suknie ślubne Warszawa


Ostatnia wizyta: Teraz jest 28 mar 2024, 22:55


Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 64 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Wybielanie zębów przed ślubem
PostNapisane: 05 lut 2015, 01:52 
Offline

Dołączył(a): 04 lut 2015, 20:03
Posty: 2
Ja wybielałam sobie zęby takimi paskami do wybielania zębów. Efekt był naprawdę niezły no i kosztowały raptem 50 zł. Problem był tylko wtedy kiedy zęby nie były do końca zdrowe to wtedy strasznie bolały.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Reklama

 Tytuł: Re: Wybielanie zębów przed ślubem
PostNapisane: 18 mar 2015, 08:47 
Offline

Dołączył(a): 21 gru 2014, 20:07
Posty: 5
Domowe sposoby

Do najczęściej stosowanych zaliczyć możemy:

- płukanie jamy ustnej wodą z sodą

- płukanie jamy istnej woda z solą

- „wgryzanie się" w świeżą cytrynę

- płukanie jamy ustnej woda utlenioną

- dodawanie węgla kuchennego bądź cynamonu do pasty do zębów.

Nie ma niestety jednoznacznej opinii co do bezpieczeństwa wyżej wymienionych środków. Bez wątpienia każda ingerencja w szkliwo zęba jest szkodliwa. Starajmy się jednak wyselekcjonować ,,mniejsze zło".


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Wybielanie zębów przed ślubem
PostNapisane: 31 mar 2015, 15:41 
Offline

Dołączył(a): 14 lip 2014, 08:30
Posty: 188
ale przecież wybielanie nie niszczy szkliwa, to dośc popularna obawa ale to mit:)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Wybielanie zębów przed ślubem
PostNapisane: 13 kwi 2015, 13:33 
Offline

Dołączył(a): 31 mar 2015, 14:04
Posty: 99
Ja bym jednak nie próbowała w domu. Mi perła nie pomogła. lepiej iść od razu do specjalisty.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Wybielanie zębów przed ślubem
PostNapisane: 13 kwi 2015, 14:17 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 lut 2015, 10:02
Posty: 2
Cześć,

jeżeli ktoś trochę odpuścił sobie wizyty u stomatologa przed ślubem to ślub jest okazją aby nadrobić temat i zadbać o uzębienie, podstawa to wybielenie żeby mieć piękny uśmiech na zdjęciach ślubnych :D , domowe sposoby raczej się nie sprawdzają, stomatolodzy mają skuteczne, profesjonalne i co najważniejsze bezpieczne dla naszych zębów sposoby, jednym z nich jest metoda wybielania Akceleratorem BeyondDent POLUS, stosuje ją między innymi ten gabinet http://sujka.com.pl/wybielanie-zebow-beyond-dent/ można także sobie trochę tam poczytać o tej metodzie.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Wybielanie zębów przed ślubem
PostNapisane: 15 kwi 2015, 13:34 
Offline

Dołączył(a): 13 mar 2015, 15:09
Posty: 20
Moja koleżanka ostatnio brała ślub i wybrała się do stomatologa na zabiegi, nie tylko wybielanie zębów ale także leczenie kanałowe i ogólnie stomatologię estetyczną, jak zobaczyłam jej ząbki na weselu, padłam z wrażenia http://idealnyusmiech.pl/ jakość tej stomatologii estetycznej było widać z daleka, niesamowity fachowiec który widać kocha to co robi, bo wykonał profesjonalną robotę !


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Wybielanie zębów przed ślubem
PostNapisane: 15 kwi 2015, 18:50 
Offline

Dołączył(a): 13 mar 2015, 21:12
Posty: 9
Jeśli chodzi o wybielanie ząbków to fajny pomysł. Polecam bo sama spróbowałam przed swoim ślubie. Wyszło idealnie i byłam mega zadowolona. Przyszłe panny młode szeroko uśmiech.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Wybielanie zębów przed ślubem
PostNapisane: 17 kwi 2015, 18:53 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 01 kwi 2015, 16:29
Posty: 1
Można próbować domowymi sposobami, ja jednak wybrałabym się do stomatologa. Mimo wszystko pewniej...

_______________________
Dodaj bezpłatne ogłoszenia.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Wybielanie zębów przed ślubem
PostNapisane: 19 kwi 2015, 16:00 
Offline

Dołączył(a): 19 kwi 2015, 15:59
Posty: 1
Spoko ;)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Wybielanie zębów przed ślubem
PostNapisane: 21 kwi 2015, 09:12 
Offline

Dołączył(a): 04 kwi 2015, 11:52
Posty: 5
Hej kochane, za 2 miesiące mam ślub i właściwie wszystko dopięte na ostatni guzik, a więc czas na zadbanie o własny wygląd. Chciałabym wybielić sobie zęby, gdyż po kilku latach palenia i picia kawy nie wyglądają najlepiej. Mieszkam w Olsztynie i tam też chcę przeprowadzić zabieg. Dowiadywałam się o wybielanie w gabinecie rojekdental i niby wszystko wygląda ok, ale nie znalazłam w sieci żadnych opinii. Czy ktoś może korzystał, albo pomoże zlokalizować jakiś dobry gabinet stomatologiczny we Wrocławiu ? Z góry dziękuje za pomoc.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 64 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 13 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów


  • Reklama

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group