suknie ślubne Warszawa


Ostatnia wizyta: Teraz jest 28 mar 2024, 12:24


Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 90 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Suknia dla Panny Młodej- Kupujecie czy szyjecie?
PostNapisane: 14 gru 2010, 01:47 
Offline

Dołączył(a): 06 gru 2010, 13:53
Posty: 921
Lokalizacja: Ostrołęka
Ja chcę mieć koniecznie białą :) i taką ala księżniczka właśnie ale taką skromną a nie pełną przepychu :) inne nie pasowałyby do mojej osobowości i czułabym się prawdopodobnie jak w jakimś obcym ciele ;)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Reklama

 Tytuł: Re: Suknia dla Panny Młodej- Kupujecie czy szyjecie?
PostNapisane: 14 gru 2010, 09:36 
Offline

Dołączył(a): 04 gru 2010, 11:50
Posty: 1199
Lokalizacja: Gdańsk
W tych powyżej źle bym się czuła,jakoś nie czuje ich klimatu, ale każda z nas ma woj gust i wymarzona sukienke, tą co ja sobie wybrałam ktorejs z was tez moze sie nie podobać, kazda wybiera sukienke do swojej osobowości i do swojej figury


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Suknia dla Panny Młodej- Kupujecie czy szyjecie?
PostNapisane: 14 gru 2010, 11:18 
Offline

Dołączył(a): 06 gru 2010, 13:53
Posty: 921
Lokalizacja: Ostrołęka
Zgadza się i jeszcze dodałabym trochę też na miarę swojej kieszeni ;) nie wydałabym więcej niż 3 tysiące - poniżej tej granicy widziałam mnóstwo fajnych dla siebie sukienek, więc po co przepłacać ;)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Suknia dla Panny Młodej- Kupujecie czy szyjecie?
PostNapisane: 14 gru 2010, 11:25 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 06 gru 2010, 15:21
Posty: 815
Lokalizacja: Warszawa
jasne, każdy dokonuje własnego wyboru:)
w ogóle to jeśli chodzi o to szycie to jestem zdania, że trzeba się po wszystkich możliwych salonach sukien ślubnych i jeśli się nie znajdzie tej wymarzonej to wtedy szyć! lub inaczej - jesli się znajdzie wymarzoną ale będzie bardzo droga to spytać krawcową ile by kosztowało uszycie podobnej i porównać ceny
zawsze też należy pamiętać, że krawcowa nie uszyje idealnie takiej jaka jest na zdjeciu, poza tym inaczej sukienka wygląda na modelce inaczej na nas:)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Suknia dla Panny Młodej- Kupujecie czy szyjecie?
PostNapisane: 14 gru 2010, 12:25 
Offline

Dołączył(a): 06 gru 2010, 13:53
Posty: 921
Lokalizacja: Ostrołęka
Właśnie :) a do tego jeszcze w każdym mieście inaczej to cenowo wychodzi, krawcowa może wziąć majątek a w salonie taniej albo na odwrót, chyba że tak jak dziewczyny mają znajomą krawcową która im uszyje tak jak chcą to wtedy co innego. Jak z przyjaciółką chodziłam i wybrała już sukienkę to zamówienie poszło do mediolanu, tam uszyli jej nową, taką jaką mierzyła w salonie, a potem na miejscu miała spotkanie z krawcową która wszystkie poprawki naniosła i miała z nią kilka takich spotkań, jeszcze na parę dni przed ślubem i była idealnie do niej dopasowana.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Suknia dla Panny Młodej- Kupujecie czy szyjecie?
PostNapisane: 14 gru 2010, 14:00 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 06 gru 2010, 15:21
Posty: 815
Lokalizacja: Warszawa
tak właśnie jest w tym bardziej profesjonalnych salonach. wyboru trzeba dokonać jakieś pół roku przed ślubem, potem 3 miesiace czekać na kieckę, a potem jakiś miesiąc lub dwa na poprawki:)

ja uważam, ze warto się przejść po salonach i trochę pomierzyć, choćby dlatego, żeby się ugruntować w przekoanniu czego naprawdę chcemy i jak to ma dokładnie wyglądać, a także w czym nam jest dobrze
w tym celu można też przejść się do wypożyczalni:)
tak czy inaczej warto poprzymierzać dużą ilość kiecek, bo w końcu to nasz ślub:D


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Suknia dla Panny Młodej- Kupujecie czy szyjecie?
PostNapisane: 14 gru 2010, 15:10 
Offline

Dołączył(a): 06 gru 2010, 13:53
Posty: 921
Lokalizacja: Ostrołęka
Dokładnie :) tylko niestety nie w każdym salonie u mnie można mierzyć niezliczoną liczbę kiecek, w 1 pani powiedziała, że max 3 moja przyjaciółka ma sobie wybrać i z wielkim bólem je zakładała na niej.
Ale w większości nie ma takich problemów, więc przymierzajmy :)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Suknia dla Panny Młodej- Kupujecie czy szyjecie?
PostNapisane: 14 gru 2010, 16:37 
Offline

Dołączył(a): 04 gru 2010, 11:50
Posty: 1199
Lokalizacja: Gdańsk
a czasem tez bywa tak ze ma sie tylko jednego(pierwszego) i to juz na cale zycie wiec moze byc tez tak ze zalozy sie pierwsza i bedzie sie czulo ze to własnie ta dla ciebie :)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Suknia dla Panny Młodej- Kupujecie czy szyjecie?
PostNapisane: 14 gru 2010, 17:21 
Offline

Dołączył(a): 06 gru 2010, 13:53
Posty: 921
Lokalizacja: Ostrołęka
Dokładnie - jak przyjaciółka mierzyła to jej się jedna taka nie podobała a mi z kolei bardzo i szczerze mówiąc jak dla mnie to z tych co tam widziałam była tylko ta jedna, no ale zawsze warto mierzyć i posłuchać rad innych - bo ta akurat na wieszaku mi się nie podobała tylko jak ona ją założyła


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Suknia dla Panny Młodej- Kupujecie czy szyjecie?
PostNapisane: 15 gru 2010, 09:59 
Offline

Dołączył(a): 04 gru 2010, 11:50
Posty: 1199
Lokalizacja: Gdańsk
ja planuje przymierzyc chyba maxymalnie 5 sukienek aby za duzo nie macic w glowie sobie jak i moim towarzyszkom heheh a wiem ze ak mama zobaczy mnie w sukni slubnej to sie poplacze idla niej wk azdej bede wygladala slicznie tak samo jak siostry zobacza swoja najmlodza siostrzyczke :)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 90 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 17 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów


  • Reklama

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group