suknie ślubne Warszawa


Ostatnia wizyta: Teraz jest 28 mar 2024, 12:12


Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 14 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Czy ciągnie Was do zdrady?
PostNapisane: 14 kwi 2015, 14:28 
Offline

Dołączył(a): 31 mar 2015, 14:04
Posty: 99
Nie! Chyba w takim razie z waszą miłością jest coś nie tak skoro tak często masz pokusy.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Reklama

 Tytuł: Re: Czy ciągnie Was do zdrady?
PostNapisane: 29 kwi 2015, 18:58 
Offline

Dołączył(a): 22 sty 2015, 08:47
Posty: 6
Wiesz ja jestem siedem lat po ślubie i jakoś nie mam takich skłonności. Czasem robimy sobie na złość i śmiejemy się, ze jak by to było z kimś innym i na tym się kończy. Spróbuj zadbać o wasz związek bo życie jest bardzo krótkie.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Czy ciągnie Was do zdrady?
PostNapisane: 22 maja 2015, 19:10 
Offline

Dołączył(a): 22 maja 2015, 19:06
Posty: 4
Nigdy w życiu nie ciągnęło mnie do zdrady, ani do innego rodzaju ryzykowanych zachowań. Zdrada najczęściej oznacza tchórzostwo. Jeśli coś jest nie tak, partner nam nie odpowiada to trzeba mu o tym powiedzieć lub w ostateczności rozstać się z nim, a nie oszukiwać go.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Czy ciągnie Was do zdrady?
PostNapisane: 30 maja 2015, 19:53 
Offline

Dołączył(a): 30 maja 2015, 19:51
Posty: 6
Twoje myśli grzechem jeszcze nie są, dopiero zrealizowanie ich byłoby ogromnym błędem, którego żałowałabyś już pewnie większą część swojego życia.
Powiem Ci, że ja uważam się za osobę rozsądną, jak każdemu popełniam błedy, ale myślę, że dzięki rozsądkowi wielu uniknęłam i postępuję po prostu zgodnie ze swoimi zasadami.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Czy ciągnie Was do zdrady?
PostNapisane: 18 cze 2015, 09:57 
Offline

Dołączył(a): 12 cze 2015, 12:35
Posty: 6
Nie przychodzą mi takie rzeczy do głowy. Połączyłam swoje życie z tym mężczyzną i jak dla mnie zdrada jest niedopuszczalna. Nie wiem czego chcą od życia osoby które ryzykują utratę partnera dla chwili przyjemności z innym.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Czy ciągnie Was do zdrady?
PostNapisane: 17 lip 2015, 09:35 
Offline

Dołączył(a): 15 maja 2015, 08:50
Posty: 4
Nie rozumiem osób zdradzających osobiście, jeśli coś się psuje w małżeństwie to trzeba nad tym pracować, rozmawiać, a nie pchać się w zdradę. Ja bym nie umiała żyć z takimi wyrzutami sumienia. Wolałabym już się rozstać niż zdradzić własnego męża. Nie czuje takiej potrzeby.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Czy ciągnie Was do zdrady?
PostNapisane: 17 lip 2015, 11:10 
Offline

Dołączył(a): 21 maja 2015, 17:27
Posty: 3
Nie, bo potem trzeba ponieść konsekwencje tej zdrady... Im szybciej uświadomisz sobie jakie są konsekwencje zdrady, tym większa szansa, że jej zaniechasz lub wycofasz się w porę. Czy warto pakować się w związek na boku? Nie warto...


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Czy ciągnie Was do zdrady?
PostNapisane: 21 lip 2015, 11:44 
Offline

Dołączył(a): 05 cze 2015, 12:03
Posty: 3
Witaj. Czy wasz związek jest szczęśliwy? Mnie raz ciągnęło do zdrady, ale wtedy nie układało nam się i myślę, że była to forma ucieczki. Dużo myślałam, marzyłam, ale pomimo okazji nie zdecydowałam się na zdradę. Zamiast tego zawalczyłam o małżeństwo. Warto było.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Czy ciągnie Was do zdrady?
PostNapisane: 28 lip 2015, 07:26 
Offline

Dołączył(a): 27 lip 2015, 14:24
Posty: 1
Raz mnie ciągnęło i nie jestem z tego dumna. Jestem 3 lata po ślubie. Po roku mieliśmy kryzys i nie wiedziałam czy nadal chcę być z tą osobą. Poznałam kogoś na uczelni i na samym początku zaintrygowała mnie ta osoba. Długo powstrzymywałam, żeby nie nawiązać z nią kontaktu, bo wiedziałam, że może to się skończyć zdradą. Niestety albo i stety ta osoba sama po kilku miesiącach nawiązała ze mną kontakt. Skończyło się romansem.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Czy ciągnie Was do zdrady?
PostNapisane: 12 sie 2015, 16:16 
Offline

Dołączył(a): 14 lip 2015, 16:15
Posty: 2
Ja nie wiem, czy jest coś złego w samym myśleniu, raczej nie. Pokusa może być, u mnie nieraz była, ale nigdy nie wyszła mi poza fazę w głowie. Mam zresztą wrażenie, że te osoby, do których miałam jakąś pokusę, na pewno nie byłyby po czymś takim moimi przyjaciółmi, jak są teraz.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 14 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 21 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów


  • Reklama

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group