suknie ślubne Warszawa


Ostatnia wizyta: Teraz jest 28 mar 2024, 09:50


Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 121 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 13  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Maskotki czy kwiaty
PostNapisane: 04 gru 2010, 17:23 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 03 gru 2010, 15:37
Posty: 102
Lokalizacja: okolice Krakowa
Dziewczyny, proszę o radę- otóż zastanawiamy się z narzeczonym, co wybrać- czy poprosić w zaproszeniach o maskotki zamiast kwiatów, czy pozostać przy tradycji z kwiatami właśnie?

Wiele moich znajomych wybiera tą dość popularną formę już i to w pewien sposób mnie przekonuje...
Choć z jednej strony, to jest właśnie Nasz Dzień i chciałoby się dostać mnóstwo kwiatów, przynajmniej Panny Młode zapewne by tak chciały, ale z drugiej strony można zrobić coś dobrego dla innych i w ten właśnie sposób uczcić zawarcie Związku Małżeńskiego...
Zazwyczaj goście i tak prócz maskotek przynoszą kwiatki, a przynajmniej Para Młoda jakiś db. uczynek zrobi oddając pluszaki do jakiegoś pobliskiego Domu Dziecka.
Widziałam różne wierszyki, które wypisuje się na zaproszeniach ślubnych prosząc o maskotki właśnie- bardzo fajny, nowy zwyczaj wg. mnie i coś mi się zdaje, że się skusimy...

A co Wy o tym sądzicie?


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Reklama

 Tytuł: Re: Maskotki czy kwiaty
PostNapisane: 04 gru 2010, 17:41 
Offline

Dołączył(a): 03 gru 2010, 20:49
Posty: 70
Oczywiscie bardzo lubie kwiaty. Ale przy przynajmniej 100 osobach na weselu zrobi sie z tego mała kwiaciarnia.. Fajnym pomysłem są też artykuły szkolne, wina, książki ja osobiscie bede prosić o totolotki a noz sie cos trafi:D


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Maskotki czy kwiaty
PostNapisane: 04 gru 2010, 18:33 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 03 gru 2010, 15:37
Posty: 102
Lokalizacja: okolice Krakowa
O Totolotku też słyszałam i również bardzo podoba mi się ten pomysł:D
Ja również uwielbiam kwiaty,ale z drugiej strony jak rozmawialiśmy z narzeczonym na ten temat właśnie, to doszliśmy do wniosku, że skoro to będzie nasz Wielki Dzień, będziemy szczęśliwi itp, to miło by było również uszczęśliwić kogoś innego z tej właśnie okazji... A, że koleżanka u siebie miała maskotki, to stwierdziliśmy, że czemu nie... Goście prócz maskotek przynosili kwiaty, które de facto po kilku dniach usychają, a tak przynajmniej zrobi się coś dobrego.
Pomysł z artykułami szkolnymi również wydaje mi się b. db, w końcu w Domach Dziecka takie rzeczy są również bardzo potrzebne.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Maskotki czy kwiaty
PostNapisane: 04 gru 2010, 18:38 
Offline

Dołączył(a): 04 gru 2010, 18:22
Posty: 161
a czemu nie czekoladki ;) moj brat cioteczny mówił że kwiatki teraz to i tak sie zostawia w kościele, maskotki do domu dziecka- a czekoladki dla niego :D


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Maskotki czy kwiaty
PostNapisane: 04 gru 2010, 18:52 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 03 gru 2010, 15:37
Posty: 102
Lokalizacja: okolice Krakowa
Hehe czekoladki też niezła myśl;) Pewnie mój luby spałaszowałby większość, bo to straszny łasuch:) Tyle, że chodzi mi o to przede wszystkim, żeby coś dobrego zrobić dla kogoś innego z tejże właśnie okazji zmiany stanu cywilnego... Ale kto powiedział, że czekoladek nie można podarować dzieciakom:) Ciekawa jestem, co by na to powiedziała moja druga połówka:D


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Maskotki czy kwiaty
PostNapisane: 04 gru 2010, 19:24 
Offline

Dołączył(a): 04 gru 2010, 11:50
Posty: 1199
Lokalizacja: Gdańsk
Ja chce mieć maskotki i słodycze i zawieść je do Domu Dziecka jednak słyszałam ze oni nie chcą przyjmować takich prezentów. Fajny pomysł jest tez z kuponami toto-lotka


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Maskotki czy kwiaty
PostNapisane: 04 gru 2010, 19:27 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 03 gru 2010, 15:37
Posty: 102
Lokalizacja: okolice Krakowa
Pierwsze słyszę, ale całkiem możliwe.... Może rzeczywiście najpierw trzeba by się dowiedzieć w okolicy, pobliskim Domu Dziecka, czy takie prezenty są mile widziane...
Choć dziwi mnie to bardzo, że nie chcą przyjmować prezentów dla dzieciaczków... :?


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Maskotki czy kwiaty
PostNapisane: 04 gru 2010, 19:44 
Offline

Dołączył(a): 04 gru 2010, 11:50
Posty: 1199
Lokalizacja: Gdańsk
Ja też byłam tym zdziwiona ale już to słyszałam od wielu osób którym mówiłam jakie mam zamiary, w wolnej chwili będę musiała podjechać i się podpytać. Bo już mam nawet śliczny wierszyk ułożony na zaproszenia jeśli chodzi o te podarunki dla dzieciaczków


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Maskotki czy kwiaty
PostNapisane: 04 gru 2010, 19:49 
Offline

Dołączył(a): 04 gru 2010, 19:45
Posty: 935
Lokalizacja: Warszawa
Taka jest prawda, ze w Domach Dziecka teraz często nie chcą zabawek czy ubrań bo mają ich już bardzo dużo. Sama działam w Fundacji Drabina Szczęścia i nie raz słyszałam "Dziękujemy ale nie potrzebujemy". Do mojego ślubu jeszcze (niestety ) daleko bo dopiero w 2012 ale na dzień dzisiejszy myślę, że będziemy prosili o książki z dedykacją. Oboje lubimy czytać a takie wpisy za kilka lat będą dla nas dodatkową pamiątką.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Maskotki czy kwiaty
PostNapisane: 04 gru 2010, 21:34 
Offline

Dołączył(a): 04 gru 2010, 11:50
Posty: 1199
Lokalizacja: Gdańsk
Tzn ja nie myślałam tylko o zabawkach, chciałam też mazaki, kredki, kolorowanki, słodycze, książki. Myślisz, że tego nie wezmą?


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 121 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 13  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 22 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów


  • Reklama

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group