suknie ślubne Warszawa


Ostatnia wizyta: Teraz jest 29 mar 2024, 00:08


Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 24 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: onieśmielenie przed aparatem ...
PostNapisane: 18 mar 2015, 19:18 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 sty 2015, 12:19
Posty: 112
Fotobudka to świetna sprawa na większości wesel. Jest to przeważnie zamknięte pomieszczenie, tak wy odseparować kilka metrów kwadratowych powierzchni od sali weselnej. Można tam wejść i zrobić sobie zdjęcie. Samemu. Często fotografowie proponują jakieś przebrania, rekwizyty itp. Możecie zrobić sobie świetne, zabawne i niezapomniane zdjęcia ślubne.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Reklama

 Tytuł: Re: onieśmielenie przed aparatem ...
PostNapisane: 26 maja 2015, 12:16 
Offline

Dołączył(a): 25 sty 2013, 09:06
Posty: 9
Ja z narzeczoną zdecydowaliśmy się na tego fotografa http://www.krystianbrzoza.pl/. Mamy ograniczony budżet a cena była dobra, mam nadzieję, że efekty też będą dobre. Portfolio jest ok.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: onieśmielenie przed aparatem ...
PostNapisane: 29 maja 2015, 13:09 
Offline

Dołączył(a): 03 maja 2015, 20:04
Posty: 6
Czy miałby ktoś do polecenia jakiegoś sprawdzonego fotografa do tego rodzaju zdjęć właśnie z Torunia ? Bo tak jakoś to nie wiem na którego się zdecydować..Jeszcze żadnego nie spotkałam po drodze takiego co by mnie zachwycił i porwał swoim portfolio..Trafiałam na amatorów.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: onieśmielenie przed aparatem ...
PostNapisane: 02 cze 2015, 15:39 
Offline

Dołączył(a): 02 cze 2015, 12:01
Posty: 1
Myślę, że fotograf poradzi sobie. Przecież to jego praca i jak robi zdjęcia, to ni robi jedneg tylko dużo ;) A swoją drogą fotobudka to też fajny dodatek. Nie tylko dla ciebie, ale tez dla gości.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: onieśmielenie przed aparatem ...
PostNapisane: 05 cze 2015, 10:41 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 sty 2015, 12:19
Posty: 112
pjudyta napisał(a):
Czy miałby ktoś do polecenia jakiegoś sprawdzonego fotografa do tego rodzaju zdjęć właśnie z Torunia ? Bo tak jakoś to nie wiem na którego się zdecydować..Jeszcze żadnego nie spotkałam po drodze takiego co by mnie zachwycił i porwał swoim portfolio..Trafiałam na amatorów.

Jeśli chcesz by "powalił" Cię swoim portfolio, to zachęcam do przeglądania fotografów, którzy należą do PSFS lub międzynarodowych stowarzyszeń fotografów ślubnych.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: onieśmielenie przed aparatem ...
PostNapisane: 12 cze 2015, 09:27 
Offline

Dołączył(a): 24 kwi 2015, 18:08
Posty: 2
Znajdź fotografa wcześniej i zróbcie jedną sesję przed ślubem. Będziesz mogła go lepiej poznać i podczas uroczystości nie będzie już kompletnie obcą osobą, którą widzisz po raz pierwszy.

Pamiętaj, że fotografowi zależy na udanych ujęciach tak samo jak tobie.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: onieśmielenie przed aparatem ...
PostNapisane: 13 cze 2015, 13:55 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 sty 2015, 12:19
Posty: 112
pablo102 napisał(a):
Pamiętaj, że fotografowi zależy na udanych ujęciach tak samo jak tobie.

Święte słowa:)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: onieśmielenie przed aparatem ...
PostNapisane: 17 cze 2015, 21:52 
Offline

Dołączył(a): 17 cze 2015, 21:44
Posty: 2
Wydaje mi się, że jeżeli jakaś para nie lubi zdjęć,a pozowanie do nich ją onieśmiela to najlepiej zdać się na fotografa i po prostu zapomnieć o tym, że ktoś nam robi zdjęcia i nie pozować na siłę. Poza tym dużo robi też fotograf, są tacy których obecności para niemal nie czuje.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: onieśmielenie przed aparatem ...
PostNapisane: 14 lip 2015, 00:06 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 12 lis 2014, 09:37
Posty: 93
Lokalizacja: Gdańsk
Jak się wybierze dobrego fotografa to nie będzie z tym problemu;) ja też nie bardzo lubię obiektywu, ale mój fotograf świetnie sobie z tym poradził;) korzystałam z http://www.mataristudio.pl/ fotograf profesjonalny, pracował tak, że był niezauważalny, więc dobrze się czułam;) zdjęcia wyszły piękne;)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: onieśmielenie przed aparatem ...
PostNapisane: 17 lip 2015, 13:13 
Offline

Dołączył(a): 21 maja 2015, 21:48
Posty: 4
Wydaje mi się, że jeżeli jakaś para nie lubi zdjęć,a pozowanie do nich ją onieśmiela to najlepiej zdać się na fotografa i po prostu zapomnieć o tym, że ktoś nam robi zdjęcia i nie pozować na siłę. Poza tym dużo robi też fotograf, są tacy których obecności para niemal nie czuje.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 24 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów


  • Reklama

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group