suknie ślubne Warszawa


Ostatnia wizyta: Teraz jest 28 mar 2024, 22:17


Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 121 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 9, 10, 11, 12, 13  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Maskotki czy kwiaty
PostNapisane: 15 wrz 2014, 15:49 
Offline

Dołączył(a): 11 lip 2014, 14:34
Posty: 13
Ja polecam poprosić o karmę dla psów - jest tyle zwierzaków w potrzebie...


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Reklama

 Tytuł: Re: Maskotki czy kwiaty
PostNapisane: 17 wrz 2014, 13:56 
Offline

Dołączył(a): 17 wrz 2014, 13:51
Posty: 2
Można karmę , maskotki czy jakieś przybory szkolne. Przynajmniej młodzi to jakoś spożytkują w szczytnym celu a kwiaty prędzej czy później uschną.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Maskotki czy kwiaty
PostNapisane: 17 wrz 2014, 14:26 
Offline

Dołączył(a): 17 wrz 2014, 13:52
Posty: 2
goście i tak przyniosą kwiaty, więc nie ma się co martwić. ja bym chciała np. dobrą książkę.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Maskotki czy kwiaty
PostNapisane: 18 lis 2014, 11:04 
Offline

Dołączył(a): 28 maja 2014, 10:13
Posty: 40
Zawsze mogą przynieść kwiaty w doniczkach. Moja koleżanka dostała jakiegoś dziwnie nazywającego się kwiatka - http://www.internetowa-kwiaciarnia.pl/c ... te-kwiaty/ tutaj więcej na ten temat...


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Maskotki czy kwiaty
PostNapisane: 18 lis 2015, 15:33 
Offline

Dołączył(a): 22 paź 2015, 10:41
Posty: 33
Na większości wesel na których w ostatnim czasie byłam Młodzi zamiast kwiatów prosili o takie rzeczy jak: wino, kupony totolotka, zabawki dla dzieci, pieluszki http://bumik.eu/78-pieluszki-muslinowe, artykuły szkolne. Nie spotkałam się jeszcze z tym, aby Państwo Młodzi byli obdarowywani kwiatami doniczkowymi.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Maskotki czy kwiaty
PostNapisane: 18 lis 2015, 16:34 
Offline

Dołączył(a): 18 lis 2015, 16:17
Posty: 2
Lokalizacja: Środa Wlkp
Jak nie kwiaty, to może kupony totolotka :)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Maskotki czy kwiaty
PostNapisane: 20 lis 2015, 16:51 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 lis 2015, 19:22
Posty: 2
To morze kwiatów, jest owszem ładne. Ale wierz mi, że po ślubie będziesz miała tyle na głowie, że jak Ci się przypomni o kwiatach to one już będą kaput. Mnie byłoby szkoda wyrzucić setki złotych, szczególnie jak pomyślę, ile malutkich buziek mogłyby uszczęśliwić pluszaki kupione za te pieniądze...
A może napiszcie po prostu, ze prosicie o jedną białą symboliczną różę i maskotkę. :)
W necie można znaleźć sporo ładnych, taktownych wierszyków. Uważam, że żadnego z gości nie powinna urazić wasza prośba.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Maskotki czy kwiaty
PostNapisane: 20 lis 2015, 23:52 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 20 lis 2015, 23:48
Posty: 3
To dobry pomysł z tymi pluszakami. Kwiaty postoją trochę w wazonach i zwiędną po pewnym czasie, a z takich maskotek może być pożytek na znacznie dłuższy czas. W dodatku taki cel jest szlachetny. Oczywiście to nie oznacza całkowitej rezygnacji z kwiatów na weselu/ślubie, ale chodzi o to, żeby nie zasypywać państwa młodych niekończącymi się bukietami. W końcu pożytek z tego żaden na dłuższą metę.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Maskotki czy kwiaty
PostNapisane: 07 gru 2015, 10:07 
Offline

Dołączył(a): 28 maja 2014, 10:13
Posty: 40
Nie polecam ani maskotek ani kwiatów. Para młoda nie ma później co robić z taką ilością bukietów i jest to moim zdaniem strata pieniędzy. Jeśli chodzi o maskotki, to w większości przypadków są później przekazywane do domu dziecka, a dzieci z domu dziecka potrzebują o wiele bardziej wielu innych rzeczy. Wielu moich znajomych prosi o karmę dla psów i kotów zamiast kwiatów i później przekazuje te karmy do schronisk i dla osób, które opiekują się kotami. Kilku moich znajomych prosiło o kosmetyki, ubrania dla dzieci i przekazywali je do domów dziecka, bo właśnie te rzeczy są im potrzebne. Jeśli natomiast państwo młodzi nie określili co chcą dostać, to dużo lepszym pomysłem jest kupienie im butelki wina. Na jakąkolwiek wiązankę ślubną musimy zapłacić 30-40zł, a w tej cenie kupimy już dobre wino. Ja sama kupuje wina ze sklepu http://www.slonecznawinnica.pl/pl/c/Wina-chilijskie/29 , bo są dobre i dość tanie.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Maskotki czy kwiaty
PostNapisane: 27 paź 2018, 19:44 
Offline

Dołączył(a): 24 sty 2017, 14:42
Posty: 6
Wydaje mi się, że znacznie lepszym rozwiązaniem są maskotki albo wino, kwiaty bardzo szybko zwiędną jednak :) Do reszty prezentu moim zdaniem warto młodym dodać coś co ma związek religijny. Wydaje mi się, że świetnym rozwiązaniem jest srebrny medalik lub krzyżyk, ciekawy wybór można znaleźć tutaj: https://www.swietymarek.com/srebro-medaliki-krzyzyki-diamentowane.html :)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 121 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 9, 10, 11, 12, 13  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 12 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów


  • Reklama

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group