suknie ślubne Warszawa


Ostatnia wizyta: Teraz jest 19 mar 2024, 11:36


Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 207 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 21  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Czym do ślubu
PostNapisane: 04 gru 2010, 19:56 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 03 gru 2010, 15:37
Posty: 102
Lokalizacja: okolice Krakowa
Limuzyna, samochód retro, zwykły z przybraniem, karoca, dorożka, bryczka, na koniach... Obecnie na rynku mamy ogromny wybór, oby tylko zadowolić Parę Młodą...
Czym jechałyście do ślubu, albo zamierzacie pojechać? Czy zwracacie na to jakąś szczególna uwagę- np. marka, kolor???

Mnie osobiście się marzy jakieś stare auto z eleganckim przybraniem... :D


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Reklama

 Tytuł: Czym do ślubu
PostNapisane: 04 gru 2010, 20:21 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 03 gru 2010, 15:37
Posty: 102
Lokalizacja: okolice Krakowa
Oczywiście dużo zależy od naszego budżetu.... Ile chcemy wydać na taką "przejażdżkę"...
Jeśli odległość od kościoła do sali weselnej nie jest zbyt wielka, to fajnym pomysłem może być bryczka, albo na koniach na oklep- jeśli oczywiście wiemy, że pogoda dopisze... ;)
Z bardziej wygodnych propozycji możemy jakiegoś cadillaca wypożyczyć, ew. jakieś nowoczesne sportowe auto (porsche itp.).


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Czym do ślubu
PostNapisane: 04 gru 2010, 21:27 
Offline

Dołączył(a): 04 gru 2010, 11:50
Posty: 1199
Lokalizacja: Gdańsk
Kasia1007 napisał(a):
Limuzyna, samochód retro, zwykły z przybraniem, karoca, dorożka, bryczka, na koniach... Obecnie na rynku mamy ogromny wybór, oby tylko zadowolić Parę Młodą...
Czym jechałyście do ślubu, albo zamierzacie pojechać? Czy zwracacie na to jakąś szczególna uwagę- np. marka, kolor???

Mnie osobiście się marzy jakieś stare auto z eleganckim przybraniem... :D



3 fotka, super auto, to mi się marzy ale jest drogie :( Pozostaje jakieś najnowsze audi, bmw lub mercedes


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Czym do ślubu
PostNapisane: 04 gru 2010, 22:11 
Offline

Dołączył(a): 03 gru 2010, 17:11
Posty: 84
My mamy ustalonego Garbusa :D Tak sobie wymarzylam,najlepiej kremowy z czerwonymi rozami :D


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Czym do ślubu
PostNapisane: 04 gru 2010, 22:15 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 03 gru 2010, 15:37
Posty: 102
Lokalizacja: okolice Krakowa
Fajne, fajne... :) Ale mnie jakoś się marzy stare autko... Żeby tak romantycznie było.... Kiedyś myślałam o karecie, ale koszty spore, a i w naszej okolicy ciężko by z tym mogło być. Zresztą jeszcze nie podjęliśmy decyzji gdzie będzie się odbywał ślub i wesele, mamy kilka opcji :D


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Czym do ślubu
PostNapisane: 04 gru 2010, 22:18 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 03 gru 2010, 15:37
Posty: 102
Lokalizacja: okolice Krakowa
garadiela napisał(a):
My mamy ustalonego Garbusa :D Tak sobie wymarzylam,najlepiej kremowy z czerwonymi rozami :D

Super! Ja sobie tak marzę, że może Rolls-Royce- właśnie kremowy z elementami czarnymi i do tego róże opadające w dół na przedniej masce z kaliami np :)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Czym do ślubu
PostNapisane: 05 gru 2010, 10:17 
Offline

Dołączył(a): 04 gru 2010, 19:45
Posty: 935
Lokalizacja: Warszawa
To zależy gdzie zdecydujemy się na ślub. Jeśli w parafii młodego (kawałek od Warszawy) to bardzo będę chciała przyjechać bryczką ale jeśli w mojej parafii w Warszawie to jednak samochodem. Koleżanka ostatnio jechała do ślubu limuzyną ale tak wypasiona jakiej jeszcze nigdy nie widziałam jednak czy chciałabym mieć taka? Raczej nie my wolimy stare samochody z duszą :)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Czym do ślubu
PostNapisane: 05 gru 2010, 11:37 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 03 gru 2010, 15:37
Posty: 102
Lokalizacja: okolice Krakowa
No właśnie ja wolę samochód z duszą... Albo bryczkę, ale to latem. Widziałam kiedyś Młodych przejeżdżających przez moją rodzinna miejscowość bryczką- taka sensacja później była- zwłaszcza u starszyzny :D Tak czy siak wyglądało to bardzo fajnie :)
A limuzyną, czy jakimś sportowym samochodem raczej bym nie chciała jechać do ślubu... No chyba, że nie miałabym innego wyboru i samochód były przepięknie przystrojony... ;)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Czym do ślubu
PostNapisane: 05 gru 2010, 11:53 
Offline

Dołączył(a): 03 gru 2010, 17:11
Posty: 84
Dla mnie bryczka odpada,jakos tak w miescie tego nie widze 8-)
Mi sie takie wypasne limuzyny podobaja,ogladalismy pare takich na targach i kurcze,szczeka opada jak sa zrobione niektore :shock: Tylko ze sam wynajem tez kosztuje niestety drozej...No ale chwila luksusu jest ;)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Czym do ślubu
PostNapisane: 05 gru 2010, 15:43 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 03 gru 2010, 15:37
Posty: 102
Lokalizacja: okolice Krakowa
A mnie się bryczka podoba i w mieście również np w Krakowie, coś pięknego... :)
Limuzyna jakoś tak nie bardzo, sama nie wiem, jak dla mnie trochę przereklamowane są...
W końcu ilu ludzi, tyle gustów może być :) Najważniejsze, żeby Młodzi byli zadowoleni i im się podobało :D Ale ceny przerażają... Jak się tak wszystko podliczy, to masakra... Za taką kasę można by się wybrać w naprawdę cudowną podróż poślubną i to nie jedną... 8-) :D


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 207 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 21  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów


  • Reklama

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group