suknie ślubne Warszawa


Ostatnia wizyta: Teraz jest 16 kwi 2024, 05:37


Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 52 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: ZARĘCZYNY
PostNapisane: 14 gru 2010, 11:38 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 06 gru 2010, 15:21
Posty: 815
Lokalizacja: Warszawa
Kasiu 1007 dziękuję!
może to kwestia taka, że pochodzimy z tej samej miejscowości, mamy wspólne wspomnienia z dzieciństwa i podobną mentalność - po prostu rozumiemy się bardzo dobrze i kiedy zaczeliśmy ze sobą być oboje czuliśmy się tak jakbyśmy się znali całe zycie!
zarówno ja jak i on wiedzieliśmy, że to jest to!:D
nie było decyzji o przeprowadzce jednego do drugiego po prostu najpierw była szczoteczka, potem trochę ciuchów,a później coraz więcej,a po tygodniu to już po pracy wracaliśmy oboje do wspólnego mieszkania, bo chcieliśmy być ze soba cały czas, klucze dorobione zostały po dwóch tygodniach...i tka wyszło:)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Reklama

 Tytuł: Re: ZARĘCZYNY
PostNapisane: 14 gru 2010, 12:32 
Offline

Dołączył(a): 06 gru 2010, 13:53
Posty: 921
Lokalizacja: Ostrołęka
Hehe u mnie na początku było noszenie szczoteczki w torebce a później tak jak napisałaś - szczoteczka została, ciuchy w szafce, kosmetyki drugi komplet itp ;) jeszcze na stałe nie mieszkamy razem ale czasem "pomieszkujemy" i się docieramy :) a przede wszystkim wolny czas spędzamy razem :)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: ZARĘCZYNY
PostNapisane: 14 gru 2010, 13:53 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 06 gru 2010, 15:21
Posty: 815
Lokalizacja: Warszawa
no to zacznę troch jakby od początku:)
każda z nas już miała swoje zaręczyny, a moje pytanie jest takie: jak wyglądają wasze wymarzone zaręczyny? czy właśnie tak jak się wydarzyło czy miałyście inne marzenia?


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: ZARĘCZYNY
PostNapisane: 14 gru 2010, 15:03 
Offline

Dołączył(a): 06 gru 2010, 13:53
Posty: 921
Lokalizacja: Ostrołęka
moje marzenie to żeby było w romantycznym miejscu i takie było i jeszcze warunek - z tym jednym jedynym, który także został spełniony :)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: ZARĘCZYNY
PostNapisane: 15 gru 2010, 15:06 
Offline

Dołączył(a): 04 gru 2010, 19:45
Posty: 935
Lokalizacja: Warszawa
Ja zanim to sie stało nie chciałam o tym myśleć żeby nie narzucić czegoś drugiej połówce i nie czekać na nie za bardzo. Pozostawiłam wszystko narzeczonemu i nie zawiodłam sie lepszych zaręczyn nie mogłam sobie wymarzyć :)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: ZARĘCZYNY
PostNapisane: 15 gru 2010, 16:42 
Offline

Dołączył(a): 06 gru 2010, 13:53
Posty: 921
Lokalizacja: Ostrołęka
:) rozczarowanie byłoby najgorsze, bo to widać od razu.... mimo chęci zatuszowania, że coś mogłoby wyglądać inaczej :)
niestety nie wszystko wygląda jak na filmie - statek szampan itp.

ale dzień zaręczyn, taki jaki przygotował dla mnie mój narzeczony - pozostanie na długo w mojej pamięci :)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: ZARĘCZYNY
PostNapisane: 16 gru 2010, 08:55 
Offline

Dołączył(a): 04 gru 2010, 19:45
Posty: 935
Lokalizacja: Warszawa
Kiedyś właśnie tak miałam że coś sobie wymarzyłam obmyślając idealny scenariusz a kiedy doszło do spełnienia marzenia byłam zła że nie wszystko potoczyło się jak chciałam. Musimy zrozumieć że każdy jest inny szczególnie mężczyźni i różne rzeczy odbieramy inaczej.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: ZARĘCZYNY
PostNapisane: 06 maja 2013, 21:24 
Offline

Dołączył(a): 28 kwi 2013, 20:55
Posty: 80
U mnie było pięknie. Mój narzeczony nigdy nie był romantyczny, ale w tym przypadku naprawdę się postarał, bo wiedział jakie to dla mnie ważne i za to go kocham. Pamiętajcie mężczyźni jeśli to czytacie, że udane zaręczyny nie muszą kosztować nic, a pomysł i słowa z serca są bezcenne :)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: ZARĘCZYNY
PostNapisane: 07 maja 2013, 11:57 
Offline

Dołączył(a): 27 mar 2013, 11:08
Posty: 48
Nigdy nie wyobrażałam sobie swoich idealnych zaręczyn. Wydaje mi się to trochę dziecinne, w stylu małej księżniczki śniącej o swoim królewiczu:P


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: ZARĘCZYNY
PostNapisane: 21 lis 2013, 13:08 
Offline

Dołączył(a): 13 wrz 2013, 12:51
Posty: 24
Zastanawiam się nad odpadami w dzisiejszym świecie. Czy właściwie z nimi postępujemy? Zapytam tutaj http://www.tmkserwis.pl/


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 52 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów


  • Reklama

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group