suknie ślubne Warszawa


Ostatnia wizyta: Teraz jest 28 mar 2024, 15:11


Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 13 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Jak posadzić rozwiedzionych rodziców na weselu?
PostNapisane: 25 sty 2015, 23:02 
Offline

Dołączył(a): 25 sty 2015, 22:49
Posty: 1
Witam,

Ślub organizuję pierwszy raz w życiu ;) Od pewnego czasu stresuje mnie myśl, w jaki sposób posadzić moich rodziców przy stole. Sytuacja wygląda tak:

Mama i tata rozwiedli się ponad 20 lat temu i od tamtego czasu praktycznie nie mają ze sobą żadnego kontaktu i ich wzajemny kontakt jest co najmniej chłodny, jeśli się zdarza. Tato ponownie się ożenił i ma jedną córkę z tego związku. Moja mama jest sama. (Na wstępie zakładam, że wszyscy się zjawią na ślubie.)
Do tego dochodzą rodzice mojego narzeczonego, który jest Amerykaninem. Jego rodzice przylecą specjalnie na ślub. Z tego co czytałam, rozwiedzionych rodziców najlepiej posadzić przy osobnych stołach, a gdzie wtedy posadzić rodziców mojego narzeczonego? To jakaś koszmarna układanka.

* Jeszcze dodam, że raczej nie zaproszę nikogo ze strony rodziny mojego taty, ponieważ od lat nie mam z nimi kontaktu, (może z wyjątkiem jednej kuzynki).

Help!


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Reklama

 Tytuł: Re: Jak posadzić rozwiedzionych rodziców na weselu?
PostNapisane: 09 lut 2015, 13:58 
Offline

Dołączył(a): 09 lut 2015, 13:48
Posty: 2
Najlepiej żeby rozwiedzeni rodzice siedzieli osobno, to chyba najlepsze rozwiązanie. Nie ma sensu żeby siedzieli ze sobą razem, skoro nie mają od dawna kontaktu ze sobą.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Jak posadzić rozwiedzionych rodziców na weselu?
PostNapisane: 11 lut 2015, 16:02 
Offline

Dołączył(a): 11 lut 2015, 15:54
Posty: 70
Też tak mi się wydaje, najlepiej posadzić ich osobno, najlepiej niech każdy znajdzie się w towarzystwie swojej rodziny, o ile to oczywiście możliwe.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Jak posadzić rozwiedzionych rodziców na weselu?
PostNapisane: 05 mar 2015, 08:35 
Offline

Dołączył(a): 05 mar 2015, 08:31
Posty: 1
Moi rodzice rozwiedli się 5 lat temu przez kobiete która złapała mojego tate na dziecko...co prawda ojciec nie chciał dla niej zostawić mamy ale też nie potrafił przestac się z nią spotykac z czym matka nie mogła się pogodzić i odeszła!Doszło do naszego ślubu kiedy to tato był dalej z tą kobietą i na ślub przyszedł razem z nią lecz nie afiszował się zaś mama przyszła sama ponieważ nie związała się z nikim na stałe.Rozsadziliśmy 2 rodziny tak aby mama prezentowała jeden stół a tato drugi. Potrafili się dogadać,rozmawiali itd. Podziękowania zrobiliśmy oficjalne i poprosiliśmy rodziców by ze sobą zatańczyli!Udało się bo przecież to miał być nasz dzieńa nie kolejne zamieszanie wokół nich!Dzisiaj nasz ślub ich zbliżył a także wnuczka w drodze. Są na dobrej ścieżce wielkiego


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Jak posadzić rozwiedzionych rodziców na weselu?
PostNapisane: 05 mar 2015, 16:13 
Offline

Dołączył(a): 05 mar 2015, 16:08
Posty: 7
Myślę, że nie trzeba ich od razu sadzać przy osobnych stołach. Można ich ulokować w pewnym oddaleniu od siebie (żeby czuli się komfortowo i w celu uniknięcia niezręcznych sytuacji), ale bez przesady ;)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Jak posadzić rozwiedzionych rodziców na weselu?
PostNapisane: 30 mar 2015, 16:23 
Offline

Dołączył(a): 21 sty 2015, 09:43
Posty: 8
Ja mam podobny problem. Różnica polega na tym, że rodzice narzeczonego dopiero co się rozstali... Nie wiemy za bardzo co zrobić. Moja przyszła teściowa zadzwoniła do teścia i po 30 latach małżeństwa poinformowała go, że znalazła sobie nowego partnera. Teść jest wściekły. Nie wiemy czy w ogóle zapraszać teściową z tym nowym facetem, bo nawet nie było nam dane go poznać. Nie chcemy też żeby doszło do jakiejś bójki, bo teść to porywczy mężczyzna. Kicha ;/ Co myślicie? Zaprosilibyście matkę z nowym partnerem czy lepiej jej uświadomić, że to chyba trochę za wcześnie? Tym bardziej, że nasz ślub byłby pierwszym spotkaniem teściów po rozstaniu...

Zachęcam do skomentowania mojego nowego posta - http://nasportowozycie.blog.pl. Zapraszam.


Ostatnio edytowano 28 maja 2015, 15:05 przez Grażka, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Jak posadzić rozwiedzionych rodziców na weselu?
PostNapisane: 13 kwi 2015, 19:01 
Offline

Dołączył(a): 11 mar 2015, 19:50
Posty: 5
Wiesz myślę, że może warto było by z nimi porozmawiać. Przecież to jest jedyny dzień w życiu więc chyba wytrzymają ten jeden raz razem. Jeśli już nie będzie innego wyjścia to posadź ich osobno.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Jak posadzić rozwiedzionych rodziców na weselu?
PostNapisane: 28 kwi 2015, 11:23 
Offline

Dołączył(a): 31 mar 2015, 14:04
Posty: 99
Ja bym posadziła osobno.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Jak posadzić rozwiedzionych rodziców na weselu?
PostNapisane: 28 kwi 2015, 14:31 
Offline

Dołączył(a): 11 lut 2015, 15:54
Posty: 70
W takiej sytuacji na pewno nie zapraszałabym nowego partnera matki narzeczonego. Może dojść do niezręcznej sytuacji. To Wasze wesele, a ten mężczyzna w końcu nie jest z rodziny.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Jak posadzić rozwiedzionych rodziców na weselu?
PostNapisane: 29 kwi 2015, 11:57 
Offline

Dołączył(a): 15 sty 2015, 19:37
Posty: 5
Witaj. Rozwiedzionych rodziców lepiej posadzić oddzielnie, szczególnie jeśli mają raczej chłodne relacje. Z daleka od siebie, tak żeby nie było nieprzyjemnych sytuacji. Rodziców pana młodego posadziłabym w gronie osób, które porozumiewają się po angielsku.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 13 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 12 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów


  • Reklama

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group