suknie ślubne Warszawa


Ostatnia wizyta: Teraz jest 28 mar 2024, 12:18


Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 18 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Fotograf śluby x2 czy x1
PostNapisane: 22 kwi 2013, 17:46 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22 kwi 2013, 17:13
Posty: 3
Takie pytanie do osób po ślubie:) Co wybrałybyście na moim miejscu jednego czy dwójkę fotografów? W przypadku 2 cena troszkę większa i zastanawiam się czy na prawdę we 2 uchwycą więcej ciekawych momentów, czy tylko przepłacę? Co wy na to? :)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Reklama

 Tytuł: Re: Fotograf śluby x2 czy x1
PostNapisane: 23 kwi 2013, 17:49 
Offline

Dołączył(a): 23 kwi 2013, 17:45
Posty: 2
Uważam , że jeden fotograf w zupełności wystarczy.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Fotograf śluby x2 czy x1
PostNapisane: 15 maja 2013, 17:06 
Offline

Dołączył(a): 31 sty 2013, 17:01
Posty: 173
Lokalizacja: Katowice
A ja się waham. Mam jednego, ale kiedy tak myślę, że kamerzysty nie mamy i nie będzie miał kto uwieczniać tych 2 godzin wesela, podczas których my będziemy na sesji plenerowej, to myślę sobie, że mogliśmy wziąć dwóch ;P


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Fotograf śluby x2 czy x1
PostNapisane: 23 maja 2013, 17:43 
Offline

Dołączył(a): 07 kwi 2013, 12:40
Posty: 89
Moim zdaniem jeden wystarczy i nie ma to znaczenia.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Fotograf śluby x2 czy x1
PostNapisane: 13 cze 2013, 13:59 
Offline

Dołączył(a): 12 kwi 2010, 14:01
Posty: 2
Prowadzę firmę i mogę powiedzieć, że w przypadku fotografii nie ma to tak dużego znaczenia jak w przypadku filmu (gdzie dla dobrego efektu muszą być co najmniej dwie kamery). Jednak potwierdzę, że dwie osoby = większa ilość uchwyconych momentów i nie chodzi tu o ilość zrobionych zdjęć, tylko ulotne chwile, które czasem gdzieś uciekną.

Decyzję oczywiście każdy musi podjąć sam.
pozdrawiam
Marcin


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Fotograf śluby x2 czy x1
PostNapisane: 21 cze 2013, 06:35 
Offline

Dołączył(a): 31 sty 2013, 17:01
Posty: 173
Lokalizacja: Katowice
Zdjęcia odbieramy w środę i wtedy przekonamy się, jak wiele momentów zdołała uchwycić jedna pani fotograf. Już nie mogę się doczekać :D


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Fotograf śluby x2 czy x1
PostNapisane: 19 lip 2013, 06:59 
Offline

Dołączył(a): 31 sty 2013, 17:01
Posty: 173
Lokalizacja: Katowice
Zdjęcia już mam od jakiegoś czasu, wyszły pięknie, jestem mega zadowolona i dziś mogę powiedzieć, że nie żałuję, iż nie wybraliśmy sobie jakiegoś super fotografa za 3 tys. zł :) My zapłaciliśmy w sumie 800 zł, a fotki mamy super, odpowiadające naszym gustom i w powalającej ilości (ponad 1000 zdjęć). Znajomi mieli drogiego fotografa artystę i podobają mi się od Nich może 4 zdjęcia :P


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Fotograf śluby x2 czy x1
PostNapisane: 27 sie 2013, 17:34 
Offline

Dołączył(a): 27 sie 2013, 17:28
Posty: 1
przepłacisz :)

Ja polecam fotografkę ze ślubu mojej (już) szwagierki- Agnieszkę Ziętek (http://www.foto.agnieszkazietek.pl). Cała rodzina i para młoda są zachwyceni nie tylko efektami jej pracy, ale także nią samą, bo jest niesamowicie przyjemną, miłą i przede wszystkim uczciwą osobą. Wiadomo, że każdy ma swoje indywidualne odbieranie estetyki fotograficznej, więc każdemu podoba się coś innego. Ale ja serdecznie polecam! Poza tym ceny boskie, bo bardzo przystępne (już jak dobrze pamiętam od tysiaka za pakiet podstawowy)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Fotograf śluby x2 czy x1
PostNapisane: 10 paź 2013, 11:51 
Offline

Dołączył(a): 10 paź 2013, 11:32
Posty: 1
ale kiedy tak myślę, że kamerzysty nie mamy i nie będzie miał kto uwieczniać tych 2 godzin wesela, podczas których my będziemy na sesji plenerowej, to myślę sobie, że mogliśmy wziąć dwóch ;P?


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Fotograf śluby x2 czy x1
PostNapisane: 08 sty 2014, 22:54 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 08 sty 2014, 20:20
Posty: 1
Moim zdaniem na ślubie w zupełności wystarcza jeden fotograf. Oczywiście dwóch fotografów to bardziej zróżnicowane kadry, bo każdy ma inne spojrzenie i inny zmysł kreatywności. Myślę jednak, że dobry fotograf będzie w stanie uwiecznić cały reportaż samodzielnie.

Inaczej sprawa ma się w przypadku filmów, zwłaszcza tych realizowanych w technice DSLR. Jeżeli chcemy mieć dobry i ciekawy materiał to dwóch operatorów to podstawa.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 18 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów


  • Reklama

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group