suknie ślubne Warszawa


Ostatnia wizyta: Teraz jest 28 mar 2024, 15:25


Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 220 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19 ... 22  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Gdzie zrobić zdjecia
PostNapisane: 05 sty 2011, 12:36 
Offline

Dołączył(a): 04 gru 2010, 11:50
Posty: 1199
Lokalizacja: Gdańsk
no i Katorii znowu utwierdza mnie w mojej decyzji, te konie są takie romantyczne mmmm... nie chce miec zdjec z humorem, oczywiscie mozna zrobic kilka i potem ewentulanie zadecydowac ktore beda najlepsze. dla mnie ślub jest poważna decyza i nie chca z tego robic szopki nawet na sesji


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Reklama

 Tytuł: Re: Gdzie zrobić zdjecia
PostNapisane: 05 sty 2011, 12:47 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 06 gru 2010, 15:21
Posty: 815
Lokalizacja: Warszawa
no ale przykłady toastów humorystycznych podałaś przecież!
a wracając do tematu, to myślałam jeszcze o rejsiku gondolą w Łazienkach :) zdjęcia powinny być niepowtarzalne :)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Gdzie zrobić zdjecia
PostNapisane: 05 sty 2011, 12:53 
Offline

Dołączył(a): 04 gru 2010, 11:50
Posty: 1199
Lokalizacja: Gdańsk
ale toasty nie są na całe zycie tzn no niby sa ale nie sa tam jakos uwiecznione, wypowiada się je a zdjęcia to już zawsze masz w albumie, jesli chodzi o gondole to żadnych fotek nie widzialam i cięzko mi ocenić jak to wyglada ale mysle ze moze byc pieknie


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Gdzie zrobić zdjecia
PostNapisane: 05 sty 2011, 13:01 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 06 gru 2010, 15:21
Posty: 815
Lokalizacja: Warszawa
no to można sobie wyobrazić - sceneria super :)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Gdzie zrobić zdjecia
PostNapisane: 05 sty 2011, 13:05 
Offline

Dołączył(a): 04 gru 2010, 11:50
Posty: 1199
Lokalizacja: Gdańsk
ale szkoda ze nie masz własnie żadnych fotek z sesji slubnej robionej na gondoli.ciekawe jak to jest z realizacja takiej sesji przez fotografa


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Gdzie zrobić zdjecia
PostNapisane: 05 sty 2011, 13:21 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 06 gru 2010, 15:21
Posty: 815
Lokalizacja: Warszawa
no nie mam nie mam, ale to tylko swiadczy o tym, że nie ma takich zdjęć dużo, czyli zawsze coś oryginalnego by było :)
myślę, że można by było zabrać fotografa na taką gondolkę :) słońce powinno się świetnie od wody odbijać, a poza tym fotki można zrobić na praktycznie każdym tle, bo ten stawik w łazienkach to otoczony jest zielenią, amfiteatrem i takimi różnymi fajnymi miejscami :)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Gdzie zrobić zdjecia
PostNapisane: 05 sty 2011, 13:26 
Offline

Dołączył(a): 04 gru 2010, 18:22
Posty: 161
mi się wydaje że jak będzie jakiś konkretny fotograf to i w samym środku lasu będą ładne fotki ;)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Gdzie zrobić zdjecia
PostNapisane: 05 sty 2011, 15:51 
Offline

Dołączył(a): 04 gru 2010, 11:50
Posty: 1199
Lokalizacja: Gdańsk
Każda z Nas chciałabym mieć idealną sesję ślubną. Wiadomo, każdy z nas chciałby utrwalić ten wyjątkowy dzień po to by mieć potem pamiątkę. I chciałby by zdjęcia były jak najbardziej oryginalne i ciekawe. Doszło do tego, że ludzie prześcigają się w coraz to nowych pomysłach , na siłę chcę być oryginalni i nietypowi. Niestety czasem efekt jest zupełnie odwrotny. Zamiast ciekawych fajnych zdjęć mamy ślubne fotografie, które budzą niesmak. wiecie co trzeba się mocno zastanowić nad tym przecież fotografie ślubne powinny oddawać naszą naturę, to jacy jesteśmy na co dzień. Musimy pamiętać, że w naszych ślubnych fotografiach najważniejsi jesteśmy my i to co jest między nami. Żadne wyszukane pozy, nietypowe plenery czy stylizacje nie gwarantują sukcesu naszych ślubnych zdjęć. Lepiej skupić się na pokazaniu łączącego nas uczucia niż wymyślnych póz, min i gadżetów.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Gdzie zrobić zdjecia
PostNapisane: 05 sty 2011, 16:38 
Offline

Dołączył(a): 04 gru 2010, 18:22
Posty: 161
jeszcze trzeba pamiętać, że fotki chętnie są oglądane gdy ktoś jest na nich ;) i tylko para młoda ale tez siostra..ciotki babcie..koleżanki.. każdy później wspomina jak kto wyglądał i był ;)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Gdzie zrobić zdjecia
PostNapisane: 05 sty 2011, 18:43 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 06 gru 2010, 15:21
Posty: 815
Lokalizacja: Warszawa
z pewnościa masz racje ale trzeba wziąć pod uwagę fakt, że tematem tego forum jest "gdzie zrobić zdjecia" a nie z kim :)
a co do tematu to myslałam także o zdjeciach w zoo, bo jest to miejsce, które chętnie odwiedzamy i lubimy oboje :D, poza tym są tam urokliwe zakątki, no i można mieć fotkę na tle tygrysa :)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 220 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19 ... 22  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów


  • Reklama

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group