suknie ślubne Warszawa


Ostatnia wizyta: Teraz jest 28 mar 2024, 12:19


Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 55 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Czy wypada zakładać welon?
PostNapisane: 15 gru 2010, 17:10 
Offline

Dołączył(a): 06 gru 2010, 13:53
Posty: 921
Lokalizacja: Ostrołęka
pokus_hokus napisał(a):
te same ciocie mające najwięcej do powiedzenia, stroją w welony swoje córki, które od lat mieszkają z facetami i zastanawiam się, czy to jest naiwność, czy hipokryzja...
To, że "masz brzuch" nie oznacza, że musisz się wyrzec swoich planów i marzeń, minęły już czasy, kiedy to należało obciąć włosy, bo "straciło się cnotę", nie martw się niczym i po prostu postępuj w zgodzie ze sobą, nie z mamą, ciocią, babcią. Wytłumacz im po prostu, jaki jest Twój punkt widzenia i rób co uważasz za słuszne.
A jesli pytasz, co wypada, to wypada tym ciotkom ustąpić miejsca ciężarnej co najwyżej :P



hahaha dobre dobre :) i słusznie wszystko napisane :)
jak krótki to czemu by nie - u nas nawet ksiądz by nic nie powiedział - jeśli już byś urodziła i po jakimś czasie brała ślub, to ksiądz u mnie w bieli i w welonie miałby dużo zastrzeżeń- koleżance z miejsca to powiedział, żeby się na to odpowiednio przygotowała. a z brzuszkiem i welonie i w białej sukni - ależ proszę Cię bardzo tylko żebyś z biustem na wierzchu i w mini z odkrytym brzuchem do kościoła nie weszła ;)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Reklama

 Tytuł: Re: Czy wypada zakładać welon?
PostNapisane: 17 lip 2011, 22:15 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 01 lip 2011, 17:46
Posty: 93
no nie no, co za różnia czy ma welon czy nie... i to by miało niby jakieś odniesienie do ciąży? :) to w takim razie co oznacza "welon" czystość?... a jak kobieta w ciąży to tej czystości już brak?... no bo to można tak wywnioskować.. Welon jak dla mnie to według upodobań i tego czy będziemy się w nim dobrze czuć :))


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Czy wypada zakładać welon?
PostNapisane: 09 paź 2011, 19:40 
Offline

Dołączył(a): 25 wrz 2011, 18:38
Posty: 29
Lokalizacja: mazowieckie
Ja lubię welony, wydaje mi się że dodają uroku :)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Czy wypada zakładać welon?
PostNapisane: 17 sie 2012, 11:27 
Offline

Dołączył(a): 17 sie 2012, 11:12
Posty: 6
bez znaczenia to jest w moich stronach, jeśli by się stosować do tego, to mało kto mógłby zakładać białą suknie :P :lol:


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Czy wypada zakładać welon?
PostNapisane: 19 wrz 2012, 13:09 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 19 wrz 2012, 12:49
Posty: 3
Lokalizacja: Zgierz
owieczka napisał(a):
no nie no, co za różnia czy ma welon czy nie... i to by miało niby jakieś odniesienie do ciąży? :) to w takim razie co oznacza "welon" czystość?... a jak kobieta w ciąży to tej czystości już brak?... no bo to można tak wywnioskować.. Welon jak dla mnie to według upodobań i tego czy będziemy się w nim dobrze czuć :))


No kiedys taka była tradycja. ;) że welon=czystość. Bo kiedyś niby nie uprawiało się się seksu przed ślubem, stąd potem z tym welonem. Ale żeby teraz to utrzymywać, to jakaś głupota. Wg mnie dziewczyn w welonie wyglądają dużo ładniej, to tak pasuje. :) Sama chcę mieć welon.:) Pozbawianie panny młodej welonu z powodu jakiś głupich zamierzchłych tradycji to bezsens.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Czy wypada zakładać welon?
PostNapisane: 29 wrz 2012, 15:19 
Offline

Dołączył(a): 29 wrz 2012, 13:52
Posty: 2
Jeśli ktoś ma ochotę to czemu nie? Kiedyś tylko dziewice mogły mieć białą suknię, a gdyby tak teraz było to nikt by nie mógł ubrać białej. To co sądzą inni nie ma znaczenia. To Twój dzień i masz prawo ubrać się tak chcesz


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Czy wypada zakładać welon?
PostNapisane: 20 lis 2012, 08:44 
Offline

Dołączył(a): 16 lis 2012, 10:23
Posty: 4
Dokładnie. Kiedyś dla ludzi było bardzo ważne to, że stają przed ołtarzem, a teraz to jest dla nich za mało i kombinują jak zrobić z tego show.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Czy wypada zakładać welon?
PostNapisane: 10 gru 2012, 11:25 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 gru 2012, 11:13
Posty: 65
ewcia1988@interia.eu napisał(a):
Moja mama twierdzi, że nie pasuje zakładać welonu gdy dziewczynie widać brzuch ( chodzi o ciąże) jednak ja uważam, że to już nie te czasy. Moja połowa oczywiście twierdzi, że to nie robi żadnej różnicy. A co na to inni? :?


Oczywiście ,że masz rację czasy się zmieniają !! a pozatym byłam ostatnio na weselu gdzie Państwo młodzi mają już 2 letniego synka i pani młoda miała welon , więc jak widac każdy robi jak uważa;)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Czy wypada zakładać welon?
PostNapisane: 11 wrz 2013, 16:12 
Offline

Dołączył(a): 19 lip 2013, 09:05
Posty: 21
A zadaj sobie pytanie jak bardzo chcesz mieć ten welon, na ile procent ?
Jak chciałabyś go mieć powyżej 50% to go załóż i będziesz się czuła szczęśliwa, to Twoje święto.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Czy wypada zakładać welon?
PostNapisane: 13 wrz 2013, 04:05 
Offline

Dołączył(a): 11 wrz 2013, 00:51
Posty: 20
nonkowa napisał(a):
A zadaj sobie pytanie jak bardzo chcesz mieć ten welon, na ile procent ?
Jak chciałabyś go mieć powyżej 50% to go załóż i będziesz się czuła szczęśliwa, to Twoje święto.

welon zawsze powinien być, nie wiem czemu teraz ludzie zmieniają zwyczaje


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 55 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów


  • Reklama

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group