
Posty: 20
Biorę ślub 15.06.2013 r. Rozważam połączenie koloru czekoladowego ze złotym lub z ecru. Mój narzeczony również kategorycznie sprzeciwił się różowi. Z kolei moja teściowa twierdzi, że brąz jest zbyt ciężki na tę porę, w której będziemy brali ślub. Nam się to podoba, bo sala jest bardzo jasna i fajnie byłoby zrobić akcenty, które będą się wyróżniały. Poza tym planujemy zaproszenia w połączeniu kolorów ecru i brązu :) Co Wy na to?


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Dekoracja sali
PostNapisane: 24 lip 2012, 12:58 
Offline

Dołączył(a): 16 lip 2012, 14:14
Posty: 32
Lokalizacja: Rzeszów
Ja też nie preferuję jakoś różowego koloru w dekoracji sali wydaje mi się taki strasznie księżniczkowaty, że tak to nazwę. Twój pomysł Migotka jest dobry. Ja widziała jeszcze połączenie jasnej zieleni i brązu. Teraz praktycznie już każdego koloru się używa do dekoracji.
Podoba mi się tak jak dziewczyny pisały wyżej biały z żółtym i pomarańczem.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Dekoracja sali
PostNapisane: 10 sie 2012, 09:45 
Offline

Dołączył(a): 03 sie 2012, 11:13
Posty: 11
Lokalizacja: Wrocław
Moje drogie, szukam wątku o zawieszkach i naklejkach na wódkę weselną i nie mogę znaleźć. Muszę w przyszłym tygodniu wybrać naklejki i chciałam się Was poradzić. Proszę o pomoc!


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Dekoracja sali
PostNapisane: 14 sie 2012, 18:14 
Offline

Dołączył(a): 14 sie 2012, 17:21
Posty: 15
a moja florystyka doradziła mi na maj soczystą delikatną zieleń i jestem zdecydowana. Będą bardzo dlikatne zółte dodatki :D


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Dekoracja sali
PostNapisane: 16 sie 2012, 15:38 
Offline

Dołączył(a): 16 lip 2012, 14:14
Posty: 32
Lokalizacja: Rzeszów
Co do Carvingu(sztuce rzeźbienia w owocach i warzywach) na temat którego wcześniej pisałyście ja takie arbuzy widziałam już nie raz. I spokojnie wytrzymują do rana. Wiem to z doświadczenia na 5 weselach w mojej rodzinie te arbuzy były. Robił je mój brat. A tu możecie zobaczyć co jeszcze umie wystrugać;)
http://www.radomysl.pl/asp/pl_start.asp ... ja=artykul


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Dekoracja sali
PostNapisane: 27 wrz 2012, 22:29 
Offline

Dołączył(a): 27 wrz 2012, 22:26
Posty: 2
polecam na czerwono-biało świetne efekty


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Dekoracja sali
PostNapisane: 19 paź 2012, 09:19 
Offline

Dołączył(a): 19 paź 2012, 09:04
Posty: 3
Beż z czerwienią lub bordo będzie lepszym połączeniem. Biel i czerwień kojarzy mi się z uroczystościami państwowymi lub morzem szalików na meczu Polska-Niemcy ;)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 120 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów


  • Reklama

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group