suknie ślubne Warszawa


Ostatnia wizyta: Teraz jest 28 mar 2024, 17:01


Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 13 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Nie mam pomysłu na atrakcje
PostNapisane: 07 cze 2015, 18:48 
Offline

Dołączył(a): 26 sty 2014, 11:58
Posty: 96
Macie jakieś pomysły na weselne atrakcje?
Nie mam żadnej koncepcji, więc będę wdzięczna za podpowiedzi.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Reklama

 Tytuł: Re: Nie mam pomysłu na atrakcje
PostNapisane: 08 cze 2015, 15:33 
Offline

Dołączył(a): 26 maja 2014, 11:06
Posty: 82
Najlepiej nie szarżować.
Myślę, że dobrą opcją jest wykorzystanie tego, co i tak musimy kupić. Zamiast zwykłych winietek na stoły, możesz kupić ciasteczka z imionami. Widziałam, że takie dekoracje ślubne robi Cookieland.
Wygląda to ciekawie, nietypowo, a jednocześnie stanowi poczęstunek dla gości weselnych.
Zobacz sobie na ich stronce jak to wygląda.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Nie mam pomysłu na atrakcje
PostNapisane: 08 cze 2015, 19:11 
Offline

Dołączył(a): 08 cze 2015, 19:08
Posty: 1
Przede wszystkim musisz określić co lubisz? Nie wszyscy mają ochotę na typowe zabawy weselne.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Nie mam pomysłu na atrakcje
PostNapisane: 15 cze 2015, 21:50 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 lut 2015, 17:24
Posty: 51
Lokalizacja: Wrocław
Może bańki mydlane dla dzieci, jeśli będą na weselu? U nas będzie wiejski stół oraz pokaz sztucznych ogni.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Nie mam pomysłu na atrakcje
PostNapisane: 16 cze 2015, 13:22 
Offline

Dołączył(a): 16 cze 2015, 13:10
Posty: 2
Pomysłów jest masa, w zależności oczywiście od zasobów portfela - można zorganizować np przejazd koniem, kucykiem, pokaz baniek mydlanych, fontanne z czekolady, sztuczne ognie, albo jakieś zabawy dla gości. Trzeba pokombinować. Ja nawet raz słyszałam że para młoda zrobiła dla gości podchody, tylko pytanie czy Panie w szpilach i kieckach wieczororwych chciały się w to bawić. :)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Nie mam pomysłu na atrakcje
PostNapisane: 22 cze 2015, 22:31 
Offline

Dołączył(a): 22 cze 2015, 22:24
Posty: 5
Jest mnóstwo pomysłów, np. prezencja ze zdjęciami z dzieciństwa i miłości, śpiewanie karaoke, tzw. twister dla par, różnego rodzaju pokazy, np. żonglerki, czy nawet poczciwy magik czy fakir, osławione lampiony do nieba czy świetlisty taniec, ale tu nie każda sala się zgadza ze względów bezpieczeństwa - przeciwpożarowe. Wszystko zależy od tego jakimi środkami dysponujecie.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Nie mam pomysłu na atrakcje
PostNapisane: 23 cze 2015, 08:23 
Offline

Dołączył(a): 15 cze 2015, 11:14
Posty: 5
Teraz bardzo modne są następujące atrakcje: przede wszystkim fajerwerki! W sobotę u mnie w mieście caymi nocami słychać strzelanie petard i wydaje mi się , że to elegancki i fajny pomysł. I do łask wracają limuzyny , ale to akurat mi się wcale nie podoba...


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Nie mam pomysłu na atrakcje
PostNapisane: 23 cze 2015, 08:26 
Offline

Dołączył(a): 15 cze 2015, 11:14
Posty: 5
barnabasz napisał(a):
Pomysłów jest masa, w zależności oczywiście od zasobów portfela - można zorganizować np przejazd koniem, kucykiem, pokaz baniek mydlanych, fontanne z czekolady, sztuczne ognie, albo jakieś zabawy dla gości. Trzeba pokombinować. Ja nawet raz słyszałam że para młoda zrobiła dla gości podchody, tylko pytanie czy Panie w szpilach i kieckach wieczororwych chciały się w to bawić. :)


Na to wszystko się zgadzam- wreszcie wesela wychodzą ze sztucznych , sztywnych konwencji i tradycyjnego w Polsce picia wodki , aż wszyscy leża i wymiotują , feeeee!!! Ale jeśli chodzi o konie- to proszę , nie kupujcie ich przypadkiem na prezent... mogą poźniej źle skończyć.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Nie mam pomysłu na atrakcje
PostNapisane: 29 cze 2015, 18:23 
Offline

Dołączył(a): 11 lut 2015, 15:54
Posty: 70
Karaoke to fajna atrakcja ale bardziej na poprawiny niż na wesele. Fajne są te lampiony szczęścia, ale ciężko to zorganizować tak, aby było w 100% bezpiecznie.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Nie mam pomysłu na atrakcje
PostNapisane: 30 cze 2015, 16:14 
Offline

Dołączył(a): 12 mar 2015, 11:32
Posty: 56
Według mnie najlepszą atrakcją jest pokaz sztucznych ogni. Niektóre domy weselne, hotele, pałace same organizują taki pokaz. Dlatego warto się tym zainteresować, zamiast wynajmować osobną firmę. My skorzystaliśmy z takiej możliwości, mieliśmy wesele w pałacu. Wszyscy goście byli zachwyceni fajerwerkami.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 13 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 17 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów


  • Reklama

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group