suknie ślubne Warszawa


Ostatnia wizyta: Teraz jest 28 mar 2024, 20:18


Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 49 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Księga gości weselnych
PostNapisane: 28 kwi 2015, 20:11 
Offline

Dołączył(a): 28 kwi 2015, 19:58
Posty: 4
Lokalizacja: Ruda Śląska
Miałam na swoim ślubie i świetnie się taki pomysł spisał.
Oczywiście część zależy od gości - czy napiszą coś z głowy, często już podchmielonej czy zerżnięty nędzny wierszyk. Jednak jest to na pewno fajny sposób na zachowanie wspomnień. Wiele gości napisało, rzeczy które wgl przeoczyliśmy lub nie pamiętaliśmy po ślubie. Takich osobistych, jak np. odnośnie potraw, albo zabawnych zdarzeń w czasie wesela.
Polecam wszystkim. :)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Reklama

 Tytuł: Re: Księga gości weselnych
PostNapisane: 04 maja 2015, 12:57 
Offline

Dołączył(a): 22 sty 2015, 21:12
Posty: 1
No ja jeszcze nie byłem jeszcze na takim weselu gdzie mógłbym skorzystać z takiej księgi gości..Chociaż ja byłem tylko na 2 weselach ;) Wszystko wydaję się pięknie ładnie ale jak jest powyżej postu, goście weselni muszą być naprawdę trzeźwi i nie mogą być lekko podpici. Najlepiej taką rzecz zrobić właśnie tuż po rozdaniu prezentów jak wszyscy będą trzeźwi.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Księga gości weselnych
PostNapisane: 14 maja 2015, 14:40 
Offline

Dołączył(a): 14 maja 2015, 14:33
Posty: 9
Ja tez o tym mysle, fajny pomysl, ale postawilabym na osobnym stoliku zeby nie bylo presji i teks dowolny, niekoniecznie zyczenia:)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Księga gości weselnych
PostNapisane: 18 maja 2015, 13:49 
Offline

Dołączył(a): 07 kwi 2015, 20:10
Posty: 5
Tekst dowolny no nie wiem, nie wiem. Przecież wtedy każdy mógłby wypisać co by chciał i nie wiem czy to byłoby takie dobre dla każdego. Jeśli by ktoś wyjechał z czymś naprawdę złym i trudnym. Chociaż w sumie zawsze można przeczytać o rzeczach, które ktoś sądzi o nas szczerze.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Księga gości weselnych
PostNapisane: 18 maja 2015, 19:00 
Offline

Dołączył(a): 18 maja 2015, 18:49
Posty: 2
Mi zdarzyło się być na jednym takim weselu. Uważam, że to super pomysł i cudowna pamiątka dla pary młodych. W końcu szczerze życzenia najbliższych są pamiątką na całe życie, a kartki z życzeniami, gdzie zawsze giną. Dlatego uważam pomysł za jak najbardziej udany.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Księga gości weselnych
PostNapisane: 20 maja 2015, 09:53 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 sty 2015, 12:19
Posty: 112
solversky napisał(a):
No ja jeszcze nie byłem jeszcze na takim weselu gdzie mógłbym skorzystać z takiej księgi gości..Chociaż ja byłem tylko na 2 weselach ;) Wszystko wydaję się pięknie ładnie ale jak jest powyżej postu, goście weselni muszą być naprawdę trzeźwi i nie mogą być lekko podpici. Najlepiej taką rzecz zrobić właśnie tuż po rozdaniu prezentów jak wszyscy będą trzeźwi.

Czego się boicie? Na wesele zaprasza się rodzinę i przyjaciół. Może i zdarzy się ktoś, kto napisze coś nie tak, ale... bez przesady. A jak co niektórzy lekko podpiją, to i myśli lepiej będą im się komponowały:)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Księga gości weselnych
PostNapisane: 20 maja 2015, 16:49 
Offline

Dołączył(a): 26 kwi 2015, 13:05
Posty: 5
Myślę, że nikt tutaj nie przesadza tylko stwierdza normalne fakty. Od wódki jest rozum krótki. Nigdy nie wiadomo co komu może strzelić do głowy. Jeśli się złoży takie pismo jak wszyscy będą trzeźwi to wtedy będzie zdecydowanie lepiej i wtedy po prostu lepiej to wypadnie.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Księga gości weselnych
PostNapisane: 20 maja 2015, 21:49 
Offline

Dołączył(a): 26 kwi 2015, 23:31
Posty: 7
księga gości weselnych - świetna myśl, jak dla mnie pomysł rewelacja szczególnie na dużych weselach, to sentymentalna pamiątka, można ją sobie zachować i przejrzeć po latach, przeczytać wpisy i powspominać gości, wiem, że dla zdaniem innych to kiepski pomysł, ale dla mnie to lepsze niż czekoladowa fontanna itp. ;)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Księga gości weselnych
PostNapisane: 25 maja 2015, 14:50 
Offline

Dołączył(a): 24 mar 2015, 17:55
Posty: 31
Zgadza się,to bardzo fajnie się sprawdza szczególnie na dużych weselach kiedy mamy większą liczbę gości. To fantastyczna pamiątka na lata.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Księga gości weselnych
PostNapisane: 28 maja 2015, 07:46 
Offline

Dołączył(a): 29 kwi 2015, 13:26
Posty: 5
Jest pamiątka. Jak każdy się wpiszę ;) Tylko czy wszyscy to praktykują, nie zawsze się z tym spotykałam jak chodziłam na wesela. Bardziej się spotykałam z tym, że to jednak takiej księgi nie było i to ludzie się nie wpisywali do tego..Warto na pewno spróbować.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 49 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów


  • Reklama

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group