suknie ślubne Warszawa


Ostatnia wizyta: Teraz jest 28 mar 2024, 12:19


Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 93 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 10  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: W czerni do ślubu?
PostNapisane: 17 gru 2009, 16:45 
Offline

Dołączył(a): 19 lis 2009, 17:00
Posty: 36
Zaintrygowało mnie to pytanie i tak się zastanawiam czy wypada iść w czarnej sukni do ślubu czy nawet z dodatkami czerni. Co o tym myślicie?


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Reklama

 Tytuł: Re: W czerni do ślubu?
PostNapisane: 22 gru 2009, 22:26 
Offline

Dołączył(a): 02 gru 2009, 13:03
Posty: 7
Według mnie czerń nie nadaje się na tą okazję, ani suknia ani dodatki w tym kolorze - w końcu to wesele a nie pogrzeb ;) poza tym nie podoba mi się też jak goście się ubierają na czarno a czasem to się zdarza.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: W czerni do ślubu?
PostNapisane: 04 sty 2010, 00:22 
Offline

Dołączył(a): 04 sty 2010, 00:18
Posty: 1
Ja myślę że tak, moja Konsultantka Ślubna wymyśliła mi super stylizację z czarnymi dodatkami i bukietem.
Super pomysł.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: W czerni do ślubu?
PostNapisane: 04 sty 2010, 14:43 
Offline

Dołączył(a): 19 lis 2009, 17:00
Posty: 36
Masz może jakieś zdjęcie? :)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: W czerni do ślubu?
PostNapisane: 12 sty 2010, 15:33 
Offline

Dołączył(a): 02 gru 2009, 12:13
Posty: 5
W tym roku chyba są modne takie suknie z czarnymi elementami lub dodatkami. Ale trzeba być odważną panną młodą żeby się zdecydować na taką suknię ;)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: W czerni do ślubu?
PostNapisane: 24 sty 2010, 19:45 
Offline

Dołączył(a): 24 sty 2010, 19:31
Posty: 1
Właśnie, ma ktoś zdjęcie sukni z czarnymi dodatkami? Też jestem ciekawa, jak takie się prezentują. Bo nie powiem - brzmi ciekawie.

Generalnie sądzę, że o ile dodatki czarnego - jak najbardziej są w porządku, o tyle cała suknia czarna mogłaby być dość kontrowersyjna. Co wcale nie przeszkadza mi marzyć o takiej na własnym ślubie. Do własnego zamążpójścia mi daleko, dlatego nie wykluczam, że zdąży mi się odwidzieć taki pomysł, ale na dzień dzisiejszy nie widzę się w innej. Czerń świetnie kontrastuje z bladą cerą (taką jak moja), no i byłaby to dość oryginalna kreacja. Mogłabym nawet włożyć ją kolejny raz, zatem też dość praktyczna.

Co prawda w załączniku panna młoda jest ubrana na biało, a goście na czarno, ale jeśli się nie mylę na weselu miała już czarną sukienkę.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: W czerni do ślubu?
PostNapisane: 25 sty 2010, 13:40 
Offline

Dołączył(a): 19 lis 2009, 17:00
Posty: 36
Hmm mi się przewineło parę sukienek z czarnymi dodatkami ;)

Ta (akurat nie w moim guście :P)
Obrazek

Ale już ta jest całkiem ładna:
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: W czerni do ślubu?
PostNapisane: 06 kwi 2010, 23:58 
Offline

Dołączył(a): 23 mar 2010, 20:42
Posty: 19
Te sukienki ładnie wyglądają, ale dla mnie tak mało ślubnie. Choć mam koleżankę, która wybrała właśnie model z czarnymi wstawkami, to sama bym się nie zdecydowała, na inną uroczystość jak najbardziej, ale na ślub mi jakoś nie pasują, szczególnie kościelny.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: W czerni do ślubu?
PostNapisane: 23 kwi 2010, 17:09 
Offline

Dołączył(a): 19 lis 2009, 17:00
Posty: 36
Ostatnio miałam okazję spacerować w Łodzi Piotrkowską i zobaczyłam tam sukienkę z czarnymi dodatkami i o ile na zdjęciach w necie jakoś to tak dziwnie wyglądało o tyle tutaj byłam pod wrażeniem, aczkolwiek chyba jednak bardziej mi się podobają sukienki w odcieniach bieli bez czarnych dodatków.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: W czerni do ślubu?
PostNapisane: 09 lis 2010, 09:30 
Offline

Dołączył(a): 09 lis 2010, 09:23
Posty: 8
zdecydowanie popieram :) każda suknia ślubna która podoba sie pannie młodej jest ok, chociaż byłaby w kolorze trupiego fioletu :) ja osobiście miałam ecru w stylu średniowiecznym :)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 93 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 10  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Majestic-12 [Bot] i 17 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów


  • Reklama

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group