suknie ślubne Warszawa


Ostatnia wizyta: Teraz jest 28 mar 2024, 11:14


Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 26 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Zdobienie kościoła i sali
PostNapisane: 19 sie 2014, 09:22 
Offline

Dołączył(a): 24 kwi 2014, 07:25
Posty: 7
A więc ja mam takie pytanie, ponieważ problem kwiatów dla Panny młodej już mam za sobą, a teraz chodzi mi po głowie jakimi kwiatami przystroić kościół i salę weselną. Mam w zanadrzu pewną kwiaciarnię http://www.twojekwiaty.pl/do/page/kwiaciarnia-lodz , która oferuje piękne i zdrowe kwiaty, która chciałaby się podjąć tego zadania i jest gotowa wysłuchiwać moich "ale", ale.... No właśnie, czy ktoś słyszał o owej kwiaciarni? Może ktoś z Was się zajmuje podobnymi sprawami i chciałby mi pomóc i coś doradzić?


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Reklama

 Tytuł: Re: Zdobienie kościoła i sali
PostNapisane: 23 sie 2014, 19:12 
Offline

Dołączył(a): 09 lip 2014, 10:57
Posty: 7
Kwestię dekoracji kościoła należy w pierwszej kolejności uzgodnić z księdzem. Może się bowiem okazać, że w dniu naszego ślubu, odbędą się i inne sakramenty małżeństwa. Wówczas nie zawsze będzie czas, by szybko zmienić dekorację. Rozwiązaniem takiej sytuacji jest uzgodnienie wystroju kościoła z parami, które w tym samym czasie pobierają się.

____________________
Masz tu to czego szukasz http://modnahaniajak.blog.pl/ zapraszamy!


Ostatnio edytowano 08 kwi 2015, 09:51 przez Megaanitra79, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Zdobienie kościoła i sali
PostNapisane: 25 sie 2014, 13:53 
Offline

Dołączył(a): 23 cze 2014, 19:42
Posty: 150
Bardzo cenna uwaga. Z tego co wiem w wielu parafiach zapewniają dekoracje ale trzeba za nie i tak zapłacić. Ostatnio byłam na ślubie na którym jedynymi dekoracjami były sztuczne kwiaty zahaczone drutem o bok ławki z których zwisały wstążki i dwa duże bukiety pod ołtarzem. Moim zdaniem bardzo źle to wyglądało. Dobrze jest skorzystać z rady Megaanitra79 i skontaktować się z pozostałymi parami. Może warto wspólnie zająć się dekoracją kościoła albo zwrócić się o pomoc do kogoś kto skończył florystykę. Wtedy będziemy mieli pewność, że miejsce, w którym składamy śluby wygląda tak, jak sobie wymarzyliśmy.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Zdobienie kościoła i sali
PostNapisane: 29 sie 2014, 11:13 
Offline

Dołączył(a): 15 kwi 2014, 13:26
Posty: 67
Zgadza się,nie róbmy niczego na własna rękę bez wcześniejszych ustaleń z księdzem w kwestii dekoracji,bo potem mogą być niedomówienia a lepiej przecież tego uniknąć.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Zdobienie kościoła i sali
PostNapisane: 30 paź 2014, 14:07 
Offline

Dołączył(a): 30 paź 2014, 14:03
Posty: 8
Wydaję mi sie, że kościół dekoruje ksiądz. Do zadań pary młodej należy zadbanie tylko o salę ślubną. Musisz się w tej sprawie dowiedzieć wszystkiego w parafii. Nie każda ozdoba nadaję się do kościoła.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Zdobienie kościoła i sali
PostNapisane: 30 kwi 2015, 13:18 
Offline

Dołączył(a): 31 mar 2015, 14:04
Posty: 99
Moja siostra dekoracje kościoła robiła po połowie z parą która brała ślub przed nimi albo po nich - już nie pamiętam :)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Zdobienie kościoła i sali
PostNapisane: 02 maja 2015, 16:04 
Offline

Dołączył(a): 02 maja 2015, 14:12
Posty: 8
U mnie zajmowała się wszystkim dekoratorka


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Zdobienie kościoła i sali
PostNapisane: 03 maja 2015, 20:08 
Offline

Dołączył(a): 03 maja 2015, 20:04
Posty: 6
Kwiaciarką nie jestem, ale ze swojej strony mogę polecić goździki - te kwiaty postoją bez uszczerbku nawet 2 tygodnie jak są dobrze nawodnione (na sucho zresztą niewiele krócej). Eustoma jest delikatniejsza, ale też wytrzyma. Co do takich sezonowych kwiatów możesz jeszcze na hortensje popatrzeć.
Wazony ja bym szukała w sklepach typu wszystko po 5 zł. Ew. IKEA


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Zdobienie kościoła i sali
PostNapisane: 14 maja 2015, 14:50 
Offline

Dołączył(a): 14 maja 2015, 14:33
Posty: 9
Nam ksiadz nie pozwolil ustroic kosciola, sam ustraja kosciol:(


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Zdobienie kościoła i sali
PostNapisane: 15 maja 2015, 14:00 
Offline

Dołączył(a): 08 maja 2015, 12:37
Posty: 1
My w kościele., w którym braliśmy ślub mieliśmy zapewnione dekoracje. Były podstawowe- świeże kwiaty, krzesła i klęczniki dla młodych. Jak chciało się coś więcej to trzeba było dodatkowo zapłacić. Jest to nowy, piękny kościół i księża mają swoją dekoratorkę i nikogo innego nie wpuszczają tam aby nikt im nigdzie nie wbijał pinesek itp.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 26 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów


  • Reklama

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group