suknie ślubne Warszawa


Ostatnia wizyta: Teraz jest 28 mar 2024, 23:37


Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 31 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Autobus na ślub - wynajmować?
PostNapisane: 22 kwi 2015, 11:53 
Offline

Dołączył(a): 24 mar 2015, 11:49
Posty: 5
Ja bym wynajęła w razie czego. Wiadomo teraz większość osób ma auta i może zabrać kogoś dodatkowo ze sobą, ale autobus zawsze warto mieć nawet jak osób nie będzie w środku wiele. Po to, by uniknąć sytuacji, że ktoś zostanie pod kościołem, bo o nim zapomniano.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Reklama

 Tytuł: Re: Autobus na ślub - wynajmować?
PostNapisane: 23 kwi 2015, 19:54 
Offline

Dołączył(a): 15 kwi 2015, 17:10
Posty: 4
Można wynająć. Tylko się pytam czy jest taka konieczność? Może wcześniej przed weselem się dowiedzieć o tym czy goście nie będą mieli swojego samochodu? Według mnie każdy przyjedzie swoim pojazdem i nie będzie trzeba nawet korzystać z jakiegoś autobusu. To jest tylko moja taka skromna opinia z którą nie każę się wam zgadzać.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Autobus na ślub - wynajmować?
PostNapisane: 26 kwi 2015, 23:08 
Offline

Dołączył(a): 26 kwi 2015, 22:48
Posty: 3
wynajęcie autobusu to niezły pomysł, w moim przypadku chyba tak będzie, bo nie każdy jest zmotoryzowany, wydaje mi się, że najlepiej podpytać gości właśnie o to, jak chcą jechać/wracać z wesela, mama mojej kuzynki tak właśnie zrobiła, aby zamówić miejsca dla gości i okazało się to najlepszym rozwiązaniem, co więcej załatwiła też taki jakby pokój przy sali weselnej, na wypadek, gdyby ktoś się "zmęczył" ;) chyba myślała o bardziej wiekowych gościach, ale różnie bywa.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Autobus na ślub - wynajmować?
PostNapisane: 27 kwi 2015, 05:50 
Offline

Dołączył(a): 24 mar 2015, 17:01
Posty: 3
Autobus zawsze się przyda. Uważam, że lepiej go mieć, nawet jeżeli nie pojedzie nim wielu gości. Nie wyobrażam sobie żeby któryś z gości został sam pod kościołem bez transportu, bo to jednak nie wypada. Zauważyłam, że przede wszystkim goście starsi są zwolennikami autobusów.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Autobus na ślub - wynajmować?
PostNapisane: 06 maja 2015, 13:35 
Offline

Dołączył(a): 06 maja 2015, 13:29
Posty: 2
Wydaje mi się, że jeśli ślub jest gdzieś na drugim końcu Polski, albo para sobie wymyśliła lokalizację do której i jedna i druga strona ma po 100 kilometrów, to jak najbardziej można w taki autobus zainwestować. Warto wcześniej porozmawiać o tym z zaproszonymi.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Autobus na ślub - wynajmować?
PostNapisane: 08 maja 2015, 07:06 
Offline

Dołączył(a): 23 kwi 2015, 17:16
Posty: 6
W tym przypadku gdzie ślub odbywa się bardzo daleko na drugim końcu polski to można wynająć sobie autobus bo kto przewiezie tyle gości z wesela, którzy pewnie i tak wszyscy będą nietrzeźwi i lekko po % :) Wtedy wynajęcie takiego autobusu będzie jedyną sensowną radą, trzeba już to ustalić jakoś tak wcześniej przed weselem i wcześniej to należy ustalić i odpowiednio gości poinformować.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Autobus na ślub - wynajmować?
PostNapisane: 08 maja 2015, 10:59 
Offline

Dołączył(a): 07 maja 2015, 20:27
Posty: 2
Uważam, że jeżeli z urzędu/ kościoła jest daleko na salę weselną to autobus jest niezbędny. Nie będziesz przecież zmuszać gości do załatwiania transportu na kilka przejazdów lub do tego aby na weselu nie pili. U mnie w rodzinie na weselach zawsze tradycyjnie jest autobus i wszyscy chętnie z niego korzystają.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Autobus na ślub - wynajmować?
PostNapisane: 22 maja 2015, 07:56 
Offline

Dołączył(a): 22 maja 2015, 07:52
Posty: 1
Myślę, że busy do niemiec to bardzo dobra opcja. Można wygodnie przewieźć gości zwłaszcza po weselu, kiedy wszyscy są w wiadomym stanie.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Autobus na ślub - wynajmować?
PostNapisane: 05 cze 2015, 12:06 
Offline

Dołączył(a): 05 cze 2015, 12:03
Posty: 3
Można pomyśleć o takim środku transportu jak to wesele jest gdzieś dalej..jeśli to wesele jest gdzieś tak trochę dalej to wtedy warto wynająć jakiś autobus. Nie będzie to drogie bo zawsze przy większej ilości osób można zawsze liczyć na to, że się otrzyma jakiś rabat.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Autobus na ślub - wynajmować?
PostNapisane: 05 cze 2015, 13:05 
Offline

Dołączył(a): 13 maja 2015, 20:35
Posty: 3
My mieliśmy i z kościoła na salę i z powrotem. Kwestia jest taka, że goście na salę przyjadą autem i nie koniecznie chcą je tam zostawiać po imprezie. Dlatego lepiej jest zapewnić im dojazd na wesele.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 31 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów


  • Reklama

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group