suknie ślubne Warszawa


Ostatnia wizyta: Teraz jest 28 mar 2024, 19:57


Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 40 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Jaki krój sukni??
PostNapisane: 03 kwi 2014, 10:30 
Offline

Dołączył(a): 19 mar 2014, 17:57
Posty: 6
Moim zdaniem suknia nie powinna być za bardzo zdobiona i wyzywająca, powinna być raczej skromna , ale jednocześnie elegancka i efektowna , w takiej sukni powinnismy czuć się wygodnie, bo pzreciez musimy w niej tańczyc poruszac się i witać gośći, także nie wystarczy, że będzie ona tylko i wyłacznie wyglądała..

____________________
Tylko u nas wyszukany prezent wypadanie włosów warszawa Znajdź go tutaj!


Ostatnio edytowano 10 cze 2014, 15:21 przez Boleslaw2434, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Reklama

 Tytuł: Re: Jaki krój sukni??
PostNapisane: 15 kwi 2014, 09:33 
Offline

Dołączył(a): 07 mar 2014, 12:44
Posty: 49
tak zgadzam sie z przedmowca princeska bedzie ok ale dla wszystkiego wez pare doradcow ze soba jak bedziesz przymierzac. Tylko nie kolezanki mame najlpeiej. KOlezanki nie doradzą dobrze i obiektywnie:)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Jaki krój sukni??
PostNapisane: 15 kwi 2014, 20:43 
Offline

Dołączył(a): 07 kwi 2014, 10:06
Posty: 6
Jest tak wielki wybór sukienek ślubnych że sama nie mogę sie na nic zdecydować, to co miałam wybrane wcześniej w katalogach, jak zaczęłam przymierzać okazało się, że nie jest dla mnie, ładnie wyglądam w tych sukienkach których nie brałam pod uwagę

____________________
Co to będzie, co to będzie http://weyerblog.wordpress.com/ zauważyłeś już że to prawda!


Ostatnio edytowano 18 sie 2014, 13:13 przez ecoagatha98, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Jaki krój sukni??
PostNapisane: 30 cze 2014, 09:45 
Offline

Dołączył(a): 30 cze 2014, 09:35
Posty: 6
sasha napisał(a):
Hej dziewczyny chciałabym abyście mi pomogły z doborem sukni ;) Nie należę do szczupłych noszę rozmiar 40 mam 172 cm wzrostu. Mam dosyc szerokie ramiona i wąskie biodra. Chciałabym tak dobrac suknię aby optycznie zwężyc ramiona i sprawic aby moja figura była bardziej kobiaca.



Do takiej figury to ja bym wybrała prostą klasyczną suknie, bez falban ale z ładnym haftem
na poprawiny coś eleganckiego w mocnym kolorku ciekawe stylizacje możesz znaleźć na necie podpowiadam sugarfree albo różne inne miejsca jest tego naprawdę duży wybór.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Jaki krój sukni??
PostNapisane: 30 cze 2014, 23:08 
Offline

Dołączył(a): 30 cze 2014, 23:02
Posty: 6
Piekne sukienki mi aż ciężko wybrać nie wiem jak ja dla siebie kiedyś kupie suknie taką
teraz szukam sukni wieczorowej najlepiej jakiejś pastelowej bo mam łososiowe buciki przegladałam stylizację na sugarfree i wszystkie mi sie podobają, wczym sie teraz chodzi na wesela to ja nie bardzo wiem.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Jaki krój sukni??
PostNapisane: 10 lip 2014, 20:00 
Offline

Dołączył(a): 23 cze 2014, 19:42
Posty: 150
Do łososiowych butów trudno będzie dobrać sukienkę, bo same w sobie są ozdobą. Teraz w modzie właśnie są spódnice i sukienki w pastelowych kolorach, miętowe, koralowe i właśnie łososiowe. Na wesele pójść możesz w dowolnej kreacji, odpadają jedynie czarne i białe sukienki. Pierwsze ze względu na to, że kojarzą się raczej z żałobą, zaś biel jest zarezerwowana dla panny młodej.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Jaki krój sukni??
PostNapisane: 11 lip 2014, 10:58 
Offline

Dołączył(a): 11 lip 2014, 10:55
Posty: 1
jestem tradycjonalistką więc zwykłą białą suknia bez większych zdobień i tyle :)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Jaki krój sukni??
PostNapisane: 15 lip 2014, 13:36 
Offline

Dołączył(a): 31 sty 2013, 17:01
Posty: 173
Lokalizacja: Katowice
Sam kolor i krój nie ma większego znaczenia. Ważne by dobrze się czuć oraz prezentować w dnaej sukni nawet po wielu godzinach jej noszenia.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Jaki krój sukni??
PostNapisane: 29 lip 2014, 11:56 
Offline

Dołączył(a): 25 cze 2014, 14:26
Posty: 2
To spotkałam się też z tym, że wiele kobiet idą na ślub w sukni ślubnej, ale już na samo wesele się przebierają w coś bardziej praktycznego. To jest na pewno bardzo praktyczne. Jeżeli szukacie nowych trendów, to na tej stronie znajdziecie wiele sukienek weselnych na 2014. Warto poszukać też na tego typu stronach różnych inspiracji, by później już mniej więcej wiedzieć czego się samej oczekuje.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Jaki krój sukni??
PostNapisane: 29 lip 2014, 13:35 
Offline

Dołączył(a): 23 cze 2014, 19:42
Posty: 150
Moim zdaniem Panna Młoda powinna tak dobrać sukienkę, żeby nie musieć jej później zmieniać. Przecież po to jej tak długo szukamy, dobieramy do niej buty, dodatki, żeby wyglądać zjawiskowo.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 40 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 18 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów


  • Reklama

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group