suknie ślubne Warszawa


Ostatnia wizyta: Teraz jest 28 mar 2024, 17:04


Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 121 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 13  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: muzyka na pierwszy taniec
PostNapisane: 14 lip 2012, 10:11 
Offline

Dołączył(a): 14 lip 2012, 09:58
Posty: 3
My chyba odpuścimy sobie pierwszy taniec. Moja siostra wspomina go koszmarnie, ogromny stres. Zamiast tego myślimy, że dokonać prezentacji rodziny, a właściwie jego najważniejszych członków. Chodzi o to, żeby goście wiedzieli kto jest babcią, siostrą itd. Oczywiscie w takiej ciepłej, zartowbliwej formie. A poźniej dopiero wspólny taniec. Wczesniej namówimy znajomych, żeby ie zostawiali nas samych na parkecie :)


Pozdrawiam,
A.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Reklama

 Tytuł: Re: muzyka na pierwszy taniec
PostNapisane: 16 lip 2012, 18:19 
Offline

Dołączył(a): 16 lip 2012, 14:14
Posty: 32
Lokalizacja: Rzeszów
Ja nie wiem jak to będzie u nas z pierwszym tańcem, ponieważ mój TŻ nie lubi za bardzo tańczyć niestety. Ale wiem że dla mnie zrobi wszystko :) i pierwszy taniec będzie :)
Z piosenek jakie do tej pory słyszałam na Pierwszych tańcach to:
Kidla - "Z kimś takim jak Ty"
Eleni - "Tylko w twoich dłoniach" piękna i wolna piosenka
Paula - "Od dziś"
Robert Janowski i Katarzyna Skrzynecka - "ten którego kocham"


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: muzyka na pierwszy taniec
PostNapisane: 14 sie 2012, 18:28 
Offline

Dołączył(a): 14 sie 2012, 17:21
Posty: 15
Michael Bolton - Kiedy mężczyzna kocha się kobietę :)
Ale zastanawiałam się też nad Louis Armstrong - What a Wonderful World

klasyki ale jednak ponadczasowe i piękne :)
Koleżanka tańczyła na swoim weselu takiego miksa , że niby początek powazny i stonowany a potem zaczeli wygłupy, mieli przemyślany układ, powiem że nawet fajnie to wyszło, przynajmniej nie było drętwo...


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: muzyka na pierwszy taniec
PostNapisane: 11 wrz 2012, 13:05 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 wrz 2012, 12:50
Posty: 29
Przed podjęciem decyzji o wyborze piosenki na pierwszy taniec, powinniście sobie odpowiedzieć na jedno ważne pytanie: czy wolicie zatańczyć mistrzowskiego walca, czy wtulić się w ramiona partnera i kołysać romantycznie w rytm muzyki? Jeżeli wybierzecie pierwszą z opcji to najlepiej zapisać się na profesjonalny kurs, aby nie dać plamy.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: muzyka na pierwszy taniec
PostNapisane: 12 lis 2012, 18:05 
Offline

Dołączył(a): 12 lis 2012, 17:49
Posty: 1
Na ostatnim weselu,a naktórym byłam słyszałam m.in. U2 i Seala

U2 - sweetest thing
http://www.youtube.com/watch?v=5WybiA263bw

Seal - Kiss from a rose
http://www.youtube.com/watch?v=ateQQc-AgEM

Świetne wybory :)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: muzyka na pierwszy taniec
PostNapisane: 14 sty 2013, 14:51 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 sty 2013, 14:11
Posty: 10
Lokalizacja: Szczecin / cała Polska
Pierwszy taniec!

Jako DJ na wesele spotykam się z różnymi i luźnymi formami Pierwszego Tańca. Ponieważ przyjęcia, które obsługuję muzycznie zazwyczaj mają charakter weselno-klubowy to i wybór na pierwszą piosenkę bywa w tym tonie. Często Para Młoda chce Pierwszym Tańcem rozluźnić siebie i przybyłych gości, wtedy wybór pada na coś zabawnego w postaci popularnego choćby tańca z Pulp Fiction. Nierzadko Nowożeńcy kierują się wyborami osobistymi - wtedy na parkiet trafia Lykke Li z "I follow river", Nat King Cole z "Unforgettable" czy Florence and The Machine z "You've got the love". Przy wyborze Pierwszego Tańca należy kierować się tylko jedną zasadą - ma być to Pierwszy Taniec Pary Młodej i nikogo innego i nawet gdy utwór ten podoba się tylko im - powinni zatańczyć go z całego serca. Pozdrawiam DJ Mary Klak/Monika Petryczko.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: muzyka na pierwszy taniec
PostNapisane: 15 sty 2013, 12:12 
Offline

Dołączył(a): 14 sty 2013, 15:18
Posty: 1
Lokalizacja: Warszawa
Ja cały czas szukam piosenki na własne wesele ale najbardziej przypadła i do gustu piosenka
Eleni - "Tylko w twoich dłoniach" może też dlatego że mam wyjątkowe wspomnienia z tym utworem.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: muzyka na pierwszy taniec
PostNapisane: 16 sty 2013, 12:11 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 sty 2013, 14:11
Posty: 10
Lokalizacja: Szczecin / cała Polska
Jako DJ na wesele spotykam się z różnymi i luźnymi formami Pierwszego Tańca. Ponieważ przyjęcia, które obsługuję muzycznie zazwyczaj mają charakter weselno-klubowy to i wybór na pierwszą piosenkę bywa w tym tonie. Często Para Młoda chce Pierwszym Tańcem rozluźnić siebie i przybyłych gości, wtedy wybór pada na coś zabawnego w postaci popularnego choćby tańca z Pulp Fiction. Nierzadko Nowożeńcy kierują się wyborami osobistymi - wtedy na parkiet trafia Lykke Li z "I follow river", Nat King Cole z "Unforgettable" czy Florence and The Machine z "You've got the love". Przy wyborze Pierwszego Tańca należy kierować się tylko jedną zasadą - ma być to Pierwszy Taniec Pary Młodej i nikogo innego i nawet gdy utwór ten podoba się tylko im - powinni zatańczyć go z całego serca. Pozdrawiam DJ Mary Klak/Monika Petryczko.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: muzyka na pierwszy taniec
PostNapisane: 16 sty 2013, 20:33 
Offline

Dołączył(a): 16 sty 2013, 19:57
Posty: 11
Lokalizacja: Górny Śląsk, a czasami Trójmiasto
Na pierwszy taniec idealna jest piosenka zespolu Kidla - "Z kimś takim jak Ty" jest przepiękna, słowa proste,ale zawarte w nich jest to wszystko co zakochani chcą sobie powiedzieć i innym:) bardzo ją polecam ,a poza tym melodia jest łatwa do zatanczenia:))


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: muzyka na pierwszy taniec
PostNapisane: 19 sty 2013, 12:03 
Offline

Dołączył(a): 19 sty 2013, 11:29
Posty: 10
Jeśli się ma jakąś piosenkę wspólną ulubioną to taka piosenka jest idealnym wyjściem na pierwszy tanieć. Oczywiście nie mówie tutaj o jakimś metalu czy kawałku techno:p


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 121 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 13  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 17 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów


  • Reklama

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group