suknie ślubne Warszawa


Ostatnia wizyta: Teraz jest 29 mar 2024, 00:39


Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 11 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Dylemat nad zakupem mieszkania
PostNapisane: 26 sty 2014, 12:45 
Offline

Dołączył(a): 26 sty 2014, 11:58
Posty: 96
300 tysięcy to taki optymalny kredyt. Większość ludzi jak bierze kredyty na mieszkania, to kwoty oscylują właśnie w tych granicach.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Reklama

 Tytuł: Re: Dylemat nad zakupem mieszkania
PostNapisane: 15 lut 2014, 15:49 
Offline

Dołączył(a): 15 lut 2014, 15:46
Posty: 1
Warto w MDM chociaż ciężko się zmieścić w limitach za m2 szczególnie w dużych miastach. Nieraz trzeba się dogadać z deweloperem. Np niech sprzeda wam miejsce w garażu za większą cenę i w ten sposób można obniżyć cenę na m2.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Dylemat nad zakupem mieszkania
PostNapisane: 04 mar 2014, 16:41 
Offline

Dołączył(a): 04 mar 2014, 13:34
Posty: 1
Drodzy Nowożeńcy z Warszawy, Lublina i gmin przyległych,
sam jestem już młodym małżonkiem, a jako doktorant badam zwyczaje mieszkaniowo-budowlane Polaków - wierzę, że trafiam do właściwej grupy. Zapraszam do elektronicznego wypełnienia anonimowej ankiety naukowej. Treść powinna otworzyć się po kliknięciu poniższego adresu.
http://www.ankietka.pl/ankieta/113850/z ... cze-3.html

W razie pytań zapraszam do kontaktu, życząc wszystkiego dobrego na nowej drodze życia (wraz z Żoną zajmujemy się także przygotowaniem narzeczonych do sakramentu małżeństwa)

Krzysztof Rosenkiewicz


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Dylemat nad zakupem mieszkania
PostNapisane: 08 kwi 2014, 07:55 
Offline

Dołączył(a): 31 mar 2014, 23:00
Posty: 5
Niestety w ostatnim czasie usługi tego portalu bardzo się pogorszyły. Zmiana wyglądu strony to nie wszystko, należy bardziej weryfikowac użytkowników, którzy są coraz bardziej bezczelni i oszukują na potęgę!

____________________
W tym sęk-nie obiecujemy http://swiatinnowacji.blox.pl/html a jenak!


Ostatnio edytowano 24 cze 2014, 11:52 przez Fabia2533, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Dylemat nad zakupem mieszkania
PostNapisane: 13 cze 2014, 16:26 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 cze 2014, 16:16
Posty: 3
Ja też właśnie rozglądam się za swoim własnym mieszkaniem. Oczywiście najbardziej boli myśl o kredycie, ale jednak to jest coś na dłuuuugie lata. Póki co jestem na etapie przeglądania nieruchomości łódź mnie interesuje najbardziej bo tu znalazłam pracę i tu też mieszkał mój mąż.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Dylemat nad zakupem mieszkania
PostNapisane: 01 sie 2014, 10:57 
Offline

Dołączył(a): 31 sty 2013, 10:52
Posty: 9
My właśnie co znaleźliśmy mieszkanie dla siebie - szukaliśmy czegoś w przystępnej cenie jednocześnie z rynku pierwotnego oraz w dobrej lokalizacji. Najlepiej w centrum Łodzi ale jednocześnie w na dyle zacisznym miejscu aby nie dochodziły do nas odgłosy ulicy.
Zainteresowały nas te mieszkania nowe Łódź - sami możecie je sobie tutaj obejrzeć. Kiedy tylko je zobaczyliśmy pomyśleliśmy,że po prostu muszą być dla nas. Bardzo wysoki standard. Świetna lokalizacja oraz piękne patio do którego mają dostęp mieszkańcy.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Dylemat nad zakupem mieszkania
PostNapisane: 12 sie 2014, 17:11 
Offline

Dołączył(a): 23 cze 2014, 19:42
Posty: 150
Moim zdaniem nie warto wynajmować. Jeśli jesteście małżeństwem, pracujecie, macie zdolność kredytową to kupujcie swoje. Mieszkanie dla młodych ma te plusy, że jako para bez dziecka otrzymujecie bodajże zniżkę10%. Moim zdaniem to plus, że mają to być mieszkania z rynku pierwotnego - po co inwestować w zasadzie takie same pieniądze w mieszkanie, w którym wszystko jest do wymiany, łącznie z instalacją?


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Dylemat nad zakupem mieszkania
PostNapisane: 18 maja 2019, 19:27 
Offline

Dołączył(a): 25 sie 2016, 18:58
Posty: 25
Warto poprzeglądać strony w sieci. Koleżanka poleciła mi ostanio portal https://prywatnaoferta.pl/ Można tam przejrzeć ofert. Jak również zamieścić swoją ofertę.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Dylemat nad zakupem mieszkania
PostNapisane: 13 cze 2019, 11:44 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 08 kwi 2014, 14:25
Posty: 11
Lokalizacja: Kraków
Inwestycja we własne mieszkanie i wzięcie kredytu na nie to moim zdaniem lepsza opcja niż wynajem. :) Często rata kredytu niewiele się różni ad ceny za wynajem mieszkania.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Dylemat nad zakupem mieszkania
PostNapisane: 12 gru 2019, 08:59 
Offline

Dołączył(a): 30 mar 2017, 07:35
Posty: 11
Ja dwa lata temu brałem kredyt na mieszkanie... póki co nie żałuję... moje mieszkanko jest super a rata kredytu nie nadwyręża za bardzo mojego budżetu...


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 11 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 16 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów


  • Reklama

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group