suknie ślubne Warszawa


Ostatnia wizyta: Teraz jest 19 kwi 2024, 15:24


Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 113 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 12  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Wieczór kawalerski i panieński? Razem czy osobno?
PostNapisane: 12 gru 2010, 01:02 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 06 gru 2010, 15:28
Posty: 558
Lokalizacja: Poznań
Laska zrobiła jadną z najgorszych rzeczy na świecie. To było przestępstwo... Powinna zrobić to dla swojego faceta i chociażby ulotnić się do kosmetyczki czy na zakupy-cokolwiek! nawet pojechać do mamy...


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Reklama

 Tytuł: Re: Wieczór kawalerski i panieński? Razem czy osobno?
PostNapisane: 15 gru 2010, 14:22 
Offline

Dołączył(a): 04 gru 2010, 11:50
Posty: 1199
Lokalizacja: Gdańsk
KSN napisał(a):
po się robi takie wieczory? Żeby upamiętnić ten ostatni dzień/weekend/okazję do zabawy przed ślubem :)
po ślubie można wspominać tę szaloną noc, bo nie wiadomo kiedy później będzie okazja do takiego szaleństwa i to w babkim gronie :)

no własnie i mysle ze wiekszosc z nas ma taki poglad ta ten wieczor, uwazam ze jesli sie spedza wspolnie takie wieczory juz nie ma tej magii wieczoru panienskiego czy kawalerskiego, jesli para nie ma do siebie zaufania to po pierwsze po co taki wieczor a po drugie po co biora slub. małżeństwo bez zaufania nie ma stalego fundamentu


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Wieczór kawalerski i panieński? Razem czy osobno?
PostNapisane: 15 gru 2010, 15:00 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 06 gru 2010, 15:28
Posty: 558
Lokalizacja: Poznań
Każda okazja do zabawy jest dobra. A że podstawą związku jest tak jak napisałaś zauyfanie i partnerstwo, czyli nie wywijanie sobie jakiś świństewek to osobny wieczór nie zaszkodzi, a nawet pomoże. Czasami i małe tajemnice pdsycają ogień w związku.. szczypta zazdrości...


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Wieczór kawalerski i panieński? Razem czy osobno?
PostNapisane: 16 gru 2010, 11:29 
Offline

Dołączył(a): 04 gru 2010, 11:50
Posty: 1199
Lokalizacja: Gdańsk
ja lubie czasem właśnie podsycić taki ogień :) ta zazdrość wtedy jest bardzo przyjemna, widać ze mężczyzna będzie walczył o ciebie :) i jesteś dla niego wszystkim :)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Wieczór kawalerski i panieński? Razem czy osobno?
PostNapisane: 25 gru 2010, 09:26 
Offline

Dołączył(a): 04 gru 2010, 19:45
Posty: 935
Lokalizacja: Warszawa
Mój też jest straszny zazdrośnik ale oczywiście nie chce się do tego przyznać :) tylko że jak w nocy przychodzi mi sms to zaraz słyszę na przykład "czy chociaż w nocy nie mogłabyś być tylko dla mnie" :)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Wieczór kawalerski i panieński? Razem czy osobno?
PostNapisane: 26 gru 2010, 15:37 
Offline

Dołączył(a): 06 gru 2010, 13:53
Posty: 921
Lokalizacja: Ostrołęka
Katorii napisał(a):
Gatunek "koledzy chłopaka/męża" powinien być jakoś systematycznie wybijany. Bez kitu z jaką dziewczyną bym nie rozmawiała każda ma chociaż jednego znienawidzonego kolegę swojej drugiej połówki który sprowadza go na złą drogę.



dobre :D i popieram w stu procentach :) no a tak ogólnie to ja bym to podzieliła - na początku każdy sam a później można by razem jakoś już trochę towarzystwo zintegrować :)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Wieczór kawalerski i panieński? Razem czy osobno?
PostNapisane: 27 gru 2010, 12:03 
Offline

Dołączył(a): 04 gru 2010, 19:45
Posty: 935
Lokalizacja: Warszawa
To ja bym chyba wolała odwrotnie najpierw razem najlepiej w domku żeby od razu zadbać o chłopakach żeby nie zapomnieli zjeść zanim zaczną pić a potem oddzielnie na miasto


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Wieczór kawalerski i panieński? Razem czy osobno?
PostNapisane: 27 gru 2010, 15:32 
Offline

Dołączył(a): 06 gru 2010, 13:53
Posty: 921
Lokalizacja: Ostrołęka
hehe też niezły pomysł ;) bo rzeczywiście puścić ich na pusty żołądek to kiepsko by się to skończyło ;)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Wieczór kawalerski i panieński? Razem czy osobno?
PostNapisane: 28 gru 2010, 12:28 
Offline

Dołączył(a): 04 gru 2010, 11:50
Posty: 1199
Lokalizacja: Gdańsk
magda0307 napisał(a):
Katorii napisał(a):
Gatunek "koledzy chłopaka/męża" powinien być jakoś systematycznie wybijany. Bez kitu z jaką dziewczyną bym nie rozmawiała każda ma chociaż jednego znienawidzonego kolegę swojej drugiej połówki który sprowadza go na złą drogę.



dobre :D i popieram w stu procentach :) no a tak ogólnie to ja bym to podzieliła - na początku każdy sam a później można by razem jakoś już trochę towarzystwo zintegrować :)


niby fajny jest ten pomysł jednak kazda z nas ma takiego ' ulubionego kolege chłopaka/męża". ja chyba z tym typem bym nie chciala spedzac wieczoru, trzyamam sie od niego z daleka, nie potrafila bym sie bawic w ten dzien bo on mi tak na nerwy dziala :/ ale mam nadzieje ze moj przyszly maz bedzie rozsadny i go nie zaprosi. ja ciagle mu go z glowy wybiam i pomalu mi sie to udaje :)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Wieczór kawalerski i panieński? Razem czy osobno?
PostNapisane: 29 gru 2010, 12:52 
Offline

Dołączył(a): 04 gru 2010, 19:45
Posty: 935
Lokalizacja: Warszawa
niby fajny jest ten pomysł jednak kazda z nas ma takiego ' ulubionego kolege chłopaka/męża". ja chyba z tym typem bym nie chciala spedzac wieczoru, trzyamam sie od niego z daleka, nie potrafila bym sie bawic w ten dzien bo on mi tak na nerwy dziala :/ ale mam nadzieje ze moj przyszly maz bedzie rozsadny i go nie zaprosi. ja ciagle mu go z glowy wybiam i pomalu mi sie to udaje :)[/quote]

Mam ten sam problem co Ty tylko że ja myślałam o weselu a całkiem zapomniałam że jeszcze panieński kurcze chociaż jeśli nie zaprosi go na wesele to na ten ostatni wieczór wolności może też nie bo gdyby to zrobił to ja swój już bym miała zmarnowany :(


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 113 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 12  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów


  • Reklama

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group