suknie ślubne Warszawa


Ostatnia wizyta: Teraz jest 28 mar 2024, 22:31


Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 24 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: onieśmielenie przed aparatem ...
PostNapisane: 06 sty 2015, 14:09 
Offline

Dołączył(a): 06 sty 2015, 13:53
Posty: 1
od zawsze bardzo ale to bardzo onieśmiela mnie aparat fotograficzny i fakt, że ktoś robi mi zdjęcie (jak nie wiem - super, ale nie daj Boże wiem - od razu jakbym kij połknęła) ... no a zdjęcia na własnym ślubie/weselu raczej nie do uniknięcia ;)
jak zwalczyć to idiotyczne onieśmielenie, w końcu ma to być pamiątka na całe życie!
ktoś coś??
serdeczności :)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Reklama

 Tytuł: Re: onieśmielenie przed aparatem ...
PostNapisane: 07 sty 2015, 15:46 
Offline

Dołączył(a): 19 lis 2014, 09:37
Posty: 3
Zatrudnienie dobrego fotografa to podstawa. Poza tym unikaj zdjęć pozowanych - dobry fotograf świetnie ujmie sporą gromadkę gości tak, żeby Ciebie przy tym nie peszyć.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: onieśmielenie przed aparatem ...
PostNapisane: 21 sty 2015, 11:44 
Offline

Dołączył(a): 21 sty 2015, 11:32
Posty: 2
idz na spotkania z fotografami , porozmawiaj , jak fotograf potrafi na takim spotkaniu rozładowac atmosfere to pozniej tez powinno byc ok


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: onieśmielenie przed aparatem ...
PostNapisane: 27 sty 2015, 11:59 
Offline

Dołączył(a): 27 sty 2015, 11:25
Posty: 3
Zdecydowanie dobry fotograf z odpowiednim podejściem do tematu i doświadczeniem. Akurat tym zajmujemy się na co dzień,fotografia jest nasza pasją więc możemy pomóc i doradzić kilka szczegółów:)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: onieśmielenie przed aparatem ...
PostNapisane: 27 sty 2015, 20:43 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 sty 2015, 12:19
Posty: 112
Jako fotograf napiszę kilka słówek.

Po pierwsze, w czasie ślubu bardziej będziesz się stresować całością, niż samym aparatem.
Postanów sobie, by zająć myśli tym co się dzieje. Uczestnicz w tym i nie myśl jak będziesz wyglądać. Uwierz mi, nawet jak przez 80% czasu będziesz wyglądać nieszczególnie (bez urazy oczywiście), to te 20% fotograf uchwyci. No chyba że położy na to...

Gorzej może być w czasie pleneru. Od razu powiedz fotografowi, nawet w czasie ślubu, że masz problem z tym i owym. Zaproponuj na plenerze, by pokazał Ci kilka pierwszych fajnych zdjęć. Często jest to moment, gdy puszczają nerwy.

Drugi sposób, to gdy Młoda ma właśnie taki problem, jak Ty, to ja inicjuje rozmowę o Młodym. Ooooo wtedy jak zacznie gadać... to ja mam czas na zdjęcia i robi się sympatycznie:D

Miało być kilka słówek:/


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: onieśmielenie przed aparatem ...
PostNapisane: 28 sty 2015, 19:13 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 sty 2015, 12:19
Posty: 112
Fotobudka może być dobrym dodatkiem;)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: onieśmielenie przed aparatem ...
PostNapisane: 01 lut 2015, 17:03 
Offline

Dołączył(a): 31 sty 2015, 16:27
Posty: 10
Niestety mam dokładanie ten sam problem. Dlatego też myślę tylko i wyłącznie o współpracy z doświadczonym i profesjonalnym fotografem. Cieszę się, że nie jestem w swoim onieśmieleniu odosobniona.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: onieśmielenie przed aparatem ...
PostNapisane: 11 lut 2015, 16:40 
Offline

Dołączył(a): 11 lut 2015, 15:54
Posty: 70
Dobry fotograf potrafi stworzyć tak znakomitą atmosferę w czasie robienia zdjęc, że zapomina się o onieśmieleniu. Mówię z własnego doświadczenia - poszukajcie fachowca :)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: onieśmielenie przed aparatem ...
PostNapisane: 16 lut 2015, 12:49 
Offline

Dołączył(a): 16 lut 2015, 12:09
Posty: 2
Jak będziesz miała okazję to wykorzystaj coś co się nazywa fotobudka. Najlepiej z animatorem po dwóch zdjęciach gwarantuję, że będziesz się czuć swobodnie bo tam zdjęcia z zasady mają być crazy. Polecam oczywiście CrazyFocia.pl ale najważniejsze by był dobry animator i będzie dobrze! :) Najprędzej znajdziesz fotobudkę na weselach albo dużych imprezach. Więc powodzenia!


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: onieśmielenie przed aparatem ...
PostNapisane: 18 mar 2015, 09:02 
Offline

Dołączył(a): 21 gru 2014, 20:07
Posty: 5
Crazol napisał(a):
Jak będziesz miała okazję to wykorzystaj coś co się nazywa fotobudka. Najlepiej z animatorem po dwóch zdjęciach gwarantuję, że będziesz się czuć swobodnie bo tam zdjęcia z zasady mają być crazy. Polecam oczywiście CrazyFocia.pl ale najważniejsze by był dobry animator i będzie dobrze! :) Najprędzej znajdziesz fotobudkę na weselach albo dużych imprezach. Więc powodzenia!

szczerze mówiąc nie wiem co to jest ta fotobudka ... pierwsze słyszę


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 24 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów


  • Reklama

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group