suknie ślubne Warszawa


Ostatnia wizyta: Teraz jest 29 mar 2024, 00:31


Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 97 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 10  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Dekoracja kościoła
PostNapisane: 08 sty 2010, 13:14 
Offline

Dołączył(a): 01 gru 2009, 15:00
Posty: 6
Jak to jest z dekorowaniem kościoła, czy nie mają nic przeciwko jak się chce wynająć firmę, która się tym zajmuje, że się będą kręcić po kościele?


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Reklama

 Tytuł: Re: Dekoracja kościoła
PostNapisane: 08 sty 2010, 13:45 
Offline

Dołączył(a): 19 lis 2009, 17:00
Posty: 36
Podejrzewam, że to zależy od kościoła i kościelnego.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Dekoracja kościoła
PostNapisane: 24 mar 2010, 20:50 
Offline

Dołączył(a): 23 mar 2010, 20:42
Posty: 19
U nas było powiedziane, że dekoracja wchodzi w cenę ślubu. Jeszcze się nie dowiadywaliśmy co to dokładnie oznacza ;)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Dekoracja kościoła
PostNapisane: 09 wrz 2010, 11:38 
Offline

Dołączył(a): 09 wrz 2010, 10:31
Posty: 6
Dość często jest tak, że Pary Młode mające ślub w tym samym dniu zbierają się razem i dekorują kościół wspólnymi siłami (finansowymi). Wtedy wychodzi taniej i księża nie mają nic przeciwko. Zresztą jest to logiczne, bo śluby są przecież średnio co godzinę (a nawet i częściej), więc ciężko by było udekorować kościół po swojemu w 5 minut :-)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Dekoracja kościoła
PostNapisane: 22 paź 2010, 20:00 
Offline

Dołączył(a): 23 mar 2010, 20:42
Posty: 19
fotografslubny24.pl napisał(a):
Dość często jest tak, że Pary Młode mające ślub w tym samym dniu zbierają się razem i dekorują kościół wspólnymi siłami (finansowymi).


u nas tak właśnie było, była jedna para z wizją, która dekorowała kościół, a wszystkie pary się składały. Dobrze wyszło, bo i tak nie mieliśmy do tego głowy, a dekoracja była naprawdę urocza.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Dekoracja kościoła
PostNapisane: 03 gru 2010, 17:54 
Offline

Dołączył(a): 03 gru 2010, 17:11
Posty: 84
No tak,ale gorzej jak sie ma swoja wizje a reszta swoja :D I co wtedy 8-) :lol:


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Dekoracja kościoła
PostNapisane: 04 gru 2010, 19:47 
Offline

Dołączył(a): 04 gru 2010, 11:50
Posty: 1199
Lokalizacja: Gdańsk
fotografslubny24.pl napisał(a):
Dość często jest tak, że Pary Młode mające ślub w tym samym dniu zbierają się razem i dekorują kościół wspólnymi siłami (finansowymi). Wtedy wychodzi taniej i księża nie mają nic przeciwko. Zresztą jest to logiczne, bo śluby są przecież średnio co godzinę (a nawet i częściej), więc ciężko by było udekorować kościół po swojemu w 5 minut :-)


U mnie jest tak samo.Muszę się dowiedzieć jakie pary maja tego dnia ślub, bo wiem ze już ich jest 3. może macie pomysły skąd takie informacje otrzymać bo ksiądz nie bardzo chce podać takie dane


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Dekoracja kościoła
PostNapisane: 04 gru 2010, 21:04 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 03 gru 2010, 15:37
Posty: 102
Lokalizacja: okolice Krakowa
U mnie się dekoruje samemu najczęściej- bo tanio. Ja osobiście chciałabym również sama dekorować kościół, nie ze względów finansowych nawet, tylko po prostu mam pewną wizję i mam już kilka pomysłów co do jej realizacji, na które mam nadzieję ksiądz się zgodzi.
Wszystko zależy chyba od gospodarzy kościoła właśnie, a że moja parafia jest niewielka, to podejrzewam, że nikt nie będzie miał nic przeciwko- zważywszy, że dekoracja ładna zostanie:)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Dekoracja kościoła
PostNapisane: 06 gru 2010, 13:24 
Offline

Dołączył(a): 04 gru 2010, 19:45
Posty: 935
Lokalizacja: Warszawa
u nas w kościele ksiądz powiedział ze nie pozwala na dekorowanie przez firmy bo nie wszystkich na to stać a to młodzie są ważni a nie dekoracje i jeśli chcemy to możemy dać zakonnicom i one przystroją ołtarz kwiatami


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Dekoracja kościoła
PostNapisane: 08 gru 2010, 09:20 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 06 gru 2010, 15:28
Posty: 558
Lokalizacja: Poznań
Niestety przy dekoracji kościoła tzreba liczyć się ze zdaniem proboszcza, a oni różnie podchodza do tematu. Myslę, ze najważniejsza jest rozmowa-musicie do niego isć i szczerze porozmawiać-wtedy będziecie wiedzieli na czym stoicie.

Często firmy dekorujące sale dołączają do swojej oferty 'gratis' dekorację koscioła. Warto wiec zapytać czy nie jest tak w waszym przypadku. :)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 97 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 10  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 13 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów


  • Reklama

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group