suknie ślubne Warszawa


Ostatnia wizyta: Teraz jest 28 mar 2024, 17:04


Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 24 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: onieśmielenie przed aparatem ...
PostNapisane: 18 lip 2015, 17:48 
Offline

Dołączył(a): 18 lip 2015, 17:05
Posty: 3
Obejrzyj sobie ten odcinek "Przyjaciół", w którym Monica zabrała Chandlera na sesję fotograficzną ;) I jak fotograf będzie robił ci zdjęcie, pomyśl sobie, że gorzej nie wypadniesz. Ja tak zrobiłam i na wszystkich zdjęciach jestem szalenie pogodna i rozbawiona.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Reklama

 Tytuł: Re: onieśmielenie przed aparatem ...
PostNapisane: 18 lip 2015, 18:24 
Offline

Dołączył(a): 26 maja 2015, 10:46
Posty: 1
Może słynne cheese? :-) nie wiem, nie miałam nigdy takiego problemu:-) może staraj się wyluzować i pomyśleć o czymś przyjemnym, o czymś, co cię czeka i czego ty nie możesz sie doczekać? Wtedy będzie łatwej:-)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: onieśmielenie przed aparatem ...
PostNapisane: 20 lip 2015, 14:35 
Offline

Dołączył(a): 02 cze 2015, 13:50
Posty: 2
Ciężka sprawa, nie wiem czy sam fotograf jest w stanie coś wskórać. Musisz popracować nad sobą i przełamać swoje bariery. Poproś przyszłego męża, żeby codziennie cykał Ci parę fotek, potem poproś najbliższą rodzinę. Oswajaj się z aparatem, a może nie będzie tak źle.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: onieśmielenie przed aparatem ...
PostNapisane: 21 lip 2015, 12:48 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 sty 2015, 12:19
Posty: 112
bażej776 napisał(a):
Wydaje mi się, że jeżeli jakaś para nie lubi zdjęć,a pozowanie do nich ją onieśmiela to najlepiej zdać się na fotografa i po prostu zapomnieć o tym, że ktoś nam robi zdjęcia i nie pozować na siłę. Poza tym dużo robi też fotograf, są tacy których obecności para niemal nie czuje.

Prostym rozwiązaniem jest oddalenie sie fotografa na 20-30 metrów i używanie obiektywów wąskokątnych. Ten brak bezpośredniego kontaktu z fotografem ślubnym, powoduje, że Młodzi się wyluzują.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 24 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów


  • Reklama

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group