suknie ślubne Warszawa


Ostatnia wizyta: Teraz jest 28 mar 2024, 12:48


Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 86 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Nocleg dla gości
PostNapisane: 02 sty 2011, 10:18 
Offline

Dołączył(a): 04 gru 2010, 19:45
Posty: 935
Lokalizacja: Warszawa
My mamy tylko dl siebie pokój w cenie a za resztę musimy płacić ale spotkaliśmy się już z tym że 10 pokoi było w cenie ale to był już hotel jednak z tego co się orientuję to w bardzo wielu miejscach pokój dla młodych jest gratis więc myślę ze jak go nie ma to można starać się go wynegocjować.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Reklama

 Tytuł: Re: Nocleg dla gości
PostNapisane: 02 sty 2011, 11:32 
Offline

Dołączył(a): 04 gru 2010, 18:22
Posty: 161
Mi znajoma powiedziała, że ona będzie płacić za siebie tylko żeby miejsca były już zarezerwowane ;) miły gest z jej strony ;) jednak reszta osób mi tak nie powiedziała ;)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Nocleg dla gości
PostNapisane: 02 sty 2011, 11:58 
Offline

Dołączył(a): 04 gru 2010, 19:45
Posty: 935
Lokalizacja: Warszawa
Faktycznie miło z jej strony rozumiem że wyjście na wesele wiąże się ze sporym wydatkiem ale zorganizowanie wesela z jeszcze większym i sama mam nadzieję że niektórzy goście zaproponują nam to co Twoja znajoma kiedy będziemy pytać czy chcieliby zostać w końcu nigdzie nie jest napisane ze to młodzi gwarantują nocleg tylko ze jest to w dobrym tonie


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Nocleg dla gości
PostNapisane: 02 sty 2011, 14:42 
Offline

Dołączył(a): 04 gru 2010, 18:22
Posty: 161
hmm.. moi rodzice kiedyś byli na weselu u rodziny pod Ukraińska granicą.. i nikt się nie zapytał i zaproponował im noclegu...mama była w takim szoku że musiała spędzić noc w samochodzie co gorsze bez prysznicu i wody... więc my będziemy proponować..


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Nocleg dla gości
PostNapisane: 02 sty 2011, 17:37 
Offline

Dołączył(a): 04 gru 2010, 19:45
Posty: 935
Lokalizacja: Warszawa
Siostra narzeczonego w tym roku jedzie na drugi koniec polski na wesele i sama sobie organizuje nocleg i teraz tak jest coraz częściej ze młodzi się tym nie martwią ale mu uważamy że powinniśmy chociaż zapewnić możliwość no bo jednak napewno nie będziemy w stanie zapłacić za wszystkich ale gdyby nasi goście dojeżdżali kilkaset kilometrów to wtedy staralibyśmy się przenocować jak najwięcej się da.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Nocleg dla gości
PostNapisane: 02 sty 2011, 22:58 
Offline

Dołączył(a): 04 gru 2010, 18:22
Posty: 161
ja sama już ni wiem..moi znajomi to studenci i to dla nich dodatkowy koszt ;) a ja zapraszam ich więc powinnam pomyśleć o noclegu dla nich..przynajmniej mi się tak wydaje ;)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Nocleg dla gości
PostNapisane: 03 sty 2011, 00:09 
Offline

Dołączył(a): 06 gru 2010, 13:53
Posty: 921
Lokalizacja: Ostrołęka
ewcia1988@interia.eu napisał(a):
ja sama już ni wiem..moi znajomi to studenci i to dla nich dodatkowy koszt ;) a ja zapraszam ich więc powinnam pomyśleć o noclegu dla nich..przynajmniej mi się tak wydaje ;)



no dla części by się na pewno przydało, a przynajmniej warto ich zapytać jak oni na to patrzą, no i rzeczywiście miło jak się ktoś sam oferuje, że zapłaci za swój nocleg..... Nasi goście też są ludźmi, także rozmawiajmy o takich sprawach, nikt nas raczej za to nie zlinczuje ;)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Nocleg dla gości
PostNapisane: 03 sty 2011, 09:04 
Offline

Dołączył(a): 04 gru 2010, 19:45
Posty: 935
Lokalizacja: Warszawa
ewcia1988@interia.eu napisał(a):
ja sama już ni wiem..moi znajomi to studenci i to dla nich dodatkowy koszt ;) a ja zapraszam ich więc powinnam pomyśleć o noclegu dla nich..przynajmniej mi się tak wydaje ;)

A daleko masz wesele od miejsca zamieszkania? Warto się zapytać czy byliby zainteresowani noclegiem i po ich odpowiedziach może dacie rade wyczuć czy oczekują od Was noclegu czy chcą za siebie zapłacić i wtedy zdecydujecie czy jesteście w stanie zagwarantować wszystkim chętnym


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Nocleg dla gości
PostNapisane: 03 sty 2011, 09:07 
Offline

Dołączył(a): 04 gru 2010, 18:22
Posty: 161
niby pytałam ale oni nie mówią jak wolą..wiec jak będzie trzeba to zapłacę ;)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Nocleg dla gości
PostNapisane: 03 sty 2011, 09:24 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 06 gru 2010, 15:21
Posty: 815
Lokalizacja: Warszawa
my zapewniamy przyjezdnym gościom noclegi - oczywiście fajnie by było jak by sami goście zaoferowali się z zapłatą ale raczej tak się nie stanie - jesteśmy gotowi na ten wydatek. niestety większość rodziny mojego narzeczonego mieszka o kilkaset kilometrów dalej i musimy im zapewnić miejsce do spania!
uważam, że jesli kogoś zapraszam na wesele to powinnam mu zapewnić godziwe warunki do przespania się, sama też bym tego oczekiwała :)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 86 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 17 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów


  • Reklama

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group