suknie ślubne Warszawa


Ostatnia wizyta: Teraz jest 28 mar 2024, 10:47


Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 43 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Rezerwacja zespołu - kiedy?
PostNapisane: 06 lip 2015, 15:50 
Offline

Dołączył(a): 18 cze 2015, 12:44
Posty: 5
My rezerwowaliśmy orkiestrę rok wcześniej i to wcale nie było za szybko. Oczywiście można zaryzykować, ale wtedy mogą sobie policzyć wyższą stawkę. I koniecznie spytajcie wcześniej ile biorą za ZAIKS, bo koleżanka dowiedziała się tuż przed ślubem, że musi dopłacić 10% za ZAIKS, a od tej kwoty to było 800 złotych.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Reklama

 Tytuł: Re: Rezerwacja zespołu - kiedy?
PostNapisane: 06 lip 2015, 18:00 
Offline

Dołączył(a): 13 lip 2012, 08:27
Posty: 40
Zespół nie płaci ZAiKS'u. ZAiKS płaci wyłącznie organizator imprezy lub hotel. Jak ktoś ma wątpliwości wystarczy jeden telefon do owej instytucji.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Rezerwacja zespołu - kiedy?
PostNapisane: 14 lip 2015, 14:22 
Offline

Dołączył(a): 14 lip 2015, 13:44
Posty: 2
Ja swój zespół rezerwowałam 2 lata przed ślubem, bo ma duże wzięcie. Nie wiem jak jest z innymi zespołami.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Rezerwacja zespołu - kiedy?
PostNapisane: 21 lip 2015, 11:43 
Offline

Dołączył(a): 20 lip 2015, 21:14
Posty: 5
Wszystko uzależnione jest od tego kiedy masz ślub, w jakiej miejscowości mieszkasz, ile jest zespołów w pobliżu, jeśli jest mało a chcesz wybrać ten lepszy to faktycznie dwa lata jak nic trzeba zarezerwować wcześniej. :)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Rezerwacja zespołu - kiedy?
PostNapisane: 21 lip 2015, 20:17 
Offline

Dołączył(a): 12 lip 2015, 14:32
Posty: 4
Najlepiej już zespół rezerwować jakoś tak rok przed ślubem. To będzie najodpowiedniejsze i to będzie akurat najlepsze. Chcę zaznaczyć, że ja rezerwowałam z takim wyprzedzeniem dużym bo starałam się o najlepszy zespół akurat na moje wesele. Znaleźliśmy go na drugim krańcu Polski.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Rezerwacja zespołu - kiedy?
PostNapisane: 09 sie 2015, 11:53 
Offline

Dołączył(a): 17 cze 2015, 17:19
Posty: 4
W moim mieście rok przed ślubem to już zdecydowanie za późno ... żeby mieć wybór w sali zespole itd. trzeba już praktycznie myśleć o tym trzy lata wcześniej co dla mnie jest paranoją, dlatego coraz więcej par decyduje się na ślub w środku tygodnia co wcale mnie nie dziwi


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Rezerwacja zespołu - kiedy?
PostNapisane: 10 sie 2015, 10:21 
Offline

Dołączył(a): 10 sie 2015, 09:46
Posty: 2
Najlepiej jak najszybciej, bo jest duże zapotrzebowanie i niektóre zespoły mają zajete terminy na kolejnych kilka lat.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Rezerwacja zespołu - kiedy?
PostNapisane: 11 sie 2015, 08:19 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 sty 2015, 12:19
Posty: 112
talinda1 napisał(a):
Najlepiej już zespół rezerwować jakoś tak rok przed ślubem. To będzie najodpowiedniejsze i to będzie akurat najlepsze. Chcę zaznaczyć, że ja rezerwowałam z takim wyprzedzeniem dużym bo starałam się o najlepszy zespół akurat na moje wesele. Znaleźliśmy go na drugim krańcu Polski.

Często rok wcześniej, to już większość dobrych zespołów jest zajętych.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Rezerwacja zespołu - kiedy?
PostNapisane: 13 sie 2015, 18:21 
Offline

Dołączył(a): 15 lip 2015, 13:47
Posty: 2
Wszystko tak na prawdę zależy od tego na jaki zespół się zdecydujemy. Jeśli jest on bardzo popularny i dobry to i rok może być za małym okresem. Są zespoły, które w sezonie mają zarezerwowane terminy na dwa, trzy lata do przodu, więc trzeba się spieszyć.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Rezerwacja zespołu - kiedy?
PostNapisane: 13 sie 2015, 22:43 
Offline

Dołączył(a): 15 lip 2015, 21:54
Posty: 3
Ja nie mogłam sobie pozwolić na rezerwowanie zespołu a nawet sali na wiele miesięcy przed weselem, ponieważ ślub braliśmy, kiedy byłam w ciąży. Kiedy dzwoniłam do różnych zespołów z pytaniem o cenę, oni, widząc, ze nas czas goni, celowo zawyżali stawki. Dlatego mieliśmy didżeja.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 43 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów


  • Reklama

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group