suknie ślubne Warszawa


Ostatnia wizyta: Teraz jest 28 mar 2024, 15:34


Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 19 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Tort ślubny :)
PostNapisane: 16 maja 2015, 23:18 
Offline

Dołączył(a): 13 kwi 2015, 10:57
Posty: 3
Tort weselny powinien mieć odpowiednie rozmiary, ale uważam, że nie warto przesadzać z wysokością oraz liczbą poziomów tego ciasta, gdyż wtedy łatwo o wypadek ;) Chyba nie muszę mówić co oznacza rozwalony tort weselny na weselu? :D Warto o tym pomyśleć przed wyborem.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Reklama

 Tytuł: Re: Tort ślubny :)
PostNapisane: 18 maja 2015, 08:14 
Offline

Dołączył(a): 08 kwi 2015, 09:03
Posty: 5
Tort weselny przede wszystkim musi być wielkością przystosowany do ilości zaproszonych gości. Osobiście bardzo mi się podobają delikatne ozdoby na torcie a nie jakieś gigantyczne torty z przepychem. Warto też zwrócić uwagę nie tylko na wygląd ale przede wszystkim na smak.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Tort ślubny :)
PostNapisane: 20 maja 2015, 21:39 
Offline

Dołączył(a): 26 kwi 2015, 23:31
Posty: 7
zgadza się, tort może pięknie wyglądać i kipieć od ozdób, ale być kompletnie niejadalnym, zdarzyło mi się spróbować czegoś takiego na weselu - zbyt słodka, mdła i zapychająca po pierwszym kęsie masa z jakiegoś trudnego do nazwania "ciasta", tort ma przede wszystkim smakować gościom, to wydaje mi się najważniejsze, a nie to, jak jest ozdobiony


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Tort ślubny :)
PostNapisane: 22 maja 2015, 19:12 
Offline

Dołączył(a): 22 maja 2015, 19:06
Posty: 4
No nie wiem.. niektórzy mają inne podejście do tematu tortu weselnego i uważają, że w kategoriach smaku wystarczy aby był zjadliwy, natomiast w kwestiach wizualnych nie uznają żadnych kompromisów i twierdzą, że taki tort powinien przede wszystkim efektownie wyglądać.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Tort ślubny :)
PostNapisane: 23 maja 2015, 13:13 
Offline

Dołączył(a): 05 mar 2015, 10:41
Posty: 1
Smak przede wszystkim... Ale wygląd też jest bardzo istotny, bo inaczej rodzinka obgada hehe


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Tort ślubny :)
PostNapisane: 30 cze 2015, 16:28 
Offline

Dołączył(a): 12 mar 2015, 11:32
Posty: 56
Jeśli chcecie, aby tort był efektowny może spróbujcie tort z muffinek? Widziałam u znajomych na weselu taki i wszyscy byli pod dużym wrażeniem.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Tort ślubny :)
PostNapisane: 08 lip 2015, 12:44 
Offline

Dołączył(a): 28 maja 2014, 10:13
Posty: 40
Chciałabym mieć tort z bezą i bardzo dobrym kremem. Przywiązuje dużą wagę do wyglądu i chcę, żeby był idealny. Przeglądałam różne oferty w internecie i moja uwagę przykuło http://e-torty.pl/do/cat/urodzinowe/Urodzinowe. Zamawiałyście torty z tej strony?


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Tort ślubny :)
PostNapisane: 10 lip 2015, 19:58 
Offline

Dołączył(a): 06 lip 2015, 10:48
Posty: 3
Od jakiegoś czasu zwracam uwagę na nietypowe i mało tradycyjne torty - tu mam na myśli głównie wygląd takiego tortu, podobają mi się torty z babeczek lub mini torcików, torty ozdobione żywymi kwiatami lub torty z motywem drzewa, samochodu czy nawet zwierzęcia, ale nie wiem, jak na taki tort mogą zareagować bardziej konserwatywni goście weselni ;)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Tort ślubny :)
PostNapisane: 13 lip 2015, 10:33 
Offline

Dołączył(a): 12 mar 2015, 11:32
Posty: 56
Według mnie nie powinnaś się tym przejmować. Wybierz taki tort, jaki Wam się będzie podobać.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 19 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 11 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów


  • Reklama

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group