suknie ślubne Warszawa


Ostatnia wizyta: Teraz jest 28 mar 2024, 16:23


Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 20 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Garnitur czy smoking?
PostNapisane: 24 lut 2015, 09:23 
Offline

Dołączył(a): 24 lut 2015, 09:15
Posty: 1
Moje pytanie brzmi czym się różni garnitur od smokingu?


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Reklama

 Tytuł: Re: Garnitur czy smoking?
PostNapisane: 03 mar 2015, 12:41 
Offline

Dołączył(a): 03 mar 2015, 12:09
Posty: 1
Jeśli dobrze pamiętam to smoking jest po prostu rodzajem garnituru, którego integralną częścią jest biała koszula i czarne buty.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Garnitur czy smoking?
PostNapisane: 12 mar 2015, 23:38 
Offline

Dołączył(a): 12 gru 2014, 12:45
Posty: 6
Istnieje kilka elementów, wytycznych, którymi przyszły Pan Młody powinien się kierować, wybierając ślubny strój. Przede wszystkim na decyzję wpływ powinno mieć to, w jakiej sukni ślubnej zaprezentuje się Panna Młoda. Warto też brać pod uwagę, o jakiej porze dnia odbędzie się ceremonia ślubna i przyjęcie weselne. Na uroczystości przedpołudniowe wskazany jest wybór garnituru, natomiast na te wieczorne, można założyć frak lub smoking.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Garnitur czy smoking?
PostNapisane: 16 mar 2015, 20:15 
Offline

Dołączył(a): 06 gru 2014, 00:08
Posty: 4
Wszystko jest kwestia smaku. Ja rowniez nie jestem fanka blyszczacych garniturow na slub, aczkolwiek lekki polysk moze sie pojawic np. na kamizelce.
Jasny garnitur pasuje do przyjecia weselnego na swiezym powietrzu, plazy, molo, ogrodzie - oczywiscie latem. Elegancki i pasujacy do pory poludniowej jest morning suit z szarymi spodniami.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Garnitur czy smoking?
PostNapisane: 21 mar 2015, 16:12 
Offline

Dołączył(a): 11 lut 2015, 15:54
Posty: 70
Jeśli sam zainteresowany dobrze się czuje w smokingu i dobrze w nim wygląda, to na pewno będzie interesująco wystylizowany. Ale część mężczyzn zdecydowanie lepiej prezentuje się w garniturze i muszce.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Garnitur czy smoking?
PostNapisane: 22 mar 2015, 17:12 
Offline

Dołączył(a): 22 mar 2015, 17:06
Posty: 3
Tak się składa, że niedługo mnie też to czeka :P
Ja kupiłem niedrogi a zarazem elegancki garnitur w pawilonach na rogu ul. Babina i Nowego Rynku i idę w nim na wesele jako gość. Natomiast jeżeli chodzi o swoje wesele to chyba wybiorę coś z "Polo" na Górnośląskiej. Tam są już o wiele droższe ale jakość wyższa klasa 8-) Biorę pod uwagę jeszcze sklep Enico.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Garnitur czy smoking?
PostNapisane: 25 mar 2015, 08:25 
Offline

Dołączył(a): 09 sty 2015, 22:09
Posty: 4
Frak to najbardziej oficjalny męski strój, obowiązuje tylko przy specjalnych okazjach, jak śluby i uroczyste bale.

Frak składa się z charakterystycznej marynarki o wydłużonych połach. Z przodu ma rzędy guzików, jednak pomimo to nigdy go nie zapinamy. Wyłogi fraka ozdobione są satyną. Do niego nosimy spodnie bez mankietów z dwoma lampasami ozdabiającymi szew boczny. Nieodzownym elementem stroju jest biała kamizelka z pikowanej bawełny i usztywniona biała koszula z zagiętymi rożkami kołnierzyka. Całości dopełnia biała muszka.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Garnitur czy smoking?
PostNapisane: 14 kwi 2015, 20:11 
Offline

Dołączył(a): 14 mar 2015, 21:00
Posty: 7
Doskonale skrojone taliowane garnitury oraz ołówkowe spodnie są na topie od kilku sezonów. Wyszczuplają i modelują męską sylwetkę, dlatego ja uważam że na dzień dzisiejszy to najlepszy wybór. Ten fason nie jest polecany panom z brzuszkiem ani tym o krępej, mocnej budowie.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Garnitur czy smoking?
PostNapisane: 14 kwi 2015, 21:45 
Offline

Dołączył(a): 15 mar 2015, 10:37
Posty: 4
"To co najbardziej podoba mi się w smokingu to pas, który można dopasować
kolorystycznie do dodatków panny młodej. Ogromnym powodzeniem cieszą
się kolorowe suknie ślubne, jak również białe skunie lecz z kolorowymi
dodatkami. Smoking z takim pasem byłby wspaniałym dopełnieniem."


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Garnitur czy smoking?
PostNapisane: 15 kwi 2015, 11:55 
Offline

Dołączył(a): 31 mar 2015, 14:04
Posty: 99
Różnica jest chyba niewielka :)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 20 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów


  • Reklama

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group