suknie ślubne Warszawa


Ostatnia wizyta: Teraz jest 28 mar 2024, 22:56


Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 56 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: ślub kameralny czy pół powiatu?
PostNapisane: 13 paź 2014, 06:48 
Offline

Dołączył(a): 11 paź 2014, 10:05
Posty: 4
Mam takie pytanie, jakie macie patrzenie na kwestię liczby gości. Wolicie mieć wesele w gronie najbliższych i przyjaciół czy zapraszać wszystkich , nawet osoby niekoniecznie lubiane ale które wypada zaprosić ? Ja wyznaję zasadę że jak nie widziałam kogoś w ostatnim roku, to mam w nosie że wypada, że bliska kuzynka, że byłam u niej na weselu. Nie utrzymuję kontaktu-nie zapraszam....zołza ze mnie co?

Wszystko co najlepsze znajdziesz na moim blogu http://zycienoca.blog.iwoman.pl/. Zapraszam!


Ostatnio edytowano 15 cze 2015, 17:56 przez najmana97, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Reklama

 Tytuł: Re: ślub kameralny czy pół powiatu?
PostNapisane: 15 paź 2014, 16:07 
Offline

Dołączył(a): 15 paź 2014, 15:39
Posty: 15
Jak dla mnie-kameralnie. Ale wiem, że wiele osób lubi zrobić sobie na ślubie tłum choćby nie wiem co..
najmana97 napisał(a):
Mam takie pytanie, jakie macie patrzenie na kwestię liczby gości. Wolicie mieć wesele w gronie najbliższych i przyjaciół czy zapraszać wszystkich , nawet osoby niekoniecznie lubiane ale które wypada zaprosić ? Ja wyznaję zasadę że jak nie widziałam kogoś w ostatnim roku, to mam w nosie że wypada, że bliska kuzynka, że byłam u niej na weselu. Nie utrzymuję kontaktu-nie zapraszam....zołza ze mnie co?


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: ślub kameralny czy pół powiatu?
PostNapisane: 16 paź 2014, 09:50 
Offline

Dołączył(a): 16 paź 2014, 09:44
Posty: 1
Ja jestem skromną osobą i taki też chciałabym mieć ślub. Nie mam zamiaru się z tym obnosić i zapraszać ludzi, których nawet nie znam tylko po to by się pokazać....


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: ślub kameralny czy pół powiatu?
PostNapisane: 22 paź 2014, 18:07 
Offline

Dołączył(a): 22 paź 2014, 17:35
Posty: 1
Ja organizując ślub i wesele nie zważałabym na opinię innych osób. Ważne, aby podczas tak ważnych uroczystości towarzyszyły nam naprawdę bliskie osoby. Nie ma co uszczęśliwiać innych bez potrzeby, jeśli w sercu nie czujemy, że ten czy tamten powinien nam towarzyszyć.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: ślub kameralny czy pół powiatu?
PostNapisane: 23 paź 2014, 10:15 
Offline

Dołączył(a): 21 paź 2014, 16:59
Posty: 6
Myśle, że każdy powinien mieć taki ślub jaki chce, tzn. jesli ktoś ma dużo znajomych, z którymi utrzymuje dobry kontakt i sporą rodzinę, a koszty dużej imprezy nie są dla niego przeszkodą, to niech robi weselicho na pół powiatu, jeśli tylko ma taką ochotę. Natomiast osoby nielubiące wielkich imprez z tańcami w parach itd. to niech sobie daruje. Inna sprawa to organizowanie wesel z duża liczbą gości, w przypadku kiedy jest taki zwyczaj. Tego kompletnie nie rozumiem, a tym bardziej zmuszania młodej pary do wielkich wesel przez rodziców. słyszałam o tym nie raz i to dla mnie absurd.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: ślub kameralny czy pół powiatu?
PostNapisane: 23 paź 2014, 17:41 
Offline

Dołączył(a): 03 sie 2014, 08:23
Posty: 5
Najlepiej zrobić chyba ślub kameralny, gdzie są tylko najbliżsi przyjaciele i rodzina. JEdnak wiadomo są rózni ludzie i różni gusta. JA jednak preferuję bardziej ślub kameralny.

Chcesz mnie bliżej poznać - http://fancytrip.blogan.pl/. Wejdź i skomentuj.


Ostatnio edytowano 24 cze 2015, 11:22 przez NETLUPITA2877, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: ślub kameralny czy pół powiatu?
PostNapisane: 27 paź 2014, 12:20 
Offline

Dołączył(a): 27 paź 2014, 12:13
Posty: 2
Jeśli utrzymujesz kontakt z tymi wszystkimi osobami to warto je zaprosić na śłub, w przeciwnym razie wystarczy tylko najbliższa rodzina w małej sali.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: ślub kameralny czy pół powiatu?
PostNapisane: 28 paź 2014, 12:31 
Offline

Dołączył(a): 22 sie 2014, 13:20
Posty: 22
Mam podobne zdanie,czyli w zupełności wystarczy tutaj mała sala i najbliższa rodzina,a co za tym idzie także kameralne przyjęcie weselne. To chyba lepsze niż zapraszanie mnóstwo osób których tak na dobrą sprawę nie znamy i porywać się na zdecydowanie większe koszty.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: ślub kameralny czy pół powiatu?
PostNapisane: 29 paź 2014, 18:42 
Offline

Dołączył(a): 17 paź 2014, 12:05
Posty: 7
Wszystko zależy jak dużym kapitałem dysponujesz. Jeśli po podliczeniu podstawowych kosztów masz jeszcze pieniądze można zaprosić więcej osób


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: ślub kameralny czy pół powiatu?
PostNapisane: 31 paź 2014, 08:05 
Offline

Dołączył(a): 30 paź 2014, 14:55
Posty: 4
Kameralny. Chyba, że ktoś ma stałe i dobre kontakty z płową powiatu.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 56 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 18 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów


  • Reklama

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group