suknie ślubne Warszawa


Ostatnia wizyta: Teraz jest 28 mar 2024, 11:42


Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 34 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: prezent na ślub
PostNapisane: 30 sty 2015, 15:14 
Offline

Dołączył(a): 16 wrz 2014, 07:45
Posty: 5
Cześć dziewczyny
Idę w tym roku na ślub mojej przyjaciółki oczywiście w prezencie daje pieniądze ponieważ właśnie kończą budowę swojego dom i każdy grosz jest teraz dla nich ważny, ale wiem że moja koleżanka bardzo lubi dostawać prezenty bardziej oryginalne i pomyślałam że zamiast kwiatów kupię jej jakiś fajny upominek do domu np. dekoracyjne, nie mam jednak pomysłu co mogło by to być... może rzeźba, wazon, świecznik ... co wy myślicie o takim pomyśle i czy macie na oku jakiś sklep z takimi akcesoriami?


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Reklama

 Tytuł: Re: prezent na ślub
PostNapisane: 01 lut 2015, 13:01 
Offline

Dołączył(a): 07 wrz 2014, 18:41
Posty: 2
myślę, że to świetny pomysł, szczególnie, że kwiatki zwiędną a taki prezent zostanie na całe życie pod warunkiem oczywiście, że się nie stłucze :) ja bym na Twoim miejscu pomyślała nad kupnem jakiegoś oryginalnego wazonu, po ślubie na pewno im się przyda wazon, a w każdym domu powinien jakiś być :) tylko najpierw dowiedz się w jakim on ma być stylu a dopiero kupuj :)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: prezent na ślub
PostNapisane: 01 lut 2015, 22:20 
Offline

Dołączył(a): 26 sie 2014, 09:11
Posty: 2
Ja tez uważam że jest to świetny pomysł, jeżeli młodzi nie zażyczyli sobie tak jak to teraz modne zamiast kwiatów np. wina, maskotek, karmy dla psa czy innych rzeczy to faktycznie twój pomysł wydaje mi się świetny jakiś drobiazg do nowego domu zawsze się przyda tego nigdy nie za wiele i też pomyślałabym o jakimś wazonie, ozdobnej misce albo świeczniku


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: prezent na ślub
PostNapisane: 03 lut 2015, 13:58 
Offline

Dołączył(a): 29 sie 2014, 13:14
Posty: 1
Bardzo fajny pomysł z tym prezentem faktycznie, wiadomo pieniądze pieniędzmi, ale jak się dostaje jakieś oryginalne prezenty ekstra to tez bardzo fajnie:) Ja wyznaję zasadę, że zawsze kupuję coś takiego, co tak naprawdę sama bym sobie kupiła i mi osobiście bardzo podobają się takie drewniane rzeźby par lub matek z dzieckiem, takie rodzinne, rzeźby te mają pozytywnie wpływać na aurę w domu:) Polecam coś takiego:)
Obrazek


Ostatnio edytowano 19 lut 2015, 14:53 przez DrLeonardo82, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: prezent na ślub
PostNapisane: 03 lut 2015, 15:01 
Offline

Dołączył(a): 15 wrz 2014, 21:16
Posty: 1
Ta figurka jest naprawdę świetna. W ogóle wydaje mi się, że to powinno być coś co kojarzy się z miłością, małżeństwem, coś co nie tylko będzie ładnie wyglądało, ale przede wszystkim będzie przypominało o dniu ślubu. Pomyśl nad jakimś zestawem ramek na zdjęcia, tylko nie takich zwyczajnych, ale może o jakiejś fotoramie, którą będzie można powiesić na ścianę w salonie.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: prezent na ślub
PostNapisane: 04 lut 2015, 17:59 
Offline

Dołączył(a): 11 wrz 2014, 15:13
Posty: 1
osobiście wybrałbym wazon albo karafkę na wino chyba że znajoma lubi rzeźby/figurki. ja nie przepadam za wystawami na półkach i czyszczeniem z kurzu każdej rzeczy oddzielnie. dlatego sugeruję coś ładnego a za razem praktycznego


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: prezent na ślub
PostNapisane: 05 lut 2015, 13:14 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 12 lis 2014, 09:37
Posty: 93
Lokalizacja: Gdańsk
Praktyczny prezent to dobra sprawa, bo ma się pewność, że nie wyląduje w koszu po jakimś czasie ;)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: prezent na ślub
PostNapisane: 25 lut 2015, 17:10 
Offline

Dołączył(a): 15 kwi 2014, 13:26
Posty: 67
Jeżeli sama miałabym wybierać to wiadomo ze lepsza będzie taka rzeźba jako coś oryginalnego i dodatek do domu,zawsze to jakiś plus. Mimo wszystko moi zdaniem pieniądze i tak są najlepszym wyjściem,niby koperta a jak wiele szczęścia może zapewnić:)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: prezent na ślub
PostNapisane: 09 mar 2015, 20:55 
Offline

Dołączył(a): 22 lis 2014, 23:12
Posty: 8
Jestem zwolenniczką prezentów praktycznych, także myślę, że takie coś jest lepsze, niż kupowanie właśnie np. kwiatów- których i tak młodzi mogą nie mieć gdzie trzymać... Ewentualnie bukiet z kuponów lotto:D


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: prezent na ślub
PostNapisane: 24 mar 2015, 20:55 
Offline

Dołączył(a): 10 sty 2015, 15:56
Posty: 7
Najlepszym prezentem są pieniądze. Ja wychodzę z założenia, że dodatkowo zamiast kwiatów które na nic sie nie przydaja jest kupić coś przydatnego. Jeśli młodzi idą na swoje i są na starcie (różnie to teraz jest) można kupić jakiś komplet ręczników, pościel czy tam jakieś np. kieliszki do wina. Ja wychodzę z takiego założenia, bo sama zamiast kwiatów chcialabym dostać coś użytecznego.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 34 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów


  • Reklama

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group