suknie ślubne Warszawa


Ostatnia wizyta: Teraz jest 28 mar 2024, 16:51


Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 76 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: DZIECI
PostNapisane: 16 cze 2015, 09:26 
Offline

Dołączył(a): 16 cze 2015, 09:13
Posty: 5
Widzieliście ten spot promujący kampanię "Nie zdążyłam zostać mamą" ? ;) Moim zdaniem to żenada i autorzy tego filmu bardzo słabo zdiagnozowali przyczyny niskiej dzietności w Polsce, przynajmniej taki wniosek można wyciągnąć po obejrzeniu tego materiału ;)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Reklama

 Tytuł: Re: DZIECI
PostNapisane: 17 cze 2015, 18:35 
Offline

Dołączył(a): 23 cze 2014, 19:42
Posty: 150
malowanka napisał(a):
Widzieliście ten spot promujący kampanię "Nie zdążyłam zostać mamą" ? ;) Moim zdaniem to żenada i autorzy tego filmu bardzo słabo zdiagnozowali przyczyny niskiej dzietności w Polsce, przynajmniej taki wniosek można wyciągnąć po obejrzeniu tego materiału ;)

Dla mnie jest nieporozumieniem. Całą odpowiedzialność za niską dzietność zrzuca się na kobiety, które wychodzą na egoistki. Niech zlikwidują klasztory i niech kobiety w nich mieszkające zaczną rodzić dzieci, bo przecież antykoncepcja to zło.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: DZIECI
PostNapisane: 18 cze 2015, 09:51 
Offline

Dołączył(a): 12 cze 2015, 12:35
Posty: 6
Rozmawialiśmy ale tak naprawdę to był jeden z powodów naszych konfliktów. Ślub wzięliśmy po 10 latach związku i ja chciałam mieć szybko dziecko, a mąż ciągle mnie zwlekał podając kolejne powody na nie. W końcu dziecko mieliśmy po 4 latach od ślubu.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: DZIECI
PostNapisane: 29 cze 2015, 17:13 
Offline

Dołączył(a): 22 cze 2015, 22:24
Posty: 5
W tych czasach coraz wiecej par decyduje się na dzieci z głową, to znaczy planują, że najpierw, jedno, potem drugie. Oczywiście zdarzają się pary, gdzie są to spontaniczne działania:-) ale generalnie teraz do posiadania dzieci podchodzi sie z rozwagą:-) oczywiście, że sie rozmawia o dzieciach:-)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: DZIECI
PostNapisane: 21 lip 2015, 11:46 
Offline

Dołączył(a): 05 cze 2015, 12:03
Posty: 3
Oczywiście, że tak. Przecież to jedna z najistotniejszych spraw, tym bardziej, że obecnie sporo ludzi nie decyduje się na posiadanie dzieci. Na pierwszą ciążę zdecydowaliśmy się świadomie po roku małżeństwa i sześciu latach związku. Trzeba o tym rozmawiać.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: DZIECI
PostNapisane: 29 lip 2015, 10:58 
Offline

Dołączył(a): 28 maja 2014, 10:13
Posty: 40
Nie przesadzajcie, nie każdy boi się porodu. Grunt to dobre przygotowanie. Ja 4 miesiące przed porodem postanowiłam bardzo dużo czytać. Miałam dużo czasu, bo byłam na zwolnieniu. Polecam Wam artykuł http://canpolbabies.com/pl/porady/porad ... rs/15/2773 opisujący przygotowania do porodu. Na pewno Wam pomoże i przestaniecie obawiać się porodu.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: DZIECI
PostNapisane: 30 lip 2015, 12:46 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 07 lip 2015, 22:39
Posty: 8
KrystynkaA napisał(a):
Niektóre osoby myślą o imieniu dla dziecka nawet przed zawarciem małżeństwa, planują sobie rodzinę "w myślach". Oczywiście imię dla dziecka nie jest takie istotne, byleby rodzice nie uszczęśliwiali swojej pociechy jakimś wyjątkowo oryginalnym imieniem ;D

No właśnie co do tego ostatniego to ostatnio panuje jakaś niezrozumiała dla mnie moda. Jak przeglądam czasem w necie, jakie to ludzie wymyślają imiona dla dziewczynek, to idzie tylko załamać ręce. Z chłopcami z kolei jest chyba trochę lepiej, mniej takiego cudowania, aczkolwiek też się zdarza. Nie wiem z czego to wynika. Może z faktu, że córcia musi się tak wyróżniać, żeby nawet imię miała "inne"?


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: DZIECI
PostNapisane: 13 sie 2015, 22:33 
Offline

Dołączył(a): 04 sie 2015, 13:11
Posty: 4
I ja i mąż chcieliśmy mieć dzieci, temat był przedyskutowany. Życie zweryfikowało plany, bo jest jedno dziecko i więcej nie będzie. Miałam bardzo ciężkie zatrucie ciążowe, ledwo przeżyłam poród. Ono niestety wraca, więc nie ma sensu ryzykować.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: DZIECI
PostNapisane: 15 sie 2015, 02:01 
Offline

Dołączył(a): 15 lip 2015, 17:55
Posty: 2
Rozmawiajcie wprost o dzieciach. Naprawdę. Inaczej będziecie żałować, a przynajmniej może tak być, bo wbrew pozorom to nie jest takie oczywiste, że druga strona pragnie mieć potomstwo. Później lata szybko przelatują, i można się zdziwić, że zdania są odmienne.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: DZIECI
PostNapisane: 29 sie 2015, 20:39 
Offline

Dołączył(a): 29 sie 2015, 14:08
Posty: 59
Bałam się porodu, nie powiem. Jeszcze przed samym kursem na porodówkę zastanawiałam się, czy na pewno dam radę, na szczęście personel na porodówce mnie naprostował. Teraz na pokładzie mam dwójkę dzieci i jakoś sobie radzę.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 76 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 15 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów


  • Reklama

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group