suknie ślubne Warszawa


Ostatnia wizyta: Teraz jest 28 mar 2024, 21:25


Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 51 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Ślub o której godzinie?
PostNapisane: 14 gru 2010, 01:10 
Offline

Dołączył(a): 06 gru 2010, 13:53
Posty: 921
Lokalizacja: Ostrołęka
Złośnica napisał(a):
magda0307 napisał(a):
to jest tak standardowo :) jeszcze nie wiemy dokładnie od której będą grać to i ciężko dokładnie powiedzieć do której ;) i tak zanim się "zwiną" ze sprzętem całym to puszczają muzykę taką co się i do tańczenia nadaje więc od biedy prawie godzina w gratisie wychodzi ;)

hmm.. chyba nie do konca standardowo, bo nie kojarzę by,m była na weselu, gdzie właśnie tak było. Pamietam, ze na poprawinach grali krocej, ale na weselu dawali czadu do rana :D



wiesz Ty z perspektywy gościa widzisz że grali do rana, ale nie widzisz czy do zespołu nie chodzili młodzi lub rodzice i nie dopłacali kolosalnych cen za takie granie. albo wzięli więcej - to zależy od zespołu a nasi i tak niewiele sobie życzą. poza tym bez sensu brać mi zespół do 9 rano i za tyle godzin zapłacić, jak mi goście pójdą 4-5 do domu. będą chcieli bawić się dłużej - dopłacamy, i tak na prawdę będąc na czyimś weselu nie zawsze wiesz jak dużo oni za takie granie płacą. nikt Ci za darmo nie będzie tyle siedział i grał i śpiewał i jeszcze gości zabawiał przy czym dobrze się prezentując


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Reklama

 Tytuł: Re: Ślub o której godzinie?
PostNapisane: 14 gru 2010, 09:01 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 06 gru 2010, 15:28
Posty: 558
Lokalizacja: Poznań
Akurat nie dotyczy to tego wesela, o ktorym mowię, bo byłam w nie bardzo zaangażowana-to byłowesele najblizszej kuzynki, na które razem sie szykowałysmy, wiec znam wszystko od podszewki :)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Ślub o której godzinie?
PostNapisane: 14 gru 2010, 09:41 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 06 gru 2010, 15:21
Posty: 815
Lokalizacja: Warszawa
pewnie jest różnie, ale ja spotkałam się z ustaloną godziną, do której jest orkiestra, zależną od godziny rozpoczęcia wesela (a tym samym godziny ślubu) i jeśli chce się dłużej to się dopłaca (nie wiem ile)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Ślub o której godzinie?
PostNapisane: 14 gru 2010, 10:58 
Offline

Dołączył(a): 06 gru 2010, 13:53
Posty: 921
Lokalizacja: Ostrołęka
Złośnica napisał(a):
Akurat nie dotyczy to tego wesela, o ktorym mowię, bo byłam w nie bardzo zaangażowana-to byłowesele najblizszej kuzynki, na które razem sie szykowałysmy, wiec znam wszystko od podszewki :)



Nie podałaś tego wcześniej więc nie wiedziałam - ale ja właśnie często spotykam się z takimi opiniami jak powyżej napisałam. A później jak przychodzi do własnego ślubu to oczy i usta szeroko otwarte ze zdziwienia "bo oni się nie spodziewali" że to trzeba opłacać tyle i dopłacać jeszcze


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Ślub o której godzinie?
PostNapisane: 14 gru 2010, 11:30 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 06 gru 2010, 15:28
Posty: 558
Lokalizacja: Poznań
magda0307 napisał(a):
Złośnica napisał(a):
Akurat nie dotyczy to tego wesela, o ktorym mowię, bo byłam w nie bardzo zaangażowana-to byłowesele najblizszej kuzynki, na które razem sie szykowałysmy, wiec znam wszystko od podszewki :)



Nie podałaś tego wcześniej więc nie wiedziałam - ale ja właśnie często spotykam się z takimi opiniami jak powyżej napisałam. A później jak przychodzi do własnego ślubu to oczy i usta szeroko otwarte ze zdziwienia "bo oni się nie spodziewali" że to trzeba opłacać tyle i dopłacać jeszcze



dlatego przy podpisywaniu umowy wszystkie te detale muszą zostać omówione. Dlatego też tutaj rozmwiamy, żeby siebie nawzajem uczulić na co zwracać uwagę i czego się wystrzegać


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Ślub o której godzinie?
PostNapisane: 14 gru 2010, 12:36 
Offline

Dołączył(a): 06 gru 2010, 13:53
Posty: 921
Lokalizacja: Ostrołęka
Dokładnie, od tego w końcu jest to forum ;) tylko może akurat już nie w tym temacie :) hehe


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Ślub o której godzinie?
PostNapisane: 14 gru 2010, 12:38 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 06 gru 2010, 15:21
Posty: 815
Lokalizacja: Warszawa
zgadzam się ja mam na umowie godziny gry zespołu i takie tam inne detale. mam równiż godzinę przyjazdu do panny młodej. podobnie jest z resztą z fotografem; naszą godzinę ślubu ma zapisaną w umowie po to żeby wiedział kiedy przyjechać :)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Ślub o której godzinie?
PostNapisane: 14 gru 2010, 13:06 
Offline

Dołączył(a): 06 gru 2010, 13:53
Posty: 921
Lokalizacja: Ostrołęka
i bardzo dobrze :) nam fotograf i zespół opowiadali, jakie rzeczy ludzie potrafią przestawić to szok jakiś i dlatego proponuję jeszcze dzień wcześniej dzwonić do zespołu, fotografa, itp czy aby na pewno pamiętają, że mają nas następnego dnia i gdzie :) bo historie przeróżne wychodzą ;)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Ślub o której godzinie?
PostNapisane: 14 gru 2010, 13:23 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 06 gru 2010, 15:21
Posty: 815
Lokalizacja: Warszawa
tak. ja słyszałam historię, że jakiś zespół zadzwonił dzień wcześniej do pary mówiąc, że nie może być na ślubie z powodu choroby czy czego tam i dał inny w zastępstwo...
a później okazało się, że grali na jakiejś zabawie w sąsiedniej mieścinie (za większe pieniądze oczywiście)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Ślub o której godzinie?
PostNapisane: 14 gru 2010, 14:39 
Offline

Dołączył(a): 06 gru 2010, 13:53
Posty: 921
Lokalizacja: Ostrołęka
KSN napisał(a):
tak. ja słyszałam historię, że jakiś zespół zadzwonił dzień wcześniej do pary mówiąc, że nie może być na ślubie z powodu choroby czy czego tam i dał inny w zastępstwo...
a później okazało się, że grali na jakiejś zabawie w sąsiedniej mieścinie (za większe pieniądze oczywiście)



no to bardzo słabo - ale chyba w takim wypadku to można jakieś konsekwencje w stosunku do nich wyciągnąć.
Nam opowiadali, że zdarzały się przypadki, gdzie przyjechali na miejsce tydzień wcześniej, zdziwieni czemu jeszcze nikt nie gotowy na ślub, a mieli być kilometry w inną stronę tego dnia ;P no i dawaj spowrotem gonić na miejsce gdzie powinni być ;P


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 51 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów


  • Reklama

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group