suknie ślubne Warszawa


Ostatnia wizyta: Teraz jest 29 mar 2024, 00:43


Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 94 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 10  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Kto organizuje wieczór panienski?
PostNapisane: 05 gru 2010, 17:35 
Offline

Dołączył(a): 03 gru 2010, 20:49
Posty: 70
Słyszałam, że wieczór panienski organizuje świadkowa. A Pani młoda szykuje poczęstunek. Ale co w przypadku, gdy ma się dwóch świadków? I brak siostry czy przyszłej bratowej?


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Reklama

 Tytuł: Re: Kto organizuje wieczór panienski?
PostNapisane: 05 gru 2010, 18:21 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 03 gru 2010, 15:37
Posty: 102
Lokalizacja: okolice Krakowa
Hmmm.. Dwóch świadków? Z czymś takim się jeszcze nie spotkałam... Nawet nie wiem, czy prawo na to zezwala...

W takim wypadku wtedy chyba powinna to być jakaś kuzynka, najlepsza koleżanka...
Ktoś kto jest nam bliski i naszej płci :)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Kto organizuje wieczór panienski?
PostNapisane: 05 gru 2010, 19:22 
Offline

Dołączył(a): 03 gru 2010, 17:11
Posty: 84
Zazwyczaj jest to druhna/swiadkowa i adekwatnie-swiadek czy najblizszy przyjaciel(bo chyba meskich druhien nie ma? :? )


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Kto organizuje wieczór panienski?
PostNapisane: 05 gru 2010, 22:08 
Offline

Dołączył(a): 03 gru 2010, 20:49
Posty: 70
Nie ma najmniejszego problemu zeby swiadkami byli dwaj mezczyźni czy dwie kobeity:) Mam nadzieje że z ktoras z kuzynek lub kolezanek wpadnie na to zeby cos dla mnie wymyslic.. Na inwencje twoercza meżczyzn nie licze;(


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Kto organizuje wieczór panienski?
PostNapisane: 05 gru 2010, 22:17 
Offline

Dołączył(a): 04 gru 2010, 18:22
Posty: 161
jak dla mnieto koleżnki ;) one juz planują od dawna i mi zapowiedziały że bedzie wesoło i ciekawie ;) :D zapowiedziały że wieczór ma być osobno a ja się jescze waham ;)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Kto organizuje wieczór panienski?
PostNapisane: 05 gru 2010, 23:20 
Offline

Dołączył(a): 05 gru 2010, 00:33
Posty: 28
Lokalizacja: Szczecin, Gorzów Wlk
jakiś czas temu miałam przyjemność byś świadkową i wykombinowałyśmy nie wieczór, ale weekend panieński nad morzem. uważam, że był bardzo udany i mam zamiar wprowadzić to u siebie. problemu nie będzie, bo moja świadkowa też na nim była i też jest za. myślałyśmy nad tygodniem panieńskim, ale chyba nie damy rady ;) niestety urlopy, dzieci, mężowie itp ale weekend naprawdę świetna sprawa, można troszkę uciec i dać się ponieść zabawie.
koszty podliczyłyśmy w niedzielę i podzieliłyśmy się nimi. warunkiem wjazdu była butelka %

dobrym pomysłem jest też wyjazd do spa. z tego co widziałam w necie są pakiety panieńskie :)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Kto organizuje wieczór panienski?
PostNapisane: 05 gru 2010, 23:23 
Offline

Dołączył(a): 03 gru 2010, 20:49
Posty: 70
Ostatnio bylam na pierwszym w zyciu panienskim. Same kobiety i muszę przyznać ze w zyciu sie tak nie ubawiłam:D
SPA? extra pomysł!


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Kto organizuje wieczór panienski?
PostNapisane: 05 gru 2010, 23:29 
Offline

Dołączył(a): 04 gru 2010, 18:22
Posty: 161
do SPA to bym sie z miła chcecia wybrała ;) to cos naprwde innego bo wiadomo jak bedzie poślubie ;) praca dom itd ;) a tu beztrosko wyjechać na kilka dni..pelen relax ooo :D :D :D do SPA to mogłąbym jechać przed slubem i zmoja druga pomowa ;P ;p ;p ;p


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Kto organizuje wieczór panienski?
PostNapisane: 06 gru 2010, 13:10 
Offline

Dołączył(a): 04 gru 2010, 19:45
Posty: 935
Lokalizacja: Warszawa
Ja też słyszałam, ze to świadkowa organizuje wieczór wolności :) ale prawdę mówiąc trochę mnie to przeraża bo ja generalnie nie lubię takich imprez a do tego bycia w jej centrum. Ale pomysł z wypadem do spa podoba mi sie dużo bardziej niż impreza w klubie pośród większości pijanych osób.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Kto organizuje wieczór panienski?
PostNapisane: 06 gru 2010, 14:57 
Offline

Dołączył(a): 05 gru 2010, 00:33
Posty: 28
Lokalizacja: Szczecin, Gorzów Wlk
spa lub po prostu poszaleć nad morzem
my w pt zrobiłyśmy kolacyjkę, potem spotkanie z morzem, poszłyśmy na balety, rano śniadanie, butelka w torbę i na plażę, obiad na plaży, kurs po kolejną butelkę do domu, potem znowu uroczysta kolacja, znowu % i balety, a w niedzielę dochodziłyśmy do siebie na plaży.
do tego cały czas zabawy za które panna młoda dostawała prezent. nie wszystko na raz, bo stwierdziłyśmy że to będzie za nudne. dziewczyna musiała się wykazać :lol:
im więcej dziewczyn tym lepsza zabawa
mężowie, narzeczeni i chłopcy nie byli zadowoleni z naszego pomysłu, ale oni też robili wieczór kawalerski i nie wiemy co tam wyrabiali
śmiałyśmy się, że po prostu zazdroszczą naszego pomysłu :lol:


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 94 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 10  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów


  • Reklama

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group