suknie ślubne Warszawa


Ostatnia wizyta: Teraz jest 28 mar 2024, 17:37


Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 76 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Co myślicie o organizacji ślubu przez agencję ślubną ?
PostNapisane: 19 kwi 2013, 07:33 
Offline

Dołączył(a): 31 sty 2013, 17:01
Posty: 173
Lokalizacja: Katowice
Hehe, cieszę się, staram się takie mieć, bo jakby się człowiek przejmował każdym szczegółem, to prędzej doprowadziłby się do szaleństwa niż do ślubu ;P


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Reklama

 Tytuł: Re: Co myślicie o organizacji ślubu przez agencję ślubną ?
PostNapisane: 19 kwi 2013, 07:39 
Offline

Dołączył(a): 28 sie 2012, 09:09
Posty: 91
Fakt :lol: Ale ja mam trochę naturę panikary - dlatego bardzo lubię planować ;)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Co myślicie o organizacji ślubu przez agencję ślubną ?
PostNapisane: 19 kwi 2013, 07:45 
Offline

Dołączył(a): 31 sty 2013, 17:01
Posty: 173
Lokalizacja: Katowice
Ja też lubię planować i to ze znacznym wyprzedzeniem, ale nie nastawiam się, że jak coś pójdzie nie tak, to od razu będzie tragedia i świat się zawali ;P

A wczoraj mierzyłam suknię z dodatkami i kwiat pięknie pasuje do niej i do welonu :)) Nie mogę się doczekać ;P


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Co myślicie o organizacji ślubu przez agencję ślubną ?
PostNapisane: 22 kwi 2013, 08:57 
Offline

Dołączył(a): 28 sie 2012, 09:09
Posty: 91
No to super :D Ten ostatni miesiąc, to Ci tak mignie, że nawet się nie zorientujesz :) Teraz jest najlepszy czas na wyluzowanie, zwłaszcza, że masz wszystko gotowe. Możesz tylko już maseczki nakładać i pielęgnować się do tej chwili :)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Co myślicie o organizacji ślubu przez agencję ślubną ?
PostNapisane: 24 kwi 2013, 09:35 
Offline

Dołączył(a): 31 sty 2013, 17:01
Posty: 173
Lokalizacja: Katowice
Hehe, a ja właśnie mam wrażenie, że teraz jak na złość czas się zatrzymał - właśnie przez to, że większość mamy już gotową i dopiętą na ostatni guzik, to mi się zwyczajnie nudzi i czas się ciągnie ;P Ale za niedługo będę tęsknić za tym spokojem, czeka nas spotkanie z fotografem, spotkanie z zespołem, ustalanie menu w restauracji, kwestia usadzenia gości, załatwianie autokarów, robienie dekoracji, zamawianie zawieszek na alkohol, organizacja wieczoru panieńskiego i kawalerskiego, próbny makijaż, farbowanie włosów, regulacja brwi itd., itp. więc jakby się tak nad tym zastanowić, to....chyba masz rację, że szybko zleci :))


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Co myślicie o organizacji ślubu przez agencję ślubną ?
PostNapisane: 24 kwi 2013, 10:29 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 kwi 2013, 10:22
Posty: 1
Lokalizacja: Niewiadomie
Po co płacić lepiej poczytaj na blogach - tam są fajne pomysły - to nic nie kosztuje

http://mojewielkieamerykanskiewesele.blogspot.com/


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Co myślicie o organizacji ślubu przez agencję ślubną ?
PostNapisane: 24 kwi 2013, 15:40 
Offline

Dołączył(a): 24 kwi 2013, 15:35
Posty: 4
Moje wesele pomaga organizować bliska koleżanka mojej narzeczonej, która kiedyś pracowała w agencji ślubnej. I szczerze wam powiem, że strasznie się cieszę z tego powodu, bo mamy chociaż trochę czasu dla siebie jeszcze przed ślubem, a nie musimy latać i wszystko załatwiać. To prawdziwe ułatwienie dla kogoś kto chciałby mieć trochę wolnego:)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Co myślicie o organizacji ślubu przez agencję ślubną ?
PostNapisane: 25 kwi 2013, 08:22 
Offline

Dołączył(a): 28 sie 2012, 09:09
Posty: 91
romantycznakate napisał(a):
Hehe, a ja właśnie mam wrażenie, że teraz jak na złość czas się zatrzymał - właśnie przez to, że większość mamy już gotową i dopiętą na ostatni guzik, to mi się zwyczajnie nudzi i czas się ciągnie ;P Ale za niedługo będę tęsknić za tym spokojem, czeka nas spotkanie z fotografem, spotkanie z zespołem, ustalanie menu w restauracji, kwestia usadzenia gości, załatwianie autokarów, robienie dekoracji, zamawianie zawieszek na alkohol, organizacja wieczoru panieńskiego i kawalerskiego, próbny makijaż, farbowanie włosów, regulacja brwi itd., itp. więc jakby się tak nad tym zastanowić, to....chyba masz rację, że szybko zleci :))

No jestem tego pewna! :lol:

Podobają mi się imprezy, na których każdy ma ustalone miejsce (nie ma kłótni, przepychanek i wyścigów), szczególnie jeśli stoły są okrągłe! Będziesz miała kogoś, kto będzie pomagał odnaleźć swoje miejsce?


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Co myślicie o organizacji ślubu przez agencję ślubną ?
PostNapisane: 30 kwi 2013, 11:14 
Offline

Dołączył(a): 28 kwi 2013, 20:55
Posty: 80
Jeśli agencja jest dobra to może wyjść pięknie, ale i kosztownie. Dużo zaoszczędzicie jeśli sami wszystko zorganizujecie przy pomocy ślubnych inspiracji na Stylowi.pl


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Co myślicie o organizacji ślubu przez agencję ślubną ?
PostNapisane: 21 kwi 2014, 19:26 
Offline

Dołączył(a): 25 sty 2013, 09:06
Posty: 9
Ostatnio byłem na weselu organizowanym przez firmę http://totem-events.eu/, generalnie wszystko było dopięte na ostatni guzik, nie było się do czego przyczepić a tak jak rozmawiałem z kumplem którego to było wesele, to mówi, że z ich strony polegało to głównie na wyborze w katalogach.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 76 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 18 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów


  • Reklama

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group