suknie ślubne Warszawa


Ostatnia wizyta: Teraz jest 28 mar 2024, 12:51


Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 62 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Zaproszenia ślubne - JAKIE!!
PostNapisane: 25 lut 2014, 10:37 
Offline

Dołączył(a): 21 lut 2014, 11:54
Posty: 3
a na allegro mozna tez pelno fajnych zaproszen znalezc ;)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Reklama

 Tytuł: Re: Zaproszenia ślubne - JAKIE!!
PostNapisane: 11 wrz 2014, 10:14 
Offline

Dołączył(a): 28 maja 2014, 10:13
Posty: 40
Jeśli szukasz drukarni żeby wydrukować zaproszenia ślubne to mogę Ci szczerze polecić firmę o której wspomniał mój znajomy z branży drukarskiej jakiś czas temu. Link do oferty która może Cię zainteresować jest tutaj: http://www.viperprint.pl/eprint8/nr/pla079/
pozdrawiam serdecznie i powodzonka :)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Zaproszenia ślubne - JAKIE!!
PostNapisane: 02 lut 2015, 00:21 
Offline

Dołączył(a): 31 sty 2015, 00:51
Posty: 3
No to może zaproszenia drewniane kolorowe?

http://sklep-slubny.venarti.pl/129-zaproszenia-slubne-drewniane

Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Zaproszenia ślubne - JAKIE!!
PostNapisane: 02 lut 2015, 20:01 
Offline

Dołączył(a): 02 lut 2015, 19:51
Posty: 10
Z tych wybranych zaproszeń wybrałabym 2 od dołu, ale to też zależy jaki motyw przewodni będzie na Twoim weselu panował :)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Zaproszenia ślubne - JAKIE!!
PostNapisane: 21 kwi 2015, 20:49 
Offline

Dołączył(a): 21 kwi 2015, 20:43
Posty: 2
Pierwsze zaproszenia są ładne tylko w czarnym kolorze średnio pasują na ślub dlatego z tego wyboru tylko wariant ostatni. Pozostałe wg. mnie brzydkie. Zasugeruj koleżance też zaproszenia drukowane, bez ręcznych zdobień. Mają nowoczesny charakter i są dobrej jakości jeśli chodzi o druk.

Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Zaproszenia ślubne - JAKIE!!
PostNapisane: 23 kwi 2015, 17:20 
Offline

Dołączył(a): 23 kwi 2015, 17:16
Posty: 6
Niewątpliwie ciekawym pomysłem jest zaprojektowanie lub też wykonanie zaproszeń ślubnych samodzielnie. Z pewnością będzie to ciekawa pamiątka dla gości, ale również ciekawe przeżycie dla samej pary młodej. Oczywiście trzeba mieć jakiś talent artystyczny.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Zaproszenia ślubne - JAKIE!!
PostNapisane: 26 kwi 2015, 13:11 
Offline

Dołączył(a): 26 kwi 2015, 13:05
Posty: 5
Na swój ślub robiłam ręcznie zaproszenia, nie żałuję tego kroku absolutnie. Świetnie się przy tym bawiłam i pamiętam to do teraz. Choć przyznaję, że trzeba mieć jednak jakieś doświadczenie i choć odrobinę talentu plastycznego lub artystycznego. Polecam :)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Zaproszenia ślubne - JAKIE!!
PostNapisane: 26 paź 2015, 15:13 
Offline

Dołączył(a): 26 paź 2015, 13:48
Posty: 1
A co myślicie o zaproszeniach wykonanych w 100% przez nas? Moja koleżanka brała ślub kilka lat po tym jak urodziła dziecko i to własnie jej dziecko robiło zaproszenia na jej ślub.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Zaproszenia ślubne - JAKIE!!
PostNapisane: 30 paź 2015, 12:09 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 20 sty 2015, 08:04
Posty: 18
Ja sądzę, że to bardzo fajny pomysł, bo takie zaproszenia będą nie tylko oryginalne, ale też najpiękniejsze. Robione przez dziecko? Świetny pomysł! U nas co prawda nie było wtedy jeszcze dziecka, które by je zrobiło, ale uważam, ze sama posiadam na tyle zdolności, żeby zaprojektować sobie samej zaproszenia. Potem wystarczy wysłać projekt do drukarni internetowej, w moim przypadku była to http://www.openprint.pl/
uważam, że miałam najlepsze zaproszenia, jakie kiedykolwiek były.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Zaproszenia ślubne - JAKIE!!
PostNapisane: 14 lis 2015, 12:19 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 lis 2015, 12:15
Posty: 3
wszystko zależy od konkretnej pary, jedni wolą zaproszenia ręcznie robione, a drudzy kupowane :) ja uważam, że jeśli sama para robi zaproszenia to wygląda to tak jakby bardzo starali się zadbać o gości i na pewno dla mnie większe znaczenie ma jak dostanę zaproszenie wykonane własnoręcznie niż takie kupowane hurtowo :) po za tym raczej każda para chce mieć zaproszenia unikatowe, a takie własnoręcznie zrobione właśnie takie są, szczególnie jak ktoś z pary młodych lub rodziny ma talent plastyczny :)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 62 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów


  • Reklama

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group