suknie ślubne Warszawa


Ostatnia wizyta: Teraz jest 28 mar 2024, 20:36


Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 105 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 11  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Refleksja na temat wyboru kamerzysty
PostNapisane: 03 sty 2011, 14:49 
Offline

Dołączył(a): 04 gru 2010, 11:50
Posty: 1199
Lokalizacja: Gdańsk
KSN napisał(a):
ewcia1988@interia.eu napisał(a):
ja to jetem za kamerzystą :) dla samej siebie i przyszłego męża :) fotograf też koniecznie zawsze to pamiątka jest ;) też polecam ;p


wiesz, trochę nie rozumiem Twojego postu! polecasz fotografa i kamerzystę na ślub? czy jak? czy chcesz kamerzystę tylko dla Was )tj dla Ciebie i przyszłego mężą)? nie rozumiem tego postu...

Ja rozumiem ten post, ze ewcia jest za tym by kamerzysta i do tego fotograf byli na jej nocy poślubnej. OJ dziewczyno odważna jestes :) A czym się kierowałas ze taka decyzje podjęlas?nie bedzie krepowalo cie obecnosc obcych męzczyzn/ kobiet?


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Reklama

 Tytuł: Re: Refleksja na temat wyboru kamerzysty
PostNapisane: 03 sty 2011, 15:11 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 06 gru 2010, 15:21
Posty: 815
Lokalizacja: Warszawa
ni no chyba nie o to jej chodziło...., w końcu to nie forum o nocy poślubnej tylo o wyborze kamerzysty....
najlepiej gdyby sama wyjasniła o co kaman :D hihihihi


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Refleksja na temat wyboru kamerzysty
PostNapisane: 27 mar 2011, 13:41 
Offline

Dołączył(a): 27 mar 2011, 13:31
Posty: 1
Lokalizacja: Gdańsk
Jako fotograf chciałbym podzielić się refleksją co do wyboru kamerzysty i fotografa a nierzadko zamawiania po dwóch-trzech na uroczystości ślubne. To zrozumiałe dla mnie, że jest to ważny moment w życiu i każdy chce mieć wierną pamiątkę. Warto jednak zastanowić się, jakie mogą być minusy - z mojej strony obecność na ceremonii i weselu np. fotografa, dwóch kamerzystów i jeszcze kilku osób z gości pstrykających zdjęcia jest straszliwym utrudnieniem. Wiadomo, że każdy chce uchwycić najważniejsze momenty z możliwie bliska, każdy używa często dodatkowo własnego światła, często jeszcze się nie znają, wchodzą sobie w paradę.. Potem na filmie w każdym ujęciu przemyka fotograf a na zdjęciach prawie wszędzie świeci światło kamery. Sama impreza zaś nie jest to przyjemne ani dla pary młodej, ani dla gości, a dla nas praca staję się frontem walki o ujęcie ;) to tak z drugiej strony, do przemyślenia :) Pozdrawiam.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Refleksja na temat wyboru kamerzysty
PostNapisane: 28 mar 2011, 16:55 
Offline

Dołączył(a): 06 gru 2010, 13:53
Posty: 921
Lokalizacja: Ostrołęka
Słuszna uwaga :) jednakże rozmawiając z fotografem czy kamerzystą zauważyłam ostatnio, że z jednej firmy wysyłają kilka osób, które ze sobą współpracują - i to jest dla mnie fajną sprawą - mam wszystko uchwycone i że tak powiem zgrane ze sobą. Ale tak jak Pan to opisał powyżej - z kilku różnych firm możemy uzyskać efekt odwrotny do zamierzonego :)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Refleksja na temat wyboru kamerzysty
PostNapisane: 29 mar 2011, 08:21 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 06 gru 2010, 15:21
Posty: 815
Lokalizacja: Warszawa
z filmowaniem jak ze wszystkim: co za dużo to nie zdrowo! umiar zawsze wskazany :)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Refleksja na temat wyboru kamerzysty
PostNapisane: 18 sty 2012, 11:54 
Offline

Dołączył(a): 18 sty 2012, 11:48
Posty: 1
Podbijam temat. Zdecydowalam sie na nowoczesnego kamerzyste, wychodzac z zalozenia, ze taka forme bede ogladac kilkakrotnie z przyjemnoscia zamiast wielogodzinnej relacji.

A Wy co sadzicie?


Ostatnio edytowano 18 sty 2012, 14:22 przez Karolina84, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Refleksja na temat wyboru kamerzysty
PostNapisane: 18 sty 2012, 12:15 
Offline

Dołączył(a): 29 lis 2010, 15:10
Posty: 23
Lokalizacja: LUBLIN
Ja widzę,że już na kilku forach piszesz to samo. Pachnie mi to autoreklamą.
No ale zakładajmy,że to jest prawda co piszesz. Widziałem te próbki filmów.Raczej standart, ale zrobiony dobrze.Jakość techniczna materiału dobra. Ale ocenic pracę, to trzeba zobaczyć cały reportaż łącznie z czołówką i materiałem zasadniczym.Takze końcowo ciężko jest oceniać.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Refleksja na temat wyboru kamerzysty
PostNapisane: 14 gru 2012, 21:49 
Offline

Dołączył(a): 13 gru 2012, 23:28
Posty: 4
Dokładnie, najlepszy jest sprawdzony fotograf. Na moim ślubie zdjęcia robiła firma, którą poznałam już na ślubie koleżanki, więc widziałam zdjęcia i wiedziałam, że wszystko jest OK.
Ja ze swojego ślubu mam zarówno zdjęcia jak i fotoreportaż. Plus oczywiście dodatkowa sesja zdjęciowa w plenerze :) W zasadzie są to najpiękniejsze zdjęcia jakie posiadam. Jeżeli ktoś szuka naprawdę dobrego i niedrogiego fotografa to polecam. Tutaj macie link: http://limuzyny.arem.pl Można również wykupić pakiet zdjęcia plus samochód, wtedy jest taniej. Nas jednak do ślubu podwoził szwagier (który sam prowadzi taki biznes, więc wiadomo), ale ponoć się opłaca :)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Refleksja na temat wyboru kamerzysty
PostNapisane: 14 gru 2012, 22:10 
Offline

Dołączył(a): 29 lis 2010, 15:10
Posty: 23
Lokalizacja: LUBLIN
I jeszcze tu włazisz na forum. Kierowca samochodu młodej pary jednocześnie fotografem- prawda? Przestań w końcu spamować po forach weselnych, bo to jest już żałosne i śmieszne.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Refleksja na temat wyboru kamerzysty
PostNapisane: 16 gru 2012, 18:20 
Offline

Dołączył(a): 16 gru 2012, 17:56
Posty: 2
Witam.
Jestem juz po slubie i chcialam Was przestrzec przed p. Wiesławem Kołodziejskim z Olsztyna (studio design). Na naszym slubie i weselu wystapil w roli kamerzysty i niestety efekty jego pracy okazaly sie kompletnym niewypalem. Postanowilam napisac to na forum, zeby inne pary ktore chcialyby uwiecznic swoja uroczystosc na filmie, nie zostaly 'na lodzie' tak jak my. Naprawde, nie polecam go. Dlaczego?
- film mielismy dostac po miesiacu, a trafil on w nasze rece po pol roku! (po licznych telefonach, wizytach)
- w trzech miejscach na filmie bylo inne imie panny mlodej (na szczescie chociaz w jednym miejscu bylo poprawne ;)
- film mial byc w jakosci HD, a wyglada jakby byl krecony telefonem komorkowym
- menu do filmu (z wyborem scen, slajdami) nie jest na poczatku, a na koncu, bo jak pan sam przyznal 'nie udalo mu sie tego wkleic w innym miejscu'
- film wyglada jak z pogrzebu
- w kociele w ogole nie widac gosci, a liczne detale architektoniczne (mnostwo zblizen na figurki)
- na wiekszosci ujec z kosciola moj maz ma ucieta glowe (jest wysoki). Pan Wieslaw tlumaczyl, ze jedna kamera nie da sie objac wszystkiego ;)
Itd.... Itd.... Uwag jest wiele. Owszem, kazdy ma swoj gust i to co podoba sie jednemu, niekonieczne musi podobac sie drugiemu, ale obiektywnie rzecz biorac film do niczego sie nie nadaje :( Nie dajcie sie nabrac (tak jak my) na wypsiona strone internetowa, ktora niestety nie odzwierciedla materialu, ktory dostalismy :(


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 105 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 11  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów


  • Reklama

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group