suknie ślubne Warszawa


Ostatnia wizyta: Teraz jest 28 mar 2024, 11:08


Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 120 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 8, 9, 10, 11, 12
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Dekoracja sali
PostNapisane: 04 gru 2013, 14:01 
Offline

Dołączył(a): 04 gru 2013, 13:51
Posty: 2
A nie mysleliscie aby zrobic samemu dekoracje??
Wystarczy zakupic tiule i bardzo fajne lampiony. motyw lampionów powtórzyć po oczepinach, gdzie mozna zaprosic gosci na zewnatrz i wreczyc kazdej parze lamion swietlny i atrakcja gotowa.
Lampiony mozna kupic przez internet na www.victoriacoburg.pl


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Reklama

 Tytuł: Re: Dekoracja sali
PostNapisane: 19 gru 2013, 06:12 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 wrz 2013, 12:32
Posty: 22
Skoro samemu zajmować się dekorowaniem, to może część asortymentu po prostu wypożyczyć? Na samym Ślasku można znaleźć conajmniej kilka firm zajmujących się takim wynajmem. Gotowe kompozycje, lampiony, wazony iw iele innych elementów dekoracji ślubnej. Wyobraźmy sobie na przykład dekorację kościoła - po co komu po uroczystości ślubnej 20 stojaków do dekoracji alejki ślubnej, albo 20 lampionów, nie wspominając już dywanu o szerokości metra i długości 20 metrów. Zdecydowanie polecam Wam wypożyczanie. Z tego co pamiętam to za dywan w sklepie zapłacimy nawet 1500 - 2000 złotych, a wypożyczamy za 300-500 w zalezności od firmy.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Dekoracja sali
PostNapisane: 24 gru 2013, 10:44 
Offline

Dołączył(a): 24 gru 2013, 10:31
Posty: 2
Jeżeli taniej wychodzi to lepiej wypożyczyć bo później ciężko to wszystko sprzedać. Mówię oczywiście o sytuacji kiedy my musimy na własną rękę sobie salę udekorować :)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Dekoracja sali
PostNapisane: 26 sty 2014, 13:48 
Offline

Dołączył(a): 05 sty 2014, 22:28
Posty: 3
Kochani sztucznym kwiatom na przyjęcie weselne czy na ceremonie zaślubin mówimy zdecydowanie NIEEEEEE! Taka uroczystość (w większości przypadków) zdarza się raz TYLKO RAZ! w życiu, zatem dlaczego nie cieszyć się tak pięknego dnia z obecności żywych kwiatów. Zdecydujmy się na skromniejsze kompozycje, gdy chcemy oszczędzić, a jednocześnie naturalne np. zatopiona róża czy storczyk tajlandzki w tubie z wodą lub wrzos w doniczce (około 10-12zł), albo jedna hortensja (12-20zł), która sama w sobie jest wydarzeniem.To są przykłady bardzo skromne. Wiem, na niektórych aranżacjach ślubnych stołów (często przygotowywanych pod zdjęcie) widnieją bogate, olbrzymie bukiety kwiatów z rożnych gatunków kwiatów (koszt kosmiczny! jedna róża średnio około 5zł więc łatwo policzyć, a storczyki, hortensje? użyte w tym bukiecie?! jak zliczymy to koszt takiej kompozycji przekracza grubo granice rozsądku. Oczywiście takie bukiety pojawiają się na ślubach gwiazd hollywoodzkich, ale umówmy się oni mają na to kasę). Kończąc mój wywód przeciwko sztucznym kwiatom ( a fe!) warto przemyśleć co lub jaka dekoracja jest NIEZBĘDNA na naszym przyjęciu, bo szczerze mówiąc (po zastanowieniu się) po co nam podświetlane ściany w lokalu lub tło ala "ołtarzyk" + lampki choinkowe. Po jakie licho kilometry szmat (o przepraszam może za ostro się wyraziłam) materiałów pod sufitem przypominających suszącą się pościel w biednych dzielnicach.
Jeśli naprawdę macie problem na co się zdecydować, nie wiecie co zrobić, by ten dzień był zapamiętany jako najpiękniejsze, eleganckie i w dobrym stylu wydarzenie to poradźcie się prawdziwych fachowców. Nie tych co proponują wszystko i nic tylko prawdziwych ludzi z duszą.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Dekoracja sali
PostNapisane: 19 mar 2014, 14:27 
Offline

Dołączył(a): 07 mar 2014, 10:36
Posty: 4
Co myślicie żeby wystroić parapety itp. hiacyntami w ładnych doniczkach ? Bardzo podobają mi się te kwiaty i z chęcią bym je widział na sali :) Na blogu http://www.twojekwiaty.pl/blog/hiacynty ... elegnowac/ jest dokładny opis pielęgnacji. Bardzo ładne są i myślę że kolory żywe idealnie wpasują się do sali :) Co myślicie o takim pomyśle?


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Dekoracja sali
PostNapisane: 21 mar 2014, 11:33 
Offline

Dołączył(a): 21 mar 2014, 11:28
Posty: 11
wydaje mi sie, ze jest to dobry pomysl. napewno efekt bedzie zaskakujacy. twoj pomysl? czy jakas inspiracja?


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Dekoracja sali
PostNapisane: 18 lip 2014, 01:53 
Offline

Dołączył(a): 18 lip 2014, 01:36
Posty: 4
Biały i bordo z wyczuciem smaku może wyglądać naprawdę pięknie. Bordo fajnie ożywiłby nudny biały. Często daje się turkusy, oranże czy też zielenie a takie bordo czy czerwienie są rzadkością. Na http://www.baleweselne.pl/poradnik-slubny/ czytałam dość sporo o dekoracjach i nie tylko. Ważny jest kolor przewodni bo jeśli kolor odnosi sie także do ubioru to świetnie ale nie ma na to przymusu.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Dekoracja sali
PostNapisane: 28 lip 2014, 10:11 
Offline

Dołączył(a): 19 maja 2014, 08:06
Posty: 35
Nie wiem czy akurat hiacynty są takie piękne, ale jeśli Wam sie podobają to pewnie, czemu nie, takie przystrojenie sali zrobi wrażenie.
Ja bym sie pewnie bardziej skupiła na różnych kompozycjach balonowych -
a właśnie - nie wiecie gdzie dostanę tanio taką większą ilośc balonów pod kątem wesela?
Ale żeby było mocne a nie jak z kiosku że już w czasie dmuchania dziadostwo pęka.

:?:


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Dekoracja sali
PostNapisane: 30 lip 2014, 08:55 
Offline

Dołączył(a): 13 kwi 2014, 17:00
Posty: 19
32Bacha napisał(a):
Ja bym sie pewnie bardziej skupiła na różnych kompozycjach balonowych -
a właśnie - nie wiecie gdzie dostanę tanio taką większą ilośc balonów pod kątem wesela?
Ale żeby było mocne a nie jak z kiosku że już w czasie dmuchania dziadostwo pęka.
:?:


Spróbuj w sklepach, które mają dekoracje typowo pod wesela - to jednak trochę inny rodzaj balonu niż z tych co to są dla dzieci sprzedawane na parę dmuchnięć.
Przykład sklepu z dużym wyborem balonów: :arrow: http://lolle.pl/ (dekoracje, śluby, balony etc).


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Dekoracja sali
PostNapisane: 17 sie 2020, 09:35 
Offline

Dołączył(a): 02 wrz 2011, 07:08
Posty: 74
Macie na myśli takie hiacynty, jak te - https://www.gardenowo.pl/sadzonki/cebulki/hiacynty
I coś takiego mogę użyć do dekoracji? Nie ma problemów, że szybko padną? Mam piękne w swoim ogrodzie. Jak rozumiem, one nie różnią się czymkolwiek od tego, czego używają kwiaciarnie? Bo czy jest sposób na podtrzymanie roślin przy życiu?


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 120 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 8, 9, 10, 11, 12

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 14 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów


  • Reklama

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group