suknie ślubne Warszawa


Ostatnia wizyta: Teraz jest 28 mar 2024, 23:32


Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 207 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 16, 17, 18, 19, 20, 21  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Czym do ślubu
PostNapisane: 18 cze 2014, 10:47 
Offline

Dołączył(a): 18 cze 2014, 10:41
Posty: 1
Moi znajomi do ślubu pojechali BMW E-60 w kolorze czarnym. Wyglądali niesamowicie, szczególnie panna młoda w bieli. Firma, którą do tego wynajęli posiadała jeszcze Mercedesy i Toyotę Superb. Kierowca też robił wrażenie cały ubrany na galowo. To chyba była firma bus-plus, ale nie jestem pewna.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Reklama

 Tytuł: Re: Czym do ślubu
PostNapisane: 22 lip 2014, 21:42 
Offline

Dołączył(a): 22 lip 2014, 21:37
Posty: 1
renatkaaa napisał(a):
Moi znajomi do ślubu pojechali BMW E-60 w kolorze czarnym. Wyglądali niesamowicie, szczególnie panna młoda w bieli. Firma, którą do tego wynajęli posiadała jeszcze Mercedesy i Toyotę Superb. Kierowca też robił wrażenie cały ubrany na galowo. To chyba była firma bus-plus, ale nie jestem pewna.

ja też planuję jechać BMW E-60


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Czym do ślubu
PostNapisane: 28 lip 2014, 11:08 
Offline

Dołączył(a): 28 lip 2014, 11:05
Posty: 1
Pożyczamy auto od kolegi :)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Czym do ślubu
PostNapisane: 31 gru 2014, 15:26 
Offline

Dołączył(a): 31 gru 2014, 15:06
Posty: 2
Lokalizacja: Wrocław
Przeczytałem odpowiedzi na forum i jestem zaszokowany odpowiedziami typu: lepiej zaoszczędzić na aucie na konto lepszej kapeli, auto nie ma znaczenia, lepiej kasę przeznaczyc na wakacje itp.
Choc sam wynajmuję swoją Warszawę na śluby, to tutaj nie chcę robić dla niej reklamy, bo to nie miejsce. W branży mam jakies tam doświadczenie, i uważam, że tak samo czym pojedziesz na slub, jak i kto i co zagra, oraz sama oprawa mają wielkie znaczenie. Mniejsze zaś przystawki na stole kosztem samej atmosfery.
Pierwszy kontakt gości z nowożeńcami jest właśnie przed kościołem, i prosze mi wierzyć, jeśli pojawiacie się zwykłym plastikiem to wrażenie żadne, jesli zaś jakimkolwiek wyjątkowym pojazdem; czy będzie to duża nowa limuzyna, czy stary ale ładny i lśniący klasyk to jest wielkie WOW!!!, chyba nawet większe klasykiem, które są obecnie bardzo modne. Świadczy to o waszym dobrym guście. I własnie takie chwile sa zapamiętywane przez długie lata.
No i taka uwaga, jeśli decydujecie sie na jakieś auto klasyczne, to lepiej je wcześniej zobaczyc osobiście, bo wiele z ofert dobrze wygląda tylko na zdjęciach, a srebrzanka zamiast chromu i pękająca szpachla na lakierze szybko jest wyłapywana przez gości weselnych. ;)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Czym do ślubu
PostNapisane: 19 mar 2015, 16:06 
Offline

Dołączył(a): 07 lip 2014, 14:16
Posty: 23
Ja się faktycznie spotkałam z tym, że para młoda przyjechała na koniach - nie bryczką - normalnie konno :) Wszyscy byli zdziwieni :D Jakby ktoś miał taki zamiar to może poszukać stadniny na stronie http://www.galopuje.pl/stadniny.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Czym do ślubu
PostNapisane: 25 mar 2015, 18:17 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 mar 2015, 20:50
Posty: 3
Moja wizja? Pojechać na ślub tandemem! :D


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Czym do ślubu
PostNapisane: 21 maja 2015, 21:54 
Offline

Dołączył(a): 21 maja 2015, 21:48
Posty: 4
Wstępnie rozmawiałam ze świadkową i nie ma problemu, żeby użyczył nam siebie i swojego samochodu jej facet. Jak dla mnie totalnie zbędne jest wydawanie kasy na coś, w czym będziemy siedzieć całe 10 minut (o ile w ogóle pojedziemy samochodem) możliwe że pójdziemy pieszo


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Czym do ślubu
PostNapisane: 21 maja 2015, 22:33 
Offline

Dołączył(a): 23 cze 2014, 19:42
Posty: 150
Pieszo? A lokal też macie blisko? To znaczy, że goście też nie będą mieli zapewnionego transportu?


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Czym do ślubu
PostNapisane: 25 maja 2015, 15:24 
Offline

Dołączył(a): 24 mar 2015, 17:55
Posty: 31
Mając ślub w górach to bardzo dobrym motywem jest to aby wynająć bryczkę,oryginalne i stylowe,ale to tylko jedna z wielu opcji. Jeżeli ktoś z rodziny posiada fajny i ładny samochód który może wypożyczyć to czemu nie:)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Czym do ślubu
PostNapisane: 26 maja 2015, 15:08 
Offline

Dołączył(a): 26 maja 2015, 15:01
Posty: 1
Wielu ludzi bierze zabytkowe samochody-koszt wynajmu od 600 zł, ewentualnie bryczki, również podobne kwoty. Często jednak jeśli ma się wśród znajomych czy w rodzinie jakiś w miare fajny, ładny samochód to się go po prostu pożycza. Fakt faktem nie każdemu zależy czym jedzie do ślubu, większość ludzi wybiera swój samochód lub po prostu pożycza od kogoś bliskiego.

__________________________
http://www.sklep.lonex.pl


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 207 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 16, 17, 18, 19, 20, 21  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów


  • Reklama

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group