suknie ślubne Warszawa


Ostatnia wizyta: Teraz jest 16 kwi 2024, 18:03


Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 11 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Targi ślubne inspiracją?
PostNapisane: 13 lut 2015, 11:01 
Offline

Dołączył(a): 16 wrz 2014, 20:14
Posty: 4
Witam:) Przede mną i moim narzeczonym organizacja naszej ślubnej uroczystości:) W zasadzie mamy kilka pomysłów, ale jeszcze nie do końca sprecyzowanych:) Chcielibyśmy mieć nowoczesny ślub i wesele, ale nie wiemy, co mogłoby być dla nas dobrą inspiracją? Pomyśleliśmy, że może warto się wybrać na targi ślubne, które odbywają się we Wrocławiu. Myślicie, że znajdziemy tam niekonwencjonalne pomysły? Niestety do Wrocławia mamy trochę km i konieczny będzie nocleg ;/ Może znacie jakąś tani hotel w przyzwoitych warunkach - niekoniecznie w centrum?


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Reklama

 Tytuł: Re: Targi ślubne inspiracją?
PostNapisane: 17 lut 2015, 23:41 
Offline

Dołączył(a): 26 sie 2014, 18:10
Posty: 8
My przed naszym ślubem jeździliśmy po targach i tak, podpatrzyliśmy kilka ciekawych rozwiązań, więc jak najbardziej uważam, że warto. Co do noclegu to nie pomogę, bo nigdy nie byłam we Wrocławiu, natomiast jestem pewna, że baza hotelowa jest tam tak duża, że na pewno znajdziecie coś w dobrym standardzie i cenie.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Targi ślubne inspiracją?
PostNapisane: 19 lut 2015, 15:58 
Offline

Dołączył(a): 12 paź 2014, 16:41
Posty: 3
Jeżdżenie na targi jest genialną opcją, by poznać aktualne trendy ślubne! Gdy oglądam kasetę z nagraniem ze ślubu rodziców, wiele rzeczy wygląda teraz zupełnie inaczej. Oczywiście część rzeczy pozostaje bez zmian, ale jednak warto pooglądać :) We Wrocławiu noclegów macie multum! Targi są pewnie w Hali Stulecia, a to Biskupin - poszukaj hoteli na Biskupinie, nie będziecie daleko jeździć, a to piękne miejsce :)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Targi ślubne inspiracją?
PostNapisane: 20 lut 2015, 08:51 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 sty 2015, 12:19
Posty: 112
Jeżeli macie możliwość, to jedźcie na targi. Możecie nie tylko poszukać inspiracji, czy spróbować jedzenia itp. Możecie także porozmawiać z wieloma osobami z różnych branż ślubnych, a to może Wam wiele ułatwić w organizacji ślubu.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Targi ślubne inspiracją?
PostNapisane: 25 lut 2015, 14:02 
Offline

Dołączył(a): 14 sie 2014, 09:22
Posty: 3
roko20 napisał(a):
Jeżeli macie możliwość, to jedźcie na targi. Możecie nie tylko poszukać inspiracji, czy spróbować jedzenia itp. Możecie także porozmawiać z wieloma osobami z różnych branż ślubnych, a to może Wam wiele ułatwić w organizacji ślubu.

Takie targi ślubne faktycznie się przydają, bo można tam podpatrzyć wiele ciekawych i interesujących trendów, które mogą Was naprawdę zainspirować:) Jeżeli chodzi o Wrocław to lepiej szukać czegoś blisko miejsca, gdzie odbywają się targi, bo niestety z dojazdami jest tam ciężko, a raczej nie będziecie chcieli spędzić większości czasu w korkach:)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Targi ślubne inspiracją?
PostNapisane: 25 lut 2015, 16:56 
Offline

Dołączył(a): 15 kwi 2014, 13:26
Posty: 67
Jak najbardziej,targi ślubne to doskonała okazja aby zapoznać się z tematyką całego wydarzenia oraz zebrać kilka sprawdzonych adresów firm czy to jeżeli chodzi o fotografię czy inne usługi,jubilerzy,limuzyny ślubne. Naprawdę warto.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Targi ślubne inspiracją?
PostNapisane: 25 lut 2015, 23:37 
Offline

Dołączył(a): 25 lut 2015, 23:32
Posty: 6
Ja byłam na targach ślubnych w zeszłym roku i tylko namąciły mi w głowie wymyśliłam sobie dzięki tym targom mnóstwo rzeczy o których w ogóle nie myślałam więc nie wiem czy to dobrze ... na pewno nie finansowo bo przecież wszystko kosztuje ale ślub ma się tylko raz


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Targi ślubne inspiracją?
PostNapisane: 02 mar 2015, 22:22 
Offline

Dołączył(a): 08 paź 2014, 20:05
Posty: 5
Targi to super pomysł - z obecnym mężem byliśmy kiedyś na targach we Wrocławiu, natomiast zatrzymaliśmy się u znajomych, ale znaleźć tani nocleg we Wrocławiu nie będzie problemem, bo baza noclegowa jest spora i można znaleźć poza ścisłym centrum fajne hotele w przystępnej cenie. No i pozwiedzajcie przy okazji, bo warto.


Ostatnio edytowano 25 mar 2015, 10:33 przez LilianKrk80, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Targi ślubne inspiracją?
PostNapisane: 03 mar 2015, 15:03 
Offline

Dołączył(a): 27 sty 2015, 14:52
Posty: 7
też sądzę że targi to niezły pomysł. można tam pozyskać wiele inspiracji.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Targi ślubne inspiracją?
PostNapisane: 03 mar 2015, 16:52 
Offline

Dołączył(a): 03 mar 2015, 14:18
Posty: 6
Na targach można zdobyć wiele materiałów reklamowych co pomoże w szybszym znalezieniu podwykonawców naszego wesela


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 11 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów


  • Reklama

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group