suknie ślubne Warszawa


Ostatnia wizyta: Teraz jest 28 mar 2024, 15:34


Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 105 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 7, 8, 9, 10, 11  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Refleksja na temat wyboru kamerzysty
PostNapisane: 17 cze 2015, 10:13 
Offline

Dołączył(a): 06 maja 2015, 09:00
Posty: 4
Kamerzysta to człowiek, który ma za zadanie uwiecznić wszystko co dzieje się w ten najpiękniejszy dzień w życiu. Zdjęcia, film, komentarze gości, pierwszy taniec, oczepiny i wile innych. Następnie sklecić w to w całość. Aby oglądając powracać do tych wspaniałych chwil.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Reklama

 Tytuł: Re: Refleksja na temat wyboru kamerzysty
PostNapisane: 17 cze 2015, 13:06 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 cze 2015, 21:36
Posty: 1
Maryyjia napisał(a):
Kamerzysta to człowiek, który ma za zadanie uwiecznić wszystko co dzieje się w ten najpiękniejszy dzień w życiu. Zdjęcia, film, komentarze gości, pierwszy taniec, oczepiny i wile innych. Następnie sklecić w to w całość. Aby oglądając powracać do tych wspaniałych chwil.


Dokładnie, też jestem tego zdania :)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Refleksja na temat wyboru kamerzysty
PostNapisane: 06 lip 2015, 16:03 
Offline

Dołączył(a): 19 cze 2015, 17:05
Posty: 2
Dziewczyny ja już jestem po ślubie i powiem Wam jedno-podejdźcie poważnie wybierając kamerzystę! Jeśli nie chcecie filmu, tylko zdjęcia, nie dajcie się zmusić. Można zrobić piękne albumy fotograficzne. Ja miałam kamerzystę amatora, sami musieliśmy mieć pomysł na sesję, sami się ustawiać, wybierać miejsce i przypominać kamerzyście po co w ogóle jest. Płyta nieprofesjonalna, zdjęcia też nie. A gościu był z polecenia i wzięliśmy go tylko dlatego, że był szwagrem ziomka z orkiestry. Zespół cudny, kamerzysta niewypał!


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Refleksja na temat wyboru kamerzysty
PostNapisane: 06 lip 2015, 17:18 
Offline

Dołączył(a): 29 lis 2010, 15:10
Posty: 23
Lokalizacja: LUBLIN
pawel85 napisał(a):
Dziewczyny ja już jestem po ślubie i powiem Wam jedno-podejdźcie poważnie wybierając kamerzystę! Jeśli nie chcecie filmu, tylko zdjęcia, nie dajcie się zmusić. Można zrobić piękne albumy fotograficzne. Ja miałam kamerzystę amatora, sami musieliśmy mieć pomysł na sesję, sami się ustawiać, wybierać miejsce i przypominać kamerzyście po co w ogóle jest. Płyta nieprofesjonalna, zdjęcia też nie. A gościu był z polecenia i wzięliśmy go tylko dlatego, że był szwagrem ziomka z orkiestry. Zespół cudny, kamerzysta niewypał!



DOBRZE WAM TAK !!!
Na wszystko macie pieniądze, na bzdurne dekoracje, fajerwerki itd...
Teraz siedźcie cicho na tyłkach.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Refleksja na temat wyboru kamerzysty
PostNapisane: 11 lip 2015, 21:31 
Offline

Dołączył(a): 11 lip 2015, 21:20
Posty: 2
Wybór kamerzysty niby nie sprawia takich problemów jak orkiestra (czy ktoś jeszcze z nich korzysta?), ale jak się źle wybierze, to potem będzie tylko oglądanie chałturniczej popijawy, pseudo zabawnych żarcików pijanych wujasów i masa sprośności, bo przecież to śmieszne. Nie bierzcie pierwszego lepszego! Weźcie kogoś z pomysłem.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Refleksja na temat wyboru kamerzysty
PostNapisane: 06 lis 2015, 13:38 
Offline

Dołączył(a): 14 lip 2014, 08:30
Posty: 188
Moim zdaniem kamerzyści to przezytek.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Refleksja na temat wyboru kamerzysty
PostNapisane: 08 lis 2015, 11:33 
Offline

Dołączył(a): 08 lis 2015, 11:25
Posty: 3
Lokalizacja: Radom
runwed a niby czemu? Goście nie zrobią takiej jakości zdjęć czy filmów jak profesjonalista.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Refleksja na temat wyboru kamerzysty
PostNapisane: 18 lis 2015, 15:05 
Offline

Dołączył(a): 22 paź 2015, 10:41
Posty: 33
Dobry kamerzysta zrobi taki film podczas którego, ani przez chwile nie czuje się znudzonym. Nowoczesne podejście do filmowania polega na tym, że oglądający z każdą minutą oglądania jest coraz bardziej zainteresowany. Tego typu filmiki zobaczycie na tej stronie http://artofemotions.pl/ w portfolio.Tak kamerują ludzie według nowej szkoły filmowania wesel.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Refleksja na temat wyboru kamerzysty
PostNapisane: 07 gru 2015, 19:04 
Offline

Dołączył(a): 07 gru 2015, 19:01
Posty: 1
Ja powiem szczerze, też nie biorę kamerzysty. Jakoś nie podoba mi się to co robia, trochę kicz. Akomu potem chce sie cały film z wesele ogladać :roll:


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Refleksja na temat wyboru kamerzysty
PostNapisane: 07 gru 2015, 20:36 
Offline

Dołączył(a): 29 lis 2010, 15:10
Posty: 23
Lokalizacja: LUBLIN
Bo nie widziałaś porządnie zrobionego filmu. Naoglądałaś się chłamu i to Ciebie zraziło.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 105 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 7, 8, 9, 10, 11  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów


  • Reklama

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group