suknie ślubne Warszawa


Ostatnia wizyta: Teraz jest 28 mar 2024, 21:22


Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 89 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: piosenka na pierwszy taniec
PostNapisane: 13 sie 2014, 14:46 
Offline

Dołączył(a): 13 sie 2014, 14:23
Posty: 4
a może jakiś przebój, żeby goście mogli też pośpiewać - np. Paula 'od dziś' czy Seweryn Krajewski "Wielka miłość"


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Reklama

 Tytuł: Re: piosenka na pierwszy taniec
PostNapisane: 16 sie 2014, 21:45 
Offline

Dołączył(a): 02 lip 2014, 09:24
Posty: 5
Rybotycka, Turnau - Szas. Idealne na wesele. Rytm walca, piękne głosy.
Niestety, walc zaczyna sie od drugiej zwrotki, ja na swoim weselu puściłam utwór wlasnie od momentu: odtąd będziesz dzielił ze mną świat na poł...
Wzruszenie gości i gratulacje wyboru - bezcenne.

____________________
Jeżeli chcesz wiedzieć więcej http://nocleggi.yolasite.com/ to jest to czego szukasz!


Ostatnio edytowano 30 mar 2015, 13:27 przez CherlyVip2167, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: piosenka na pierwszy taniec
PostNapisane: 31 sie 2014, 20:34 
Offline

Dołączył(a): 10 lip 2014, 08:27
Posty: 4
myszunia napisał(a):
a może jakiś przebój, żeby goście mogli też pośpiewać - np. Paula 'od dziś' czy Seweryn Krajewski "Wielka miłość"

Ja najbardziej zastanawiam się właśnie nad Paulą ale mój narzeczony niekoniecznie ...


Ostatnio edytowano 22 mar 2016, 08:56 przez etimothy81, łącznie edytowano 2 razy

Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: piosenka na pierwszy taniec
PostNapisane: 06 wrz 2014, 21:24 
Offline

Dołączył(a): 11 lip 2014, 23:01
Posty: 3
Cały czas zastanawiam się nad piosenką na pierwszy taniec mam kilka swoich ulubionych utworów ale nie podobają się mojemu narzeczonemu a taki nasz wspólny kawałek do którego mamy sentyment jest w języku angielskim a chcielibyśmy raczej coś po polsku...

____________________
Jesteś wymagającym klientem? http://martap.blog.se/ Kliknij tutaj. Nie zawiedziesz się!


Ostatnio edytowano 28 kwi 2015, 17:05 przez Tanika81, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: piosenka na pierwszy taniec
PostNapisane: 11 wrz 2014, 10:45 
Offline

Dołączył(a): 11 wrz 2014, 10:32
Posty: 3
Kiedyś na weselu słyszałam jako pierwszy taniec piosenkę zespołu BOYS "Nasaz pierwszy taniec" wiem wiem ze zaraz się posypią komentarze ze to wiocha i wg ale piosenka jest całkiem rytmiczna, ma fajne słowa i jest romantyczna :-) Wcale nie musi być puszczona w oryginale, może ją zaśpiewać Wasz zespół, jakoś fajnie ją przerobić.
A poza tym to polecam piosenkę "Stan pogody" Anny Jurksztowicz, albo "Biała suknia" Ivana Komarenki takie romantyczne.
Piosenka na pierwszy taniec wcale nie musi być poważna i elegancka. Moim zdaniem piosenka na pierwszy taniec to utwór który wyraża nasze uczucie, to jacy jesteśmy i jaki jest nasz związek :-) aha i jeszcze jedno co mogę doradzić, pierwszy taniec w stylu przeplatania różnych utworów, w takim zabawnym stylu uważam juz za mało śmieszny i oklepany. Za dużo już tego typu numerów na weselach ;-) bądźcie oryginalni a za raz nie traćcie właśnie tego o czym pisałam ze takim tancem powinniscie pokazac swoje uczucie :-)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: piosenka na pierwszy taniec
PostNapisane: 17 wrz 2014, 15:46 
Offline

Dołączył(a): 17 wrz 2014, 15:12
Posty: 15
do pierwszego tańca fajne są takie utwory walcowe, mi się podoba np motyw z filmu "Noce i dnie".


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: piosenka na pierwszy taniec
PostNapisane: 17 wrz 2014, 22:28 
Offline

Dołączył(a): 29 cze 2014, 20:29
Posty: 5
Ja cały czas szukam utworu na nasz pierwszy taniec i na nic nie możemy się zdecydować ... nie chciałabym takich tradycyjnych kawałków które są grane na co drugim weselu chcielibyśmy coś bardziej oryginalnego ale nie mam jeszcze na nic takiego pomysłu

Czekam na oceny mojego nowego bloga http://biuroo.bloog.pl/ - z góry dziękuję.


Ostatnio edytowano 26 maja 2015, 11:06 przez OneVan1989, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: piosenka na pierwszy taniec
PostNapisane: 08 paź 2014, 20:09 
Offline

Dołączył(a): 08 paź 2014, 20:05
Posty: 5
mnie zawsze jako pierwszy taniec marzył się walc i ładna miłosna choreografia do tego. Mam nadzieję, że kiedyś się spełni moje marzenie i razem z przyszłym mężem zatanczę walca, a cała sala będzie bić brawo :)

Co powiecie o moim nowym blogu http://mojedziecko.blogx.pl/?


Ostatnio edytowano 16 cze 2015, 13:16 przez LilianKrk80, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: piosenka na pierwszy taniec
PostNapisane: 13 paź 2014, 08:56 
Offline

Dołączył(a): 30 sty 2013, 22:18
Posty: 25
Fajną inspirację można znaleźć tutaj http://www.nowakmuzyka.pl/najlepsze-piosenki-na-pierwszy-taniec-w-2014-roku/


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: piosenka na pierwszy taniec
PostNapisane: 06 lis 2014, 09:51 
Offline

Dołączył(a): 15 mar 2014, 07:52
Posty: 115
Wydaję mi się, że piosenkę na pierwszy taniec powinno się wybrać taką, która przywołuje młodej parze miłe wspomnienia czy w jakiś sposób jest dla niej szczególnie ważna - i nie warto patrzeć na to co innym gościom się będzie podobało.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 89 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów


  • Reklama

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group