suknie ślubne Warszawa


Ostatnia wizyta: Teraz jest 28 mar 2024, 14:08


Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 105 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Refleksja na temat wyboru kamerzysty
PostNapisane: 06 sty 2014, 15:49 
Offline

Dołączył(a): 29 lis 2010, 15:10
Posty: 23
Lokalizacja: LUBLIN
Ciekawa historyjka, ale powiem Ci, że to powszechna historia. Polak przed szkodą i po szkodzie głupi. A co do pieniędzy- oni postawili na co innego,a nie na pamiątki.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Reklama

 Tytuł: Re: Refleksja na temat wyboru kamerzysty
PostNapisane: 11 lut 2015, 15:26 
Offline

Dołączył(a): 11 lut 2015, 15:19
Posty: 1
Ja ostatecznie zrezygnowałam z kamerzysty, bo wielokrotnie widziałam dwugodzinny film z wesela na którym nic prócz spożywania alkoholu przez rodzinę się nie dzieje. Ale jak komuś zależy na filmie, myślę że warto zastanowić się nad jego długością. Godzina wspomnień jak dla mnie wystarczy.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Refleksja na temat wyboru kamerzysty
PostNapisane: 11 lut 2015, 16:08 
Offline

Dołączył(a): 29 lis 2010, 15:10
Posty: 23
Lokalizacja: LUBLIN
Tamarko: Akurat oglądałaś chłam i dlatego nie chcesz filmu. A jakbyś zobaczyła dobre nagranie, dynamiczne, ciekawie zrealizowane to i 2 godzinny film z całości byłby do oglądania.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Refleksja na temat wyboru kamerzysty
PostNapisane: 11 lut 2015, 17:27 
Offline

Dołączył(a): 11 lut 2015, 11:13
Posty: 1
Zgadzam się zupełnie z ostatnim postem.
Wszystko zależy od tego kto i jak przedstawi Twoją historię z życia. Filmowiec ma być dyskretnym wręcz niezauważalnym obserwatorem. Scenariuszy przedstawienia Twojego wydarzenia obecnie na rynku jest dużo i zależy czym dysponuje własnie wybrany przez Ciebie filmowiec.
Ja akurat miałem ten fart że trafiłem na Pana Maćka z MMFilms, polecony przez fotografów Państwa Pośpiesznych. Jeden i drugi zespół wywiązali się znakomicie ze swojej pracy, mogę gorąco polecić, a Pan Maciek na tyle nam się spodobał z wyniku swojej pracy, że uwieczniliśmy również z żoną pamiątka filmową chrzty naszych dzieci - to jest dopiero radocha dla nich, że mogą siebie i nas oglądać sprzed paru lat.
Najważniejsze to zapoznać z nie tylko z cena usługi bo ona nic nie mówi, ale z realizacja prac i nie tylko tych pokazanych na stronie - ja miałem osobiste spotkanie na, którym mogłem przeglądać kilka lub kilkanaście prac, a nawet te które są w trakcie realizacji bo miałem niedaleko.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Refleksja na temat wyboru kamerzysty
PostNapisane: 21 lut 2015, 16:59 
Offline

Dołączył(a): 21 lut 2015, 15:44
Posty: 7
To jest taka impreza, której nie da się powtórzyć ! Zdjęcia można zrobić drugi raz a film ? Dlatego trzeba mieć nosa i wybrać odpowiedniego kamerzystę.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Refleksja na temat wyboru kamerzysty
PostNapisane: 23 lut 2015, 17:15 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 sty 2015, 12:19
Posty: 112
Zdjęcia można zrobić drugi raz, a film nie? Jaka jest różnica?


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Refleksja na temat wyboru kamerzysty
PostNapisane: 23 lut 2015, 17:29 
Offline

Dołączył(a): 29 lis 2010, 15:10
Posty: 23
Lokalizacja: LUBLIN
No chyba że powtórzysz ślub i wesele.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Refleksja na temat wyboru kamerzysty
PostNapisane: 25 lut 2015, 21:08 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 sty 2015, 12:19
Posty: 112
Hmm w sumie bardzo możliwe. Zawsze można z kimś innym:)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Refleksja na temat wyboru kamerzysty
PostNapisane: 09 cze 2015, 09:32 
Offline

Dołączył(a): 31 mar 2015, 11:36
Posty: 10
A czy to nie jest przypadkiem tak, że trzeba się z tym kamerzystą najpierw dogadać, omówić z nim każdy szczegół i eweltualnie podpisać umowę (o dzieło) i w tej umowie wszystko zawrzeć, zeby później nie było takich niespodzianek, a nawet jeśli będą to mamy jakieś zabezpieczenie - jeśli kamerzysta nie spełni któregoś z warunków to mamy prawo mu nie zapłacić.

Może się mylę? Aktualnie jestem na etapie wyboru kamerzysty, więc chciałbym wiedzieć czy kieruję się dobrym tokiem myślenia.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Refleksja na temat wyboru kamerzysty
PostNapisane: 09 cze 2015, 09:52 
Offline

Dołączył(a): 29 lis 2010, 15:10
Posty: 23
Lokalizacja: LUBLIN
Najważniejsze to nie załatwiać wszystkich spraw przez maile czy internet. SPOTKAĆ SIĘ OSOBIŚCIE! Na początek telefon i rozmowa. Oczywiście zaden szanujący sie kamerzysta nie zdradzi wszystkich szczegółów przez telefon, bo też niewiadomo z kim ma doczynienia. A może to konkurencja? Też nie żdziwcie się, jeżeli kamerzysta zbierze podstawowe informacje o miejscu wesela i po zweryfikowaniu tych informacji przystąpi do dalszej rozmowy. Także lepiej nie okłamywać usługodawcy.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 105 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów


  • Reklama

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group